Искам да кажа ... (20)_19.01-25.01

  • 50 087
  • 1 142
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази седмица влизаме във водолей. Да видим колко сме в темата.

Предишните теми:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8 ), (9), (10)
(11), (12), (13), 14, 15, 16, (17), (18), (19)

# 1
  • Мнения: 14 286
Добро утро в новата тема!   bouquet
В старата не можах много да се включа, но много се смях с вас, особено с малката, гладна Заки!
И аз редовно въшлясвах като дете, с коса до кръста и вечно омазана с газ, мас и оцет... И препарати разни имахме, но не знам защо все с това ме клепаха.
Нещо се мъча да се разболявам, а ММ е толкова хремав и цяла нощ ми хърхори на носа. Ако ще ме тръшва нещо по- добре да е сега, че после ми предстои пътуване и трябва да съм пушка.
Днес ми е важен ден, трябва да финализирам един проект. Дано всичко да е на ред, че ще скубя перушина...
Стиснати палци, на който имаше нужда и хубав ден на всички!

# 2
  • Мнения: 4 500
Добро утро   bouquet Не съм водолей, но с удоволствие влизам в поредната тема. Успешна да е седмицата  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 5 605
Добро утро, успешен ден и седмица на всички.
Лили, мерси за новата тема   bouquet
Гена, среща имам, малко ме притеснява, та затова по едно палче ако можете да стиснете...
Алечка, успешно приключване на проекта!
За протокола-телец съм  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 867
Добро утро!
Лили,   bouquet за темата. Аз съм риби.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм вече тук Simple Smile Поизтървах ви напоследък, но ще се опитам идната седмица да наминавам по-често.
Вече ми е неудобно да моля Бърди да ми обобщава Blush

# 6
  • Мнения: 14 286
За протокола - и аз съм риби и много се разбирам с водолеи Simple Smile.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък не вярвам в цялата тази история със зодиите Rolling Eyes

# 8
  • sofia
  • Мнения: 8 934
Вече ми е неудобно да моля Бърди да ми обобщава Blush
Обичайното, кой какво готвил, кой какво хапвал.
Жаки гони беглеца Жаки, лошото е че е в чужбинско и малкото Жаки обявило всички, които не я разбират за бебета. Нещо смешно с масажи и така.... опитват се да почиват хората с дете на море  Wink
Гена се мазала с шампоан за въшки, без да е сигурна в наличието им....тук може да се включиш с компетентно мнение  Simple Smile

Приятна седмица на всички!

# 9
  • Мнения: 11 003
Аз не съм водолей, но вкъщи си имам един и половина представители на зодията.

Досега не са ме полазвали въшки. В училище ги продаваха, по 5 лв. парчето. Сигурно е имало желаещи.

# 10
  • Мнения: 14 654
Като Лиляна каза "водолей", се сетих за песента от "Коса".
Какъв номер ми погоди ужасното ми дете. Сутринта го будим за училище и то: "Ох, ох, колко ми е зле, събудих се в 4 часа със запушен нос и всичко ме болеше". Веднага решавам, че е хванал грип, защото всички в бг-мама са болни и няма как да е нещо друго. 2 часа по-късно симптомите му значително намяляха - заварвам го в леглото с чиния кекс, мляко с какао и цъкащ на телефона си в превъзходно настроение. Като отворих вратата, се прокашля толкова фалшиво, че няма накъде. Ама спести училището. Някой път верно ще му е зле и няма да му повярвам. Мисля да му напиша по домашни причини, че ако идем до лекарката, ще хване със сигурност нещо от останалите пациенти.

# 11
  • Мнения: 4 841
Добро утро и лека и успешна седмица на всички!  Coffee

И аз не вярвам в зодии, но понякога когато ми е скучно, започвам да чета за зодията си, и настроението ми веднага се оправя - пише страхотни неща винаги, то едни положителни качества, то едно чудо...  Mr. Green Единствените два недостатъка, които се цитират, са инат и избухливост, но първото аз наричам "упоритост", а второто отдавна съм се научила на овладявам и канализирам, та съм идеална направо  Blush "Овен" съм.

# 12
  • София
  • Мнения: 23 072
Добро утро и слънчева седмица!  Grinning (Тук вече грее слънчице.)

Вярвам отчасти в зодиите. Аз съм лъв и си харесвам зодията.  Wink

# 13
  • Мнения: 22 414
Добро утро и от мен.
Снощи бях умряла за сън и заспах в 23ч....ей сега се събуждам, а мога още час да спя.

# 14
  • Мнения: 7 201
Успешна седмица на всички!

(Тук вече грее слънчице.)
Слънцето е мираж при нас ..  вече трети ден има мъгла. Sad

Общи условия

Активация на акаунт