Искам да кажа ... (59)

  • 43 004
  • 745
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не стана ли време за чай?
Пиете ли чай? Сезонно или целогодишно?

Предишните теми:

# 1
  • Мнения: 7 171
Обичам чай. След малко ще пия в подобна чаша.  Laughing

# 2
  • Мнения: X
 bouquet Благодаря за темата  bouquet  
  Пия чай и обичам да експериментирам - по край мен заразих и дъщеря ми . Тя пък направи доста от приятелките си фенове на чая.
  Благодарение на майка ми имам едно такова отношение към хубава храна и напитки / алкохол не пия обаче  Laughing /.
  В момента съм затрупана с чай и нещо не ми се пие ,нито яде .
Скрит текст:
Скрит текст:
Тъжа за детенцето си
  Влюбена съм в този глас
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 7 171
bouquet Благодаря за темата  bouquet  
  Пия чай и обичам да експериментирам - по край мен заразих и дъщеря ми . Тя пък направи доста от приятелките си фенове на чая.
  Благодарение на майка ми имам едно такова отношение към хубава храна и напитки / алкохол не пия обаче  Laughing /.
  В момента съм затрупана с чай и нещо не ми се пие ,нито яде .
Скрит текст:
Скрит текст:
Тъжа за детенцето си
  Влюбена съм в този глас
Скрит текст:


Мисли, че то е щастливо! А имаш и друго детенце. Занимавай се с него.
Моето дете прекарва по няколко месеца при баба си и дядо си във Великобритания; разбирам те.

Аз бях на 14 когато отидох да уча в друг град, съвсем сама. Сега имам дъщеря на 14. Как ли са ме пуснали???

Пийни един чай!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 7 205
Чай пия само ако съм болна или бременна Simple Smile Предпочитам кафе

# 5
  • Мнения: X
Аз знам ,че е щастлива .
  След погребението на баба си тя ми заяви ,че няма да замине и аз категорично и казах да си избие тази мисъл от главата.
 Просто душата ми страда . Отидоха си доста хора от мен - едни за хубаво ,други завинаги.
 Майка ми и баба и дядо са на далеч от мен. Понякога се чувствам загубена .
  За мен чай е запарка от растението Camellia sinensis . Всичко друго са билкови отвари и запарки.
   Да пия хубав чай за мен е близко до нирвана .
Скрит текст:
В последно време не усещам вкуса на нищо.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 036
Привет в новата тема!

Пия чай целогодишно, може би защото не пия кафе. Е, лятото - студен. От Прага си купих много хубави чайове и си ги пия с удоволствие. От Родопите си донесохме билки и правим микс - мурсалски чай с мента и мащерка.

Снощи обаче пих бяло вино.  Grinning

# 7
  • Мнения: 9 564
И аз обичам чай и пия целогодишно  Grinning Най-вкусен ми е с билки набрани от баба,купешките не ги уважавам особено.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Чай пия, когато няма какво друго. Обичам билков чай с мед и лимон.

# 9
  • Мнения: 4 785
Гласувах и днес отместих задачите за деня, лошото е че си забравих очилата и днес цял ден ще съм с лещи, не ми пречат де, но в нас съм свикнала с "дограма"  Sunglasses

Жаки, много хубав разказ за Дубай, на мъжа ми най-добрата приятелка с нейния мъж са там, карат ни вече 2 години да ходим, ама аз нали не летя със самолет и...  ooooh! Мъжът ми пък не иска да ме оставя и да отиде сам, макар че аз 100 пъти му казах да го направи. Иначе там стандартът им е висок, да. Най-голямата "далавера" е била обяд, например, на принципа на AI, 150 лв. на човек. Обаче така излизало най-евтино  Crazy
Рамацоти, може да се комбинираме - ти с мъжа ми до Дубай, ние с твоя ще пазим положението тук  Mr. Green
Sessilly, страхотни сладурчета си имаш ти!
И да, мразя смяната на времето, не може ли да си останем на лятно часово завинаги, ужасно ми объркват биологичния часовник, поне месец няма да се адаптирам.

Напоследък пия чай - сутрин кафе с течна сметана, на обяд чай (сега си взех някакъв с коледни аромати - ром, портокал, грозде, канела), следобед се научих пак да пия кафе, ама със суха сметана  Laughing Не ме питайте защо, идея си нямам. До скоро пиех едно кафе за деня.

# 10
  • Мнения: 3 867
И аз като Лина - пия чай само, когато съм болна или бременна.
Гласувах. Времето на вън е чудно. Изкарах децата, а така ми се спи.

# 11
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И в момента пия чай, ройбос с канела Party
Предпочитам кафе обаче, силно и сладко.

# 12
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Заклет привърженик съм на кафето. Изобщо всичко с кофеин. А, и шоколада да добавя.
Чай пия само ако съм много болна. Дори и тогава може да пропусна.
Ние няма как да гласуваме. Най-близката секция е на около 160 км.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Нова тема, чаена.  Пия чай целогодишно, най-обичам
зелен с жасмин и бял. Харесвам и  насипните чайове,
които се продават по дрогериите. Най-омразни са ми
лайка и каркаде. Кафето обаче не мога да заменя с чай.

# 14
  • Мнения: 2 133
Нова тема. Повлияна от старата ходихме в Кайлъка, ровихме се в листата и се снимахме по пейките.
Чай не пия даже като съм болна. По 2 кафета на ден. Мъжът ми всеки месец почти ходи до Италия, и ми купува всеки път различни кафета - каквито има на промоция в магазина. Досега не съм уцелила такова, което да не ми хареса. Всеки регион на Италия си има местни марки. И всичките са хубави. Само Лавацата не харесвам. И колкото е по-скъпа, толкова ми е по-гадна.
От известно време си мисля, да започна да колекционирам чаени и кафени чаши.

Общи условия

Активация на акаунт