Магията на изтока - 20

  • 31 510
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 683
Добре дошли на всички запленени от магията на азиатските филми и сериали


Те не само са красиви. Те не само могат да пеят.
Освен, че са участници в популярни групи, доста от тях са и добри актьори.










Предишните теми

Места за теглене на азиатски филми и сериали:

Zamunda - Каталог на азиатски сериали
masters-tb - Каталог на азиатски филми и сериали
Easternspirit - едно от най-добрите места за информация относно азиатските филми, сериали, музика ....
soompi - линкове към много места. Обикновено качват поредната серия няколко часа след излъчването
lets-look - Доста от сериалите са преведени и на френски.
doramaland - руски торент-тракер на alliance-fansub
rutracker - руски торент-тракер
asiatorrents - торент-тракер
Arena - торент-тракер
animes-bg
doramax264
d-addicts


Места от където могат да се свалят субтитри:

The stupid dreams - български
withs2 - английски
darksmurf - английски
alliance-fansub - руски (въпреки, че сайта е за субтитри, почти във всяка тема има препратки и към места за сваляне на сериите)
subs.com.ru - руски


Места за гледане онлайн:

viki - английски
dramacrazy - английски
krdrama - английски
gooddrama - английски
DramaSub - английски
dorama - руски
кинотеатр Альянс - руски
7floor - руски
lovedoram - руски
video.i.ua/ - руски
DoramaKun - руски
animeblaze - руски
vbox7- ivkaus5 - български
vbox7 - danko11 - български
EJOY - английски
sugoideas - английски (тайвански драми)


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationЗа развитието на сюжета на даден филм или сериал, се пише в спойлер!!!Sign Exclamation Bulb Sign Exclamation

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:Sign Exclamation Bulb Sign Exclamation
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

за повече информация тук


Каталог с по-популярни и обсъждани в нашите теми сериали и филми

Сериали
Скрит текст:
Корея

Boys Over Flowers         Secret Garden           You're Beautiful     Sungkyunkwan Scandal    Prosecutor Princess
                          

The Rooftop Prince          King 2 Hearts               Fashion King                 Love Rain                The Equator Man
                        

          Midas                       City Hunter                  Lobbyist                    Spy Myung Wol         Friend, Our Legend
                        

  Beethoven Virus                    Pasta               The Greatest Love               49 Days                     Heartstrings
                      

Personal Taste              Kim Sam Soon                 My Girl                      Full House            Take Care of Agasshi
                     

A Love to Kill              Sorry, I Love You    What Happened in Bali       The Snow Queen        Snow In August
                      

Dream High               Mary Stayed Out               Oh! My Lady             My Girlfriend is a Gumiho        Brilliant Legacy
                       

Que sera sera             Mischievous Kiss             Goong                      Coffee Prince           One Mom And Three Dads
                 

Protect The Boss      Scent of a Woman        Can't Live With Losing        I Need Romance        The Man Who Can't Get ....
                 

A Thousand Days' Promise    Flower Boy Ramyun Shop        Man of Honor            Me Too, Flower!       A Thousand Kisses
                       

A Man Called God                Athena                          IRIS                 The Fugitive: Plan B   Time of Dog and Wolf    
                      

Cain And Abel                    East of Eden         Swallow the Sun        Road Number One             The Devil
                 

Chuno                              Bichunmoo              Hong Gil Dong                  Iljimae              The Return Of Iljimae
                  

Emperor of the Sea            Jumong             The Kingdom Of The Winds    The Story of the First King's Four Gods
                       

Warrior Baek Dong Soo     The Princess' Man      Deep Rooted Tree        Time Slip Dr. Jin      Queen Inhyun’s Man
               

      Little Girl K         Vampire Prosecutor               Ghost               A Gentleman’s Dignity          I Do, I Do
               

           Faith                     Reply 1997            The Bride Mask       Arang and the Magistrate          Nice Guy
               

      I Miss You             Cheongdamdong Alice      Twelve Men in a Year          The King of Dramas            Five Fingers
                

  Padam Padam…          La Dolce Vita       That Winter, The Wind Blows    Queen of Ambition             IRIS 2
                


Япония

Hana Yori Dango                 HanaKimi                  Gokusen                  Buzzer Beat           Nobuta wo Produce
                  

Kimi wa Petto                    Regatta                    Zettai Kareshi          Hotaru no hikari                Friends
                    

Koizora                        Tree Of Heaven                    BOSS                           Pride                      Mr. Brain
                   

Tokyo DOGS                       Kurosagi                 Liar Game                    Tumbling                       Engine
                 

Boku to Star no 99 Nichi         Nankyoku Tairiku         Kaito Royale            Asuko March!               Quartet
              

  Ikemen Desu Ne        Hana Kimi 2011       Ouran High School ......         Taisetsu na Koto .......    Jiu: Keishichou Tokushuhan ...
               

