Търся електронна книга - тема 8

  • 99 476
  • 720
  •   1
Отговори
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Моля, спестете ни коментари от типа "Имаш поща", "Благодаря за пощата"! Излишно пълнят темата. Отправяйте ги на ЛС!  Благодаря за разбирането!

Преди да попитате провете основните библиотеки в които може да откриете търсената книга:

МОЯТА БИБЛИОТЕКА ; РУЛИТ; ФЛИБУСТА за улеснение
Цитат
За който няма регистрация може да ползва
потребител: bgmamabooks
парола: 1111111111
ЕСКЕЙП ;

Ако желаете може да се включите и да ползвате нашата програма за споделяне на книги
Цитат
Актуална версия към момента - MailBooks
Програмата не изисква инсталация, необходимо е да имате инсталирана актуална версия на  MS NET Framework 3.5 SP1.  След разархивиране на програмата прочетете файловете в помощ на потребителите.
Проверявайте темата за актуални версии!


Стари теми: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7;

# 1
  • Мнения: 4
Първа се записвам. С питане за поредицата Хекс Хол. Благодаря предварително Simple Smile   bibiisaeva@gmail.com

# 2
  • Мнения: 331
Благодаря за темата!  bouquet

Имам едно предложение - да сложим директни линкове към най-търсените книги (Отразена в теб, Нюанси и сие) с цел да ограничим малко тези питания. newsm78



# 3
  • Мнения: 2 453
Благодаря за темата!  bouquet

Имам едно предложение - да сложим директни линкове към най-търсените книги (Отразена в теб, Нюанси и сие) с цел да ограничим малко тези питания. newsm78


Това с директните линкове май не е удачно, заради претенции на издателствата.

Ysabell , благодаря за темата!

# 4
  • Мнения: 1 328
Търся една астро-книга на Лиз Грийн и Хауърд Саспортас:
Светилата. Психологията на Слънцето и Луната в хороскопа. Дали изобщо има такива в ел. вариант незнам..

# 5
  • Мнения: 90
Честита да ни е новата темичка и с благодарности към  Ysabell  Hug!

Търся книгата "Дервишът и смъртта" на Меша Селимович в ел.вариант. Ако някой я е срещал някъде, моля да помогне! Peace

Последна редакция: сб, 07 дек 2013, 20:36 от Sheilya

# 6
  • Мнения: 1 459
Тук съм и аз.
Засега не търся нищо, само се радвам на Крадецът на книги, отварям я, затварям я и чакам хубав момент, спокойствие и свободно време да й се насладя.

Ysabell,  Hug

# 7
  • Мнения: 275
Търся една астро-книга на Лиз Грийн и Хауърд Саспортас:
Светилата. Психологията на Слънцето и Луната в хороскопа. Дали изобщо има такива в ел. вариант незнам..

Има я... http://biblio.bg/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%8 … 89548610568-18697 -
струва 10 лева...
Друго произведение от Хауърд Саспортас - "Боговете на промяната", -
ако представлява интерес... https://www.dropbox.com/s/lglo7nuqlf7o0gx/bogovete.pdf?dl=1

Първа се записвам. С питане за поредицата Хекс Хол. Благодаря предварително Simple Smile   bibiisaeva@gmail.com

Първа книга - http://cheti.me/node/10468
Сайтът изисква регистрация...


Тук съм и аз.
Засега не търся нищо, само се радвам на Крадецът на книги, отварям я, затварям я и чакам хубав момент, спокойствие и свободно време да й се насладя.

Ysabell,  Hug

Мдаа... от търпеливите си... #Crazy

Последна редакция: сб, 07 дек 2013, 22:09 от ventcis

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Някой знае ли дали се  появи 4-тата книга на Кристофър Паолини в електронен вариант на български?  newsm78

# 9
  • Мнения: 331
Забравих да си поискам - търся Айн Ранд "Атлас", ако е  в epub ще е чудесно!

# 10
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 292
Ysabell,  благодаря за новата тема!
 Дано големите цветни букви на първа стр. да помогнат  да се запази функционалността на темата.

 Което ме подсеща, че недоумявам на кого му пречеше постът ми в миналата тема, в която помолих да не питаме непрекъснато за едни и същи  книги, които се намират лесно?  Как става триенето и защо най-вече? Моля модераторът който ме трийнал поне да обясни.
 
И за да съм в темата, а и с надежда, че може все пак да изскочи отнякъде -   ''Елегантността на таралежа''.

# 11
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Тук съм и аз.
Засега не търся нищо, само се радвам на Крадецът на книги, отварям я, затварям я и чакам хубав момент, спокойствие и свободно време да й се насладя.

Ysabell,  Hug

Страшно съм благодарна на ventcis. Днес я започнах - страхотна е, само си търся малко откраднато време за да чета Simple Smile

Иначе и директни линкове да се сложат на първия пост пак ще питат - тези които търсят някоя книга защото са чули че е страшно гот, феноменална и еротична не си дават труда да прочетат даже и предпоследен пост.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Ysabell благодаря за темата!  bouquet

Имам доста непрочетени книжки, но ако на някой се намира целия превод на "Танц с дявола" (книга 4 от Нощните ловци) и "Принцеса с часовников механизъм" (книга 3 от Адски устройства) ще бъда благодарна да ми я прати  Heart Eyes

Скрит текст:

# 13
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 292

Страшно съм благодарна на ventcis. Днес я започнах - страхотна е, само си търся малко откраднато време за да чета Simple Smile

Иначе и директни линкове да се сложат на първия пост пак ще питат - тези които търсят някоя книга защото са чули че е страшно гот, феноменална и еротична не си дават труда да прочетат даже и предпоследен пост.

В електронен вариант ли я имаш? Аз не я намерих.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 13 451

Страшно съм благодарна на ventcis. Днес я започнах - страхотна е, само си търся малко откраднато време за да чета Simple Smile

Иначе и директни линкове да се сложат на първия пост пак ще питат - тези които търсят някоя книга защото са чули че е страшно гот, феноменална и еротична не си дават труда да прочетат даже и предпоследен пост.

В електронен вариант ли я имаш? Аз не я намерих.


Крадецът го има в майлбукса.

Общи условия

Активация на акаунт