Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 81 318
  • 2 842
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде късмет в новата седмица.
И да кажете всичко, каквото ви се казва.


Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите линк към рецептата
тук: Готварската книга на "Искам да кажа..." chef
 

Предишните теми:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8 ), (9), (10)
(11), (12), (13), 14, 15, 16, (17), (18), (19), (20)
(21), (22)

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 07:52 от Лилянa

# 1
  • Мнения: 7 690
Добро утро и спорна седмица на всички  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
Добро утро! Спорна и успешна седница.

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 09:15 от tzvety26

# 3
  • Мнения: 12 982
Антигонче, лягай бе, пиле, пак осъмнА:)
Добро утро, спорна седмица ви желая! Заредила съм палците за Миднайт и Лили и съм сигурна, че ще се появят довечера с хубави новини!
Много ме ядосвате, като пускате снимки в 3 нощес мое време, грам не ме мислите, значи Crossing Arms
Изпуснах дундавата, а съм и почитател:)
Светлчо, ти ли ми препоръча северно Черноморие? Харесвам го, спокойно, ама много студено бе!
Ходили септември на Златните и на Обзор, ми то си беше за шуби:) Та затова съм се насочила на Юг.
Звездна ми изпрати няколко неща, знам аз, че тук всичко мога да намеря:) Харесах едно дори, но я чакам с повече информация.
Много е гадно, като те заръфа някой, особено за външен вид, на мен ми става  горчиво само, като чета!
Красотата е такова субективно понятие и добре, че е така, та за всеки да си има харесващи го.
Дали някой е положителен, мил и ми е драго да го чета и да общуваме, няма никакво отношение с външния му вид. А с това какво чувство ми оставя.
Много малко хора не харесвам, просто не общувам и те не ме харесват има баланс.
Това не е повод, където ги срещана да влизам с бутонките и да казвам, оооо, тука ли си гадино, я се покажи, ква си грозна и с рядка коса, примерно....Седя си на задника тука, където си познавам хората и рядко пиша другаде. Впрягам се, става ми мъчно, а нямам нужда от негативни емоции. Ако обръгна някой ден може и по- активна да съм:)
Одри, само аз не съм те виждала, моля да ме зарадваш с една снимчица на лични, да видя и третата малада хубавица, след Бела и Антигона( дълъг ник, бе жена измъчи ме, значи Simple Smile))
Цветано, що не спиш,,детето ли мислиш? Стига добре е, забавлява се. Не си търси повод да ядеш шоколад, чу ли !

# 4
  • Мнения: 22 430
Спорна седмица и от мен!
Не мога да вдигна детето за училище...

# 5
  • Мнения: 5 940
Добро утро!
Стиснати палци за midnightStar , на Лиляна също всичко да й се нарежда добре.
Ще почивам чак на 21 февруари и леко ми е тегаво пред перспективата за работна седмица без почивни дни Simple Smile
И аз като Жаки изпускам всички среднощни снимки.
п.п благодаря ви Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Добрутро!
Бързам, че имам ранен ангажимент, но докато закусвах изчетох последните няколко страници от предната тема, и просто не можех да не вляза да споделя колко се вълнувам от възможноста да стана чичо Joy Нино hahaha
До после Hug

# 7
  • Мнения: 14 300
Добро утро момичета! Спорна седмица на всички и стиснати палци на който има нужда.
Аз съм втори ден на панаир и вече съм без крака, но е много интересно. Само дето ми се наложи да си купувам нови обувки, но това да му е кусура на престоя в Дубай.

# 8
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте и в новата тема, Лиле   bouquet (всичко ще се нареди).
Хванах сладурката на Нино, но внуците на Светалчо не успях. Но пък се посмях с червея Simple Smile
Абе ей, среднощните, вие какви сте ги творили? Чак ви доклдват!
И аз едва вдигнах детето за градина, след толкова дни в къщи и се услади да спи до късно, но почивката и свърши.
Спорна ви седмица...  Hug

# 9
  • Мнения: 4 740
Доброоо утро!
Белинда и ти ли чичо? Много чичовци ще имат тези деца, една леля поне да има за цвят.

# 10
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Доброоо утро!
Белинда и ти ли чичо? Много чичовци ще имат тези деца, една леля поне да има за цвят.


Хайде, аз ще се наредя за леля Simple Smile Обичам да съм леля и да мачкотя дечицата...

# 11
  • Мнения: 4 740
Шаги, съгласна съм. Антигона и тя ще е съгласна сигурна съм   Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 7 690
Аз Шагито за кръстница я цанях, тя - леля  Crossing Arms

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Добро утро!
Дете - ясла,мъж-на работа. Аз мисля да чистя,но ми се струва рано да пускам прахосмукачката!

# 14
  • Мнения: 11 669
Добро утро. Прочетох ви по диагонал - пропуснах снимките.

Малката снощи вдигна температура. Много висока. Първо към 6 вечерта вдигна 38.6 после през нощта вдигна над 39. Отиваме на лекар сега. Много ми е странно. Повече от две години не са боледували  Confused

пп: Искам да кажа, че много ми харесват рисунките на момиченцето на Гита. Браво на детето и на майка му, че развива таланта ѝ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт