Резултат при болест на Даун 1?

  • 226 592
  • 1 373
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Здравейте мамчета!

Ето я новата темичка, че другата достинга 50 страници.

Хайде разпишете се  Hug

# 1
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Да добавя и линковете на националната генетична латоратория - http://lmpbg.org/new/home/index_new.htm и на форума на д-р Кременски - там може да се задават въпроси на които той отговаря - http://www.lmpbg.org/forum/viewforum.php?f=6

# 2
  • Мнения: 1 263
Блонди, честито! Да ти е жива и здрава бебката!  Two Hearts  

# 3
  • Мнения: 264
Ysabell, благодаря за добавените линкове Hug

И на мен проф. Кременски много ми помогна и продължава. Нека всички да знаят, че могат да пишат във форума  и той ще им отговори мнооого бързо!

# 4
  • Мнения: 125
Браво за новата тема!
       Блонди честито и от мен! Много хубаво име си избрала. Да сте много здрави и да се радвате на съкровището!!!!!

# 5
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Честито бебче на Блонди!

И аз точно защото не знаех че може да се пита така през форума ги постнах линковете ... а човека наистина се опитва да помогне.

# 6
  • Мнения: 1 574
Честито на Блонди   bouquet.
Да ти е жива и здрава момата ,безгрижно и щастливо детство !
Най накрая да се успокоиш и да се радвате една на друга.

# 7
  • Мнения: 264
Здравейте,

току що се връщам от Майчин дом - бързия ДНК тест е готов и резултата е добър - мъжки генетичен пол без бройни хромозомни отклонения Simple Smile Благодаря на всички за подкрепата!

Аз съм пуснала и цитогенетичния анализ, но той се очаква до две седмици.

# 8
  • Мнения: 273
Блонди, честита рожба! Да ви е жива и здрава! Много щастие за цялото семейство!  Simple Smile

bubence , браво за хубавите резултати! Спокойна и безпроблемна бременност и накрая едно хубаво и здраво бебче ти пожелавам!

# 9
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Аз ще се разпиша с положителен пост - при мен изчислен риск от БХС и ФМ беше 1:6 на единия близнак и 1:250 на другия  #Crazy

ДЕЦАТА са ми ЗДРАВИ и растат АКТИВНО и в НОРМИТЕ!

ГОСПОД да ги ПАЗИ, ВАШИТЕ ДЕЦА СЪЩО  Praynig

# 10
  • Мнения: 125
Честито Бубенце!!!! Лека бременност и да гушнеш едно много здраво бебче!!!!!

# 11
  • Мнения: 264
Благодаря ви мамчета!

# 12
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Честито момичета за хубавите резултати.

# 13
  • Мнения: 58
Честита нова темичка и честито на мамите с хубави новини!Блонди,когато голямата ми дъщеря се роди акушерката ми каза,че когато една жена ражда момиченце,Богородица я целува по челото,честита целувка,миличка и ти пожелавам да ме догониш(аз чакам трето момиченце)  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 10:09 от Darklady_A

# 14
  • Мнения: 6 666
И аз при вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт