Искам да кажа ... (60)

  • 33 349
  • 738
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде в новата тема.

Имате ли хоби или някакво занимание, което обичате да правите, дори и книги, филми, бг-мамма ъфкорс?

Предишните теми:

# 1
  • Мнения: 15 027
Първа в новата тема. Благодаря, Лиляна. На всичкото отгоре мога да се похваля и с нов маникюр Simple Smile

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ех, Съни ме изпревари!  Grinning  Няма как да не се запиша в новата тема, още повече, че въпросът касае любимото ми занимание. Всичко, свързано с декорации, украси, работа с хартия ми е любимо. Ползвам квилинг, оригами и каквото още мога при направата на различни видове украси и картички. Бавно и упорито си набавям разнообразни материали, инструменти и пособия. И както веднъж дъщеря ми отбеляза "Като видя този ти поглед, мамо, знам, че тази капачка вече е превърната в нещо друго". За един празник бях направила дрехите на 30-тина хлапета от хартия.

# 3
  • Мнения: 15 027
Янче, много харесвам хора като теб, които могат да творят нещо с ръцете си. Едната ми сестра е шивачка, другата прави декупаж и квилинг, а аз...Аз просто съм с две леви ръце Simple Smile Но пък обичам да чета.

# 4
  • Мнения: 4 290
Янче, много харесвам хора като теб, които могат да творят нещо с ръцете си. Едната ми сестра е шивачка, другата прави декупаж и квилинг, а аз...Аз просто съм с две леви ръце Simple Smile Но пък обичам да чета.
и аз с левите ръце, а понякога много ми се прави нещо с ръцете, но не измислвм какво или не мисе получава като в пинтрес. Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за темата, Лиляна!

Благодаря за идеята, Ели! Утре ще се конкултираме с лекаря, ще запиша час за пулмолог и в последствие като тръгнем с лечението обезателно ще се консултирам с лекарите по този въпрос.

Скрит текст:
П.П. Аз не искам да повярвам, че е астма.  Embarassed Tired Тя няма спазмите и пристъпите, които, аз като лаик, свързвам с астмата. Моите познания за заболяванот са много повърхностни и странични и е напълно възможно да има най-различни проявления. Но имам чувството, че нещото, на което едно време му казваха хроничен бронхит (което имах уж аз като дете и израстнах) сега наричат астма

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Аз не съм с две леви, много неща мога да правя. Обаче нямам желание, особено напоследък Tired
Повече стрес и разни болежки, дължащи се на него и картинката лъсва.


Благодаря, Лиляна!

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
Янче, за теб се сетих вчера като видах ей този блог за Quiet book
Много съжалих, че не мога да шия, изглежда страхотно.... нямам представа дали децата биха се забавлявали с нещо подобно, но аз със сигурност.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Все си представям, че съм с две леви ръце. Налагаше ми се през годините да правя разни хенд мейд нещица, свързани с работата ми и се оказваше, че не само мога, ами ми се получават и добре. Ама нямам желание, пипкаво ми е, аз съм друг типаж човек, не за такива занимания.
Реално нямам хоби. Интернетът ми е необходимост, даже вманиаченост.

# 9
  • Мнения: 15 027
Онна, много ги гледам тези книжки, има и как да си ги поръчаш, обаче моето дете няма да ѝ се радва на такава книга.

# 10
  • София
  • Мнения: 23 093
Моите хобита са съвсем традиционни - книжки и филми. Имам и допълнителни, които влизат в графа "кифленски", затова няма да ги споделя. Имам и едно в графа "ядене и пиене", но за него и дума няма да отворя.  Mr. Green

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
И аз се занимавах с квилинг и декупаж, изобщо всякакви неща с ръце. Но откакто имам толкова деца не мога да се рзвихря. Тъкмо разпръсна циганията и нахълтват трите звяра. Имам материали, които не съм вадила от години. Примерно ме е страх, че ще си отрежат пръстите с гилотината за хартия. Други неща пък ги съсипват - не знам колко пънча и перфоратора заминаха под нежните им грижи. Сега горе-долу само коледни картички правя/правим семейно. И тук-таме някоя друга за специален повод.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз искам да се похваля,че с двете леви съвсем сама успях да издълбая и направя тиква-фенер за детето на Хелоуин.Беше много приятно и разтоварващо занимание,а самата тиква донесе много повече усмивки и положителни емоции дори от Коледната елха.

# 13
  • Мнения: X
Благодаря за темата!

Аз най-добре си почивам когато чета или гледам филм. Обичам да сърфирам из интернет, да гледам клипчета за хубав грим или маникюр. Или просто да слушам музика. Не съм от сръчните в ръцете и не мога да майсторя нищо.

# 14
  • Мнения: 22 036
И аз се занимавах с квилинг и декупаж, изобщо всякакви неща с ръце. Но откакто имам толкова деца не мога да се рзвихря. Тъкмо разпръсна циганията и нахълтват трите звяра. Имам материали, които не съм вадила от години. Примерно ме е страх, че ще си отрежата пръстите с гилотината за хартия. Други неща пък ги съсипват - не знам колко пънча и перфоратора заминаха под нежните им грижи. Сега горе-долу само коледни картички правя/правим семейно. И тук-таме някоя друга за специален повод.

Почти цвиля  Joy. Представих си картинката. Впрегни ги де, ако имаш нерви, разбирасе.
И аз обичам да правя разни неща, но напоследък съм твърде депресирана и заета.

Смятам, че с остаряването пак ще ми се получи Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт