Интериорен стил по аматьорски - 25

  • 81 927
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Предишни теми:

24, 23, 22 , 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 775
Предимството да си буден когато др спят....благодаря Ема  bouquet

# 2
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Честита нова тема. Благодаря.


Момичета, в апартамента на моя приятелка остана необзаведена една стая, а вече дойде моментът да се обзаведе. Приятелката ми се чуди дали да наеме дизайнер, най-вече заради това, че няма време да търси мебели и аксесоари, каквито иска и се надява, че дизайнерът ще й каже наготово кое откъде да купи. Аз я посъветвах първо да реши какво точно харесва като стил. Каза ми розово, златно и черно в декадентски интериор. Приятелката ми обича изкуството, театъра, музиката, книгите, старите филми и великите режисьори. Дайте ми идеи за подобен интериор в тези цветове (розовото в заданието ме изуми, защото нея не съм я виждала с нещо розово никога, предполагам, че не става дума за бебешко розово, а някакъв по-мръсен нюанс  Rolling Eyes).

# 3
  • Мнения: 12
при вас   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 412
http://www.alvhemmakleri.se/hem-till-salu/OBJ17735_1234943151/bilder
Умеят скандинавците да обзавеждат. Благодаря за темата  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 006
   И аз също  Heart Eyes
Тя задачата е много интересна, ама най - важното е какво ще бъде предназначението на стаята.

# 6
  • Мнения: 1 532
Мерси Ема за новата тема!  Heart Eyes

Малко вдъхновение от мен.
 Crazy


# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Вместо запис споделям линк към албума със снимки от ремонта до момента. Вече стигнахме до боядисването на стените, но неуспях да уловя добре цветовете през телефона. Ремонта трябваше да приключим средата на септември, но май ще се удължи със седмица две Simple Smile

https://plus.google.com/photos/109314214640921025420/albums/6049 … ey=CJyZmP_S6YCxFQ

# 8
  • Мнения: 1 286
Moмичета, чета и  завиждам благородно на тези, които обзавеждат нови жилища!! Аз скоро приключих с ремонта на спалнята. Надявам се, че съм я спасила от мухъла, който ни тормозеше от години, като сложихме гипскартон на две от стените. Наложи се да разглобим гардероба, тъй като се беше изметнал от влагата и плъзгащите врати не можеха да се отварят. Надявахме се да го спасим, но майсторите казаха-НОВ!! , нищо не ставало, спукана била долната носеща плоскост. За една седмица трябваше да реагирам, за да поставим нов гардероб и естествено се спряхме на това, което имаха на склад в магазина. Не съжалявам, защото си избрах модел с огледала на 4 от вратите и сега стаята, която е 9.5 кв.м. Rolling Eyes стана по-светла. Бях си избрала тапети още през пролетта, но сега боядисахме тези стени, които са с гипскартон в основния цвят от тапета( светла резеда) , а на останалите две стени залепихме тапетите, които са на раета и с много нежни златисти цветя в тях. Стана много по-красиво от преди, но фактът, че се налага ремонт в жилище, където се живее, е ужасен! Няколко седмици всички дрехи бяха в чували по  всички стаи Mr. Green Сменихме и вратите и поставихме ламиниран паркет, някакъв дъб, светъл, много ми харесва. Не мисля, че трябва да се  избират толкова скъпи контакти, освен ако не са с функция за плавно пускане и спиране ( не знам как се нарича точно). Аз си залепих на моите стари контакти цветно самозалепващо се фолио Embarassed и стана много добре и интересно. Има най-различни варианти!!

# 9
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Присъединявам се и аз към темата.



valya_bl, би било интересно да покажеш снимки на променената спалня. Peace

# 10
  • Мнения: 345
Привет отново в най - уютната тема   bouquet

Имате ли идея дали може този гардероб, както и останалите мебели от серията да ги боядисам в бяло или нещо цветно и да не е много грозно  Mr. Green. Лицето е липа, страниците са талашит. Някакъв съвет да ми дадете.
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bfi1408607664d.JPG

# 11
  • Мнения: 2 140
Ей, дойде време за нова тема! Благодаря!   bouquet
Гадамер, и аз не разбрах за какво ще се ползва стаята.
Това скандинвското е просто трепач, останаха ми очите!

# 12
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
...Каза ми розово, златно и черно в декадентски интериор. Приятелката ми обича изкуството, театъра, музиката, книгите, старите филми и великите режисьори. Дайте ми идеи за подобен интериор в тези цветове (розовото в заданието ме изуми, защото нея не съм я виждала с нещо розово никога, предполагам, че не става дума за бебешко розово, а някакъв по-мръсен нюанс  Rolling Eyes).
А за какво ще се използва стаята?


Ема, присъединявам се към благодарностите за темата!  bouquet

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 898
Привет!

Аз не мога да си намеря маса и столове.  smile3515 Два дни ходих по магазините и е пълна скръб. Само по разни сайтове си харесвам нещо и то, разбира се, далече надвишава бюджета.
Бих си взела от раз ето това:
Скрит текст:



Уви, не мога.  Tired

И се разрових в Таобао за столове и попаднах на някакви жилища. Предполагам, че са азиатски. Има доста подробни снимки на всяко. Може на някой да му е интересно.

http://hangyeshequ.taobao.com/template/list.htm?spm=a217g.727930 … vid=&sort=hot

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 12:18 от Lady April

Общи условия

Активация на акаунт