Hi Wa Mata Noboru          Zenkai Girl                Muscle Girl                   Tempest          Inu o Kau to Iu Koto
             

           Hungry!               Papa wa Idol         Private Bakaleya........           W no Higeki        Mirai Nikki: Another World
               

Rich Man, Poor Woman           Beginners!                   Priceless                Beautiful Rain      Sore wa, totsuzen....
             

  Love Generation                Tonbi                         Dinner             Karamazov no Kyoudai     Bara no nai Hanaya
                


Китай, Тайван, Тайланд, Филипини

            Mars                Devil Beside You            Love Buffet             Why Why Love      It Started With a Kiss
                

   Black & White        Autumn's Concerto      Summer's Desire         Down With Love       Fated To Love You
                 

          Wanida            Defendant of Love          Burnt Sugar              Sawan Biang         You're Mine, Only Mine
               

Забележка: Някои от сериалите нямат Бг превод за момента или са в процес на превеждане, но могат да се намерят английски и руски субтитри за тях.


Филми
Скрит текст:
Корея

200 Pounds Beauty      A Werewolf Boy              Only You                    A Love/Sarang      A Millionaire's First Love      
                                
        
April Snow                      Love Me Not                     Sunny                     Daisy (2006)         A Moment to Remember
                             

    My Sassy Girl          My Girlfriend is an Agent           The Thieves           Codename: Jackal        Architecture 101
                        

     Masquerade                I Am King            The King And The Clown       A Frozen Flower              
              

         Mother                        Pieta                         3 - Iron          Spring Summer Fall Winter... and Spring              
                         

Rough Cut                    The Man From Nowhere        The Good, the Bad and the Weird    A Company Man
                                                      


Япония

Hana Yori Dango       Gokusen:The Movie         Crows Zero                        Nana                          Nana 2
                      

Sky of Love                    Love letter             Romeo and Juliet     Heavenly Forest     I Give My First Love to You
                 

      Bunny Drop           Paradise Kiss
  
За подготовката на тази страница е използвана информация и снимки от Eastern Spirit, Замунда, Мастерс-тб, Soompi, allkpop и др.

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 19:17 от 2в1

# 1
  • Мнения: 6 683
Иска ми се да представя още много групи, но няма как да се получи. Ще продължим и в следващите теми. Ще представим и ветераните и по-новите попълнения, ще представим и женските групи. Просто няма как да стане наведнъж. Избрах тези, защото често си говорим за тях напоследък.
DBSK за мен са тези, които са извели к-поп вълната от Корея, а Big Bang заедно с Psy популяризираха този феномен по света. Останалите просто ги следват.

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 17:59 от 2в1

# 2
  • Мнения: 9 133
Гмур в новата тема   sport027

2в1  Hug

# 3
  • Мнения: 6 105
Благодаря и аз за новата тема, 2 в 1   bouquet

Започнах да гледам Full house 2, доста бях скептична от визията на главните,но засега сериалчето не е лошо,става за отмаряне Simple Smile

# 4
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 Joy Tuon , как успя да се гмурнеш така.  search имаш вид на давещ се.
 yes yes чудесна идея и още едно улеснение за мен на първа страница. Сега като ми трябва справка за муцуните на тез хубостници лесно и бързо. Знаете че като цяло са ми мъгла но упорито напредвам.
Harlequin, пуснати от didkapan, за първи път ги чувам и виждам. Звучат ми а ла Бон Джоуви.

# 5
  • Мнения: 9 133
Шош,съвсем логично след гмуркането следва давенето. Mr. Green
Нямам нищо против даскалчето да ме научи да плувам. Crazy

Някой ако ходи на концерта на Бон Джоуви искам да разкаже с детайли как е било.

