Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 43

  • 48 396
  • 754
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 177
Предишни теми:

42,
41, 40, 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32 , 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22 , 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Мнения: 2 140
Благодаря за новата тема!  bouquet
Джуджа, показвах преди време малко от дневната, скоро пак ще покажа с новости и размествания.
Блу, освен картини и възглавници в кабинета има и бюро, сложихме ленени пердета, въпреки че обмислях и юори като вариант.
Шшш, кураж!  Hug Нова и на теб!  Hug
Богиня, отварям тетрадка - Съвети и рецепти от Богиня  Heart Eyes - направи нещо тема, блог.
Арчо, Стокхолм столовете, които напомнят на тези, които си харесал Икеа ги спряха лятото като преди това ги бяха пуснали на разпродажба. Мога да мина през The Clock тия дни да питам откъде са им столовете.  Mr. Green

# 2
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Розамунда  bouquet

Джуджа, може би черно-сивия ще пасне чудесно ако е предназначен за това помещение с товия TV шкаф.

Шшшш, пращам ти много сила и светлина. Дръж се.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 898
Shhhh, Nova, пожелавам ви от сърце да преминете през това изпитание с успех.

Аз съм с МДФ первази с фолио, лепени със силикон за стената. Вече няколко пъти на места се разлепват директно с мазилката. Според майсторът заради влагата в жилището ни. Избрах тях, защото имам много чупки в апартамента и трябваше да има прекалено много снадки и то на видими места. А така нямам нито една. На овала са парчета по 20-ина см, наредени едно до друго.

Джуджа, аз съм за първият килим. А шкафът е убиец. Ако ме устройваше размерът, веднага щях да се сдобия с него.

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 23:32 от Lady April

# 4
  • Мнения: 438
Арчо, Стокхолм столовете, които напомнят на тези, които си харесал Икеа ги спряха лятото като преди това ги бяха пуснали на разпродажба. Мога да мина през The Clock тия дни да питам откъде са им столовете.  Mr. Green
оо не ! тия Икейци аджеба не знаят ли че Арчо ремонт прави и трябва докато стигна до мебелите всичко да държат на склад  #Cussing out
За минаването през The Clock ми е неудобно да моля , че кой знае за каква ще ви помислят като влезете и питате - " аз само минавам да ви питам от къде са ви столовете"  Joy На всичкото отгоре на моя много близка приятелка от детинство гаджето познава собственика - молил съм я да питат като ходят или като се видят от къде са столовете , но както знаете с приятели работа и бизнес не се върши (до ден днешен ги чакам да се наканят , даже наглея да им напомням но 3 месеца вече без резултат)  . Благодаря все пак за предложението Simple Smile

джуджа панела на шкафа перфорирана ламарина ли е ? че аз съм малко кьорчо и недовиждам Simple Smile

# 5
  • Мнения: 255
Розамунда, благодаря  Hug

Розамунда, какво е специалното лепило за первази, къде ги продават? Вие ли си ги монтирахте?

Да, за това помещение е килима. И аз на първия се спрях, макар втория да ми харесва повече като материя, мисля си, че по-лесно ще се поддържа. Ще го поръчам първия да го видим, ако не ми допадне на живо ще го върна.

Шкафа си го харесахме там на място без изобщо да отиваме за това. Искаше ми се да е още малко по-дълъг от телевизора, но.. добре, че не е по-къс Simple Smile Има го и в тюркоаз, двоумях се  Mr. Green този  не е точно черно, много тъмно сиво е.

Лейди, два един до друг няма ли да стане прекалено дълго. За мен е супер удобно тв на стената, стойката отзад позволява да го въртя във всички посоки, да го местя настрани, а и не треперя детето като мине покрай него да не падне. Преди се беше покатерил на шкафа  ooooh!

Арчо, да, перфорирана ламарина е.

# 6
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема  bouquet


Шшшш  Hug


Джуджа  , шкафът е много модерна визия  bouquet
И аз съм за 1вият килим .



