Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 9

  • 48 680
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 678
Добре дошли на всички запленени от магията на азиатските филми и сериали

 

 






Места за теглене на азиатски филми и сериали:

Zamunda - Каталог на азиатски сериали
masters-tb - Каталог на азиатски филми и сериали
Easternspirit - едно от най-добрите места за информация относно азиатските филми, сериали, музика ....
mehanata - линкове към megaupload и торенти
am-addiction - линкове към megaupload и fileserve. Файловете са скрити и трябва просто да благодарите в темата за сериала, за да се покажат. Много са бързи и обикновено качват поредната серия няколко часа след излъчването.
soompi - линкове към много места. И при тях се качват много бързо новите серии.
animes-bg - линкове към bgshare, megaupload и др.
lets-look - линкове към megaupload. Доста от сериалите са преведени и на френски.
doramaland - руски торент-тракер на alliance-fansub
rutracker - руски торент-тракер
asiatorrents - торент-тракер
myasiancinema - линкове за филми, сериали и субтитри
Arena - торент-тракер


Места от където могат да се свалят субтитри:

withs2 - английски
haru2subs - английски
darksmurf - английски
alliance-fansub - руски (въпреки, че сайта е за субтитри, почти във всяка тема има препратки и към места за сваляне на сериите)
subs.com.ru - руски
d-addicts
torrentz.eu
emule- на английски и е нужна регистрация.





Места за гледане онлайн:

viki - английски
mysoju - английски
dramacrazy - английски
kimchidrama - английски
dorama - руски
кинотеатр Альянс - руски
7floor - руски
lovedoram - руски
video.i.ua/ - руски
vbox7- ivkaus5 - български
vbox7 - danko11 - български

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationЗа развитието на сюжета на даден филм или сериал, се пише със спойлер - в бяло!!!Sign Exclamation Bulb Sign Exclamation

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:Sign Exclamation Bulb Sign Exclamation
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

за повече информация тук



Каталог с по-популярни и обсъждани в нашите теми сериали и филми

Скрит текст:
Сериали  (Бг превод)

Корея

Boys Over Flowers         Secret Garden           You're Beautiful     Sungkyunkwan Scandal    Prosecutor Princess
                          

          Midas Flowers Sunflower                 City Hunter                  Lobbyist                    Spy Myung Wol         Friend, Our Legend
                        

  Beethoven Virus                    Pasta               The Greatest Love               49 Days                     Heartstrings
                      

Personal Taste              Kim Sam Soon                 My Girl                      Full House            Take Care of Agasshi
                     

A Love to Kill              Sorry, I Love You    What Happened in Bali       The Snow Queen        Snow In August
                      

Dream High               Mary Stayed Out               Oh! My Lady             My Girlfriend is a Gumiho        Brilliant Legacy
                      

Que sera sera             Mischievous Kiss             Goong                      Coffee Prince           One Mom And Three Dads
                 

Protect The Boss      Scent of a Woman        Can't Live With Losing        I Need Romance        The Man Who Can't Get ....
                   

A Thousand Days' Promise    Flower Boy Ramyun Shop        Man of Honor            Me Too, Flower!       A Thousand Kisses
                       

A Man Called God                Athena                          IRIS                 The Fugitive: Plan B   Time of Dog and Wolf    
                      

Cain And Abel                    East of Eden         Swallow the Sun        Road Number One             The Devil
                 

Chuno                              Bichunmoo              Hong Gil Dong                  Iljimae              The Return Of Iljimae
                  

Emperor of the Sea            Jumong             The Kingdom Of The Winds    The Story of the First King's Four Gods
                       

Warrior Baek Dong Soo     The Princess' Man      Deep Rooted Tree
       

      Little Girl K         Vampire Prosecutor
    

Япония

Hana Yori Dango                 HanaKimi                  Gokusen                  Buzzer Beat           Nobuta wo Produce
                 

Kimi wa Petto                    Regatta                    Zettai Kareshi          Hotaru no hikari                Friends
                    

Koizora                        Tree Of Heaven                    BOSS                           Pride                      Mr. Brain
                   

Tokyo DOGS                       Kurosagi                 Liar Game
       

Boku to Star no 99 Nichi  Flowers Sunflower Nankyoku Tairiku Flowers Sunflower    Kaito Royale Flowers Sunflower     Asuko March!             Quartet Flowers Sunflower
               

  Ikemen Desu Ne        Hana Kimi 2011       Ouran High School ......         Taisetsu na Koto .......    Jiu: Keishichou Tokushuhan ...
                

Hi Wa Mata Noboru          Zenkai Girl                Muscle Girl                   Tempest          Inu o Kau to Iu Koto
             

Китай, Хонконг, Тайван

Mars                             Devil Beside You            Love Buffet          Why Why Love  Flowers Sunflower  It Started With a Kiss Flowers Sunflower
                

Black & White        Autumn's Concerto Flowers Sunflower Summer's Desire Flowers Sunflower   Down With Love Flowers Sunflower Fated To Love You Flowers Sunflower
                 

Забележка: Сериалите отбелязани с Flowers Sunflower нямат Бг превод за момента или са в процес на превеждане, но могат да се намерят английски и руски субтитри за тях.


Филми  (Бг превод)


Корея

200 Pounds Beauty              3 - Iron               A Frozen Flower            A Love/Sarang      A Millionaire's First Love      
                                 
        
April Snow                         Baby & Me                      Classic                     Daisy (2006)         A Moment to Remember
                             

Daddy Long Legs            Love Me Not               Love so Divine               He Was Cool      My Girlfriend is an Agent
                         

My Sassy Girl               My Tutor Friend             Virgin Snow                      Mother               The King And The Clown
                        

Rough Cut                    The Man From Nowhere        The Good, the Bad and the Weird  Spring Summer Fall Winter... and Spring
                                   


Япония

Hana Yori Dango       Gokusen:The Movie         Crows Zero                        Nana                          Nana 2
                      

Sky of Love                    Love letter             Romeo and Juliet     Heavenly Forest     I Give My First Love to You
                 


Китай, Хонконг, Тайван

Linger                                  Lavender                     Mulan               Musa: The Warrior            Ip Man
                 



За подготовката на тази страница е използвана информация и снимки от Eastern Spirit, Замунда, Мастерс-тб, Soompi, allkpop и др.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 434
  Благодаря ти 2в1, разкошна коледно-новогодишна тема! Нека се напълни с много прекрасни неща!

# 2
  • Мнения: 2
Цоп и аз в новата тема, благодаря за която   bouquet

# 3
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 typeuu и аз тук

Изгледах Me Too,Flower! . След розово-коледно напудрения финал на Flower Boy Ramyun Shop, финала на Me Too,Flower! ми дойде свръх розово-напудрен  Thinking хм развали ми общото впечатление допълнително. При Ramyun Shop, понеже пародия та финала мина и замина под знаменателя пародия но тук  Thinking. Изобщо епизода бе скалъпен колкото да го завършат набързо тоз проект и това което ме изненада и почти не съм срещала в корейските продукции е не добрата игра, преиграването на повечето от актьорите в този конкретен 15 епизод  Thinking. Така го усетих аз. Ще изгледам и с превод като се появят 14 и 15 еп. Стана една "манджа с грозде". 14 епизода гледах една история и в 15 епизод секира образно казано.
 Joy За една седмица 2 корейски  сериала Crazy свършиха розово, хепиенд отвсякъде  hahaha чудо не виждано.  Thinking  Но това не е много естествено за тях , почвам да се притеснявам   Wink да не им е станало нещо  hahaha

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 55
2в1bouquet! Чудесно оформление създаващо празнично настроение!

Аз днес се връщам към японските сериалчета и започвам Hotaru no Hikari.

# 5
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Голямо веселие е Хотару Амемия. Още се сещам как главния я стряскаше като викнеше " Амемияяя!"

# 6
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Стахотно 2в1   bouquet ще посрещнем 2012 год. с нова тема  Hug

# 7
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1, страхотно оформление, знаех си, че ще ни изненадаш с нещо ново и приятно, дори е в коледна атмосфера  bouquet
dovede,завиждам ти, че почваш Hotaru no hikari.

# 8
  • BG
  • Мнения: 4 456
ЕТО ВИ И НОВОГОДИШЕН ПОДАРЪК ОТ МЕН Wink
http://alliance-fansub.ru/showthread.php?t=3094

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 55
6o6ul4o,гледа ме се нещо забавно и май съм улучила заглавието,като си следвам списъка от rossonera Simple Smile.

нощен гост,сложи барем и едни салфетчици отстрани да си прибърсваме лигите Laughing.
Малко са ми кльощавки някои от екземплярите,но аз реших да се стягам тези дни,та да мога да вляза в категорията им Laughing.

Последна редакция: чт, 29 дек 2011, 14:47 от dovede

# 10
  • София
  • Мнения: 15 434
   Ох, най-накрая се сетих да попитам - какво означава пречупеният кръст в Корея? Вече няколко пъти го виждам и всеки път ме втриса и изстивам отвътре.

# 11
  • Мнения: 6 678
Тайна, свастиката в много религии е символ на "благосъстояние" и я има в много храмове. Символизира късмета, слънцето, сътворението. Известна е още от древни времена, но повечето хора я свързват с нацизма.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 434
Тайна, свастиката в много религии е символ на "благосъстояние" и я има в много храмове. Символизира късмета, слънцето, сътворението. Известна е още от древни времена, но повечето хора я свързват с нацизма.

 Благодаря ти, 2в1! Туон ми обясни на лично съобщение, но явно за мен ще си остане символ на нацизма, а венците на смърт и погребение.Колко време вече гледам и турските, и корейските,  и още не мога да приема венците за тържества и празници.

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ооо, имаме си нова темичка. 2в1, благодаря за прекрасното оформление. Аз тези дни си признавам със срам, че не съм гледала нищо азиатско. Нали си имам гост от Шотландия, та по цял ден се занимавам с него. А пък и стана време за ски и използваме да го водим малко да покара тук, че в там няма да може поне засега. Малкия пък е ваканция. Изобщо къщата ми е пълна и ежедневието натоварено. Но ви чета редовно и си отбелязвам какво ще се гледа след празниците.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 434
     Един поздрав с моя любимец!

Общи условия

Активация на акаунт