# 6
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1 Hugгледам и цъкам с език, и се чудя на кого повече да се радвам , верно труден избор е стоял пред тебе Peace
Хонконския-изгледан, не знам какво да кажа по-точно за него. Първо, че актьорите и актрисите бяха много красиви, в основата му стоеше въпроса за изневярата преди брака, облечен в мотото"да причиниш болка на човека, който обичаш е най-сигурния начин да останеш до него, защото чувстваото за вина те държи здраво. А периферията му беше наситена с куп еротични сцени, хареса ми общо взето. Сега мисля да изгледам още един подобен-Love is not all around, отново хоинконски, че и малко китайски, днес им е ден на тези при мен Laughing

# 7
  • Мнения: 6 683
Tuon, знаех си аз, че чакаш някой да те спаси. Някой от тези двамата става ли, че за тях съм сигурна, че са добри плувци Whistling.

Скрит текст:


нощен гост, мерси за мнението. Може и да го погледна по някое време.


9 мисля да го доизгледам следващата седмица като приключи. Видях, че има някакви драми и онзи ученият тотално е изперкал. Затова последните серии на куп, че да действам набързо с мишока, ако се наложи.

Сряда и четвъртък са ми малко постни откъм сериали. Влюбеният Хони няма да го коментирам. Романтичните политици и те нещо взеха да ми бягат по тъча, а сега ако ще се намесва и таткото на журналистката, че да помага на глезената си, неуравновесена и злобна дъщеря ... Banghead. Остава ми само таткото Донг Ук и сладураната Ким Ю Бин, но там чакам да се посъберат епизоди.

# 8
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Здравейте  Hug 2в1 първата страничка е страхотна,както винаги. bouquet Няма какво да коментирам не съм гледала нищо повече от две седмици фактора"свободно време" съвсем се изгуби.Добре дошла AtinaRI от това което прочетох двете с теб сме почти на противоположни мнения,що се отнася до любимци,  Laughing но това изобщо да не те притеснява,напълно съм съгласна с Tuon,че едва ли някой би ти се разсърдил за подобни неща.  Hug

# 9
  • Мнения: 0
Страхотна Нова тема , 2в1  Flutter
Да не остана назад - ей ме на и мен тук  Laughing
Наскоро реших да се запозная и с друга група, освен CNBlue и като ви четях реших да е FT Island най-вече заради момченцето, което участваше в You are beautiful  Hug
Засега още не могат и надали ще измести някой от първото място  при мен CNBlue , но това момченце е такъв образ и има толкова различен и пленяващ глас, че вече още повече си го харесвам   Heart Eyes
dani_mar  радвам се, че мислиш така ... пък и съм доволна, че има хора, които не ми харесват любимците  Grinning  Hug

# 10
  • DE
  • Мнения: 9 068
Леле, леле, за пръв път на първа страница всички са ми любимци. И им знам имената....на всички  Crazy
Липсват Супер Джуниър  Grinning

# 11
  • Мнения: 9 133
2в1, двамата и двамата.Единият спасява,другият прави изкуствено дишане. Crazy
Тц...на дишането да се редуват. Mr. Green

Аз само Big Bang поименно всички познавам Blush

9
Малко по-малко почнах да го гледам,че на веднъж няма да стане,пък и с тез 40 мин. на еизод си е добре.

# 12
  • BG
  • Мнения: 4 456

Тц...на дишането да се редуват. Mr. Green
Joy Joy Joy трудно ли ти е да избереш, а?
Сега като стана въпрос за CN BLUE и FT Island, първите имат по-хубави песни според мен, тези дни слушах малко, но казвам- малко FT Island, но нещо не ме грабнаха.

# 13
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ейййй, как така съм пропуснала тази тема?! Thinking
Надявам се да нямате против да се присъединя към вас!  bouquet
romanti4ka, кого виждат очите ми?! Laughing Hug Не знаех, че и ти си фенка.
Изгледах много нещо, филми, сериали, музика... естествено не мога да споделя всичко в един пост, но с времето и това ще стане. Върла фенка съм на Йонг Хуа като музикант и от актьорите Со Джи Соб, И Бьон Хон и много други, ама тези тримата просто умирам за тях Heart Eyes
В момента гледам един стар сериал - "Какво се случи в Бали", щото съм решила или по-точно искам да изгледам всичко на моя любимец! Но засега най си го харесвам в Always, Sorry I love you, Cain and Abel и Road N1. Предстои ми да гледам Rough Cut.

# 14
  • Мнения: 6 105
Тупи, радвам се да те "видя"  Hug

Ааа отдавна си гледам азиатски филми и сериали  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт