Испански СЕРИАЛИ Тема №2

  • 71 473
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Имало и стара тема  Wink:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=505581.15 . Надявам, че феновете на испанските сериали сме се увеличили от 2010г. насам  newsm17 smile3503

# 1
  • Мнения: 639
Ей, ама много сте заразни! Mr. Green Сега ще трябва да крада по някой час сън, за да почна и "Интернатът". Laughing

Hrista, благодарности за темата!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Супер е темичката   bouquet

Аз в анкетата мислех да гласуваме за любим сериал, но нищо - в следващата тема  Peace

Amorevole, най-искрено ти завиждам, че тепърва ще гледаш "Интернатът"  Hug

Последна редакция: сб, 23 фев 2013, 20:58 от -=Деси=-

# 3
  • Мнения: 2 353
....за да почна и "Интернатът". Laughing

  Аморе, откъде го изтегли?

# 4
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Ще се запиша, ако нещо изкоментирате Физика или химия.  Laughing Аз само по БТВ го гледах и много ми хареса. Винаги ще ми напомня за 1вото лято на сина ми.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 408

Amorevole, най-искрено ти завиждам, че тепърва ще гледаш "Интернатът"  Hug

+1  Peace
Ех никога няма да забравя първия път, когато го гледах...за мен си остана най-добрия испански сериал.
За Физика или Химия също мога да кажа само добри неща. На пръв поглед не изглежда нищо специално, но пък краят му е страхотен.

# 6
  • Мнения: 639
....за да почна и "Интернатът". Laughing

  Аморе, откъде го изтегли?

Всъщност, ощe не съм го изтеглила, мислех, че го има в Замунда, но сега погледнах - не са всички серии. Thinking Аха, в коментарите се споменава, че някои от липсващите серии ги има във vbox.

Иначе си дръпнах "Gran Hotel", той ми е сега на дневен ред (Деси, фенче, за него завиждате ли, да се подготвя какво ме очаква? Grinning)

# 7
  • Мнения: 408
Гледай първо Интернатът ще ти хареса много повече сигурна съм. И другия е много хубав, но Интернатът е по- добър

# 8
  • Мнения: 48
Amorevole завиждаме, завиждаме.  Grinning Но започни с най-доброто - "Интернатът".

# 9
  • Мнения: 416
Досега испанските сериали, които съм гледала са: Хората на Пако, Моите мили съседи, Интерната и Корабът. Сега мисля да загледам "Гранд хотел" и се надявам да ми хареса.
Знаете ли друг/и сериал/и, в който/които участват Пако Тоуз / Пако Миранда/ или Карлос Сантос /Лукас/?    

# 10
  • Мнения: 226
abs, не го гледах този сериал ("Физика и химия"), но те разбирам напълно... Grinning Аз, съм така с "Моите мили съседи". Гледах го даже първата вечер в болницата, след раждането на дъщеричката. Sunglasses

За какво става въпрос в "Gran Hotel"? Заинтригувахте ме...Много често го споменавате в темата за "El barco".  Party На "Интернатът" му "хвърлях по едно око", но сега като го рекламирахте така, непременно ще  гледам.  bouquet

Деси, аз си мислех да те питам за анкетата, но  домашните "животни" ме разсеяха нещо...( искат да им готвя,все едно няма да огладнеят пак  Crossing Arms   Mr. Green).

# 11
  • София
  • Мнения: 227
Досега испанските сериали, които съм гледала са: Хората на Пако, Моите мили съседи, Интерната и Корабът. Сега мисля да загледам "Гранд хотел" и се надявам да ми хареса.
Знаете ли друг/и сериал/и, в който/които участват Пако Тоуз / Пако Миранда/ или Карлос Сантос /Лукас/?   
Запис и от мен.Мерси за темата   bouquet
Същите изброени от теб + Щурите съседи,Ангел или Демон и в момента Гран Хотел и Мистерията на Календа  Flutter

Последна редакция: нд, 24 фев 2013, 13:27 от amor_

# 12
  • София
  • Мнения: 3 789
Amorevole, за "Гранд Хотел" не завиждам чак толкова, защото той още се излъчва  Peace А "Интернатът" свърши Tired

Няма база за сравнение между двата, прекалено са различни и като тематика, и като историческо време. "Интернатът" - наши дни, мистика, трилър. "Гранд Хотел" - 1905 година, криминална насоченост, загадки. Но и двата зарибяват невероятно  Peace Ако сега трябва да реша кой да гледам първо, няма да мога  Confused Но може би бих изгледала "Гранд Хотел", защото  излъчените сезони са по-малко, а после на спокойствие, докато чакам новите епизоди на "ГХ", бих си гледала "Интернатът"  Peace  

+1 за "Моите мили съседи", невероятна комедия  Simple Smile

hrista, тъкмо ще обсъдим кой какво е гледал, а и останалите ще имат време да изгледат каквото са изпуснали  Peace.

# 13
  • Мнения: 416
amor_, благодаря ти за предложението - "Мистерията на Календа". Загледах първата част на първа серия във ви бокса и ми хареса. Като гледам той ще бъде преди "Гранд хотел". Качен е до 5 еп. с български субтитри. Знаеш ли до кой епизод е сниман в момента?
Аз също съм гледала Щурите съседи. Peace

# 14
  • Мнения: 2 353
  Аморе, всички серии на "Интернатът" са там, просто са леко разпилени.
  На мен "Гранд хотел" също много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт