Къде в Пловдив???-32

  • 66 527
  • 750
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив??? - 32"

Предишни теми



Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

# 1
  • Мнения: 1 103
24 минава през Кичука,общо взето си прави панорамна обиколка на града,но пък ти върши работа,поне няма да ти се налага да сменяш рейсове!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 108
 Пепи  Hug не знаех ,че ти правиш тази тема,Много е хубава Hug
 Та и аз да попитам да ми препоръчате фирма  за комарници. Вчера звънях в Солис,питах за цени, но ми се видяха скъпи. Който има впечатления от тях ако може да сподели Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Фитнес със баня е и новия до Била/първата-на колелото/.В новата сграда зад Билата се помещава.Спокойно е и баните са хубави.

# 4
  • Мнения: 1 230
  bouquet И аз тук за комарници  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Ами аз до сега не съм виждала фитнес без баня?!  Shocked  Thinking

# 6
  • Мнения: 480
На ъгъла на улиците Иларион Макариополски и Марин Дринов има сервиз за бяла техника.
телефонът на сервиза е 620 298 - за бош и сименс
Имам телефона на едно от момчетата - Митко - 0899 26 70 56.
Позвъни му да питаш , макар да се отнася за друга марка все ще те ориентира.

# 7
# 8
  • Мнения: 1 884
Момичета,моля помагай те
знам,че в-сът ми е  за здравния,искам да заведа синът си за второ мнение при частен педи-препоръчаха ми др.Молева и др.Пепеланов,някой да има лични впечатления...може и на лични Blush Blush
Благодаря  bouquet

# 9
  • Мнения: 45
Моля ви  дайте ми идея къде  да търся по-луксозни  и интересни хартиени папки.Някоя  книжарница с голям избор на канцеларски материали,Офис 1  или...?

# 10
  • Мнения: X
Търся мъжки дънки Mustang, дали ги има някъде в града, може би в някой аутлет?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Момичета,моля помагай те
знам,че в-сът ми е  за здравния,искам да заведа синът си за второ мнение при частен педи-препоръчаха ми др.Молева и др.Пепеланов,някой да има лични впечатления...може и на лични Blush Blush
Благодаря  bouquet

Приятелка е много доволна от д-р  Пепеланов, аз имам впечатления от д-р Молева. И двамата ще ти свършат работа, но д-р Молева микропедиатър и май е по-добре при нея. Лично мнение.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 053
Пепи,мерси за хубавата тема   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 132
Момичета,моля помагай те
знам,че в-сът ми е  за здравния,искам да заведа синът си за второ мнение при частен педи-препоръчаха ми др.Молева и др.Пепеланов,някой да има лични впечатления...може и на лични Blush Blush
Благодаря  bouquet
Може би зависи за какво става въпрос. Аз съм със смесени чувства от др. Пепеланов. В началото бяхме на някакъв абонамент при него, но после се отказахме. Дойде когато ни изписаха от болницата, вдигал ми е тела, но си спомням, че в началото ми обясняваше за някакви милилитри дето уж не стигали на детето и след 1 месец, ако не се лъжа искаше да се маха нощно кърмене (моето дете беше на свободен режим). Изписвал ми е и някакви антибиотични мазила за един обрив на детето без да ни праща на кожен.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Аз съм много доволна от д-р Петров http://d-rpetrov.hit.bg/Nachalo.html. Много за кърменето е и не изписва антибиотици без наистина да има причина за това  Peace

Общи условия

Активация на акаунт