# 7
  • Варна
  • Мнения: 898
Джуджа, аз побързах да се редактирам, защото това за 2 шкафа един до друг го обмислях за друг шкаф, който е метър. А този металният страшно ми харесва, но ми е много къс. На мен ми трябва нещо между 180 и 200 метра. Стената е голяма и този направо ще се губи. Така си мисля поне.
А за ТВ стойка, много искам по принцип, но вкъщи си имаме едно забавление - проектор и често си правим "кино" и стената ни трябва празна. Сваляме ТВ на земята.

# 8
  • Мнения: 6 295
Шшшш, прегръдки, дано скоро ви сполетят добри новини! Hug Нова, и за теб! Hug


Джуджа, много хубаво, много ви отива този шкаф!
Килимите ми харесват и двата. Първият е наистина много хубав, обаче бих се двоумила сериозно за втория, заради хипстърската хегемония над триъгълниците. Crazy

# 9
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Благодаря за темата, ще ви чета после bouquet

# 10
  • Мнения: 481
Розамунда,  bouquet!
Шшшш, Нова  Hug, късмет ви пожелавам момичета!
Джуджа, бих предпочела вълнения килим, готин шкаф.
Шарки, колко крушки по колко вата има в една такава лампа? Харесвах им нещата, но преди в сайта им имаше описание на продуктите и цени, сега не намирам и не мога да се ориентирам.



Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 06:55 от Stef4o

# 11
  • софия
  • Мнения: 9 590
Момичета и Арчо, отново благодаря!

Много ми харесаха и двата килима, ако имах излишни пари, бих ги купила да си ги имам.
Шкафът сериозно ме замисли, особено като го видях в реално жилище. Мисля го има и бял, но черен е най-хубав. Не е ли мрежа по скоро?
Джуджа, с каква стойка сте за тв? Прибрано и хубаво стои. Аз гледах по сайтовете, но не можех да се ориентирам как би изглеждало.

Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 02:02 от shhhh...

# 12
  • Мнения: 1 597
shhhh., горе главата, нещата може да не са от най-лошите, а и съвременната медицина доста промени краткосрочните прогнози, като ги превърна в дългосрочни.
Джуджа, шкафът е просто създаден да стои пред тази стена. Това не е ли специална конструкция подобна на тухли? На мен 2-рия килим ми харесва повече как би изглеждал до шкафа.

# 13
  • Мнения: 677
Розамунда bouquet

Много препускате и ми е трудно да ви следвам.
Кътчето с ленените пердета на Г-цата е прелестно Heart Eyes
На Богиня масата възхитителна Heart Eyes (чакаме и менюто Hug)
Ivelia да остави къщата бяла Peace
Харесва ми на Джуджа шкафа и давам глас за вълнения килим Simple Smile

Дано само хубави неща ни спохождат в тази, и във всички следващи теми Hug Hug Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Заглавната снимка на темата е страхотна, Розамунда  bouquet
Само хубави новини и събития да се случват в новата тема,  и не само в нея  Simple Smile

Джуджа много ми харесва стената ви с тухличките, и аз да питам за стойката за ТВ, много хубаво и прибрано стои.Честит шкаф, харесва ми и на мен. За килимите -и двата ми харесват, първия ми харесва повече, щото в момента съм и аз на вълна триъгълници, и исках да рамкирам принтове, но не би ...Но пък втория си има също своето меко и ненатрапчиво присъствие, труден избор ...

Ти май пита за преградната стена, аз ще опитам да покажа повече от нея, колкото ми позволява сапунерчето, но за инфо само да кажа, че е от ПДЧ, дълга е 4.50м и като калкулираха цената и с всички релси, механизъм и тн излезе на половина , в сравнение с МДФ.

Но тъй като това е просто преграда, не намерихме нужда да платим двойно, защото като издръжливост едва ли МДФ е по-добър от ПДЧ за този случай конкретно.

Боги, неуморна си с тези маси,заслужаваш си покана от някое интериорно списание , да покажат "семплите"  ти декорации на маса и меню  Sunglasses

От вчерашното обикаляне-минах през всичките магазинчета,дето ги говорихме с Нова и Богиня, та накрая само с една синя захарница се прибрах вкъщи, и то от Домашен рай ...Както казва ММ -това коя поред захарница ни е?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт