Искам да кажа ... (61)

  • 46 469
  • 839
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Последни слънчеви дни, може би.

Харесвате ли есента?
Аз я харесвам, но да е суха и ветровита, не обичам да вали и да има мъгла. Тия дни е прекрасна.
Предишните теми:

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Днес нали не е неделя? newsm78

# 2
  • Мнения: 4 289
Днес нали не е неделя? newsm78
тц, не е.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Днес нали не е неделя? newsm78
Темите вече не са седмични.

# 4
  • Мнения: 4 188
Абонамент за сп. " Мурзилка". Аз ли съм най- дъртия тук?

# 5
  • Мнения: X
Честита ни нова тема .Благодаря ,Лиляна  bouquet

Обичам есента с цветовете , слънцето , дъжда и настроението ,което носи .
При нас беше кратка тази година ,защото опадаха листата бързо бързо ,но докато няма сняг е супер  Party


Янтра , направо се опулих . Няма да ти лесно  Hug

# 6
  • Мнения: 9 564
Обичам есента,но без мъгли и ветрове  Peace Следващите дни го дават топло времето,дано успея да се поразходя повечко Simple Smile Не ми харесва,че в 17 часа е тъмно вече и изобщо ми е много идиотска тази смяна на часа  Whistling

# 7
  • Мнения: X
При нас не сменят часа и все сме си на едно време ,но се стъмва към 6 и изгрява към 7 и 50 .
Слънце има 360 дни в годината и действа разкошно на настроението . Heart Eyes


Иначе малко се позатопли от миналият уикенд при нас и дано се задържи така .
Скрит текст:




# 8
  • Мнения: 4 289
Абонамент за сп. " Мурзилка". Аз ли съм най- дъртия тук?
и  ''веселые ребята ''

# 9
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Влюбена съм в есента в планината, повече от пролетта  в планината, дори. Heart Eyes

# 10
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Брееех, докато скитам, сте заключили старата тема. Прехвърлям се тук. За протокола - откакто съм в Билбао, сезоните са доста размити, няма ги класическите, както сме свикнали в България.

Само да кажа, че като ви чета за математики, уроци... ех, къде ме връщате  Joy.

П.П. Към списанията да добавите и "Славейче"  Wink.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Аз съм на 17, какво искате пък вие от мен!

# 12
  • Мнения: 4 188
1983 г., като излезе Рубик куб, имаше и сп. Математика, по което се научих да го редя. Скоро ми попадна едно кубче. С много напъване успях да стигна до кръста на основата. Имам спомени, но не успях да го наредя до край. Колко е жалко, че като остаряваме, забравяме моменти от младостта. Като пастърмите в хладилника ме вълнуват повече. И зеле трябва да слагам в бидона.

# 13
  • Мнения: 12 887
Янтра, изведнъж ядовете с децата ми се видяха много нищожни:) Следват емотикони с поклони и оня за супер майката Simple Smile
Не обичам есента, ни вятъра, ни идващи студ. Виж дойде ли пролетта и очакването за лято се събуждам за живот:)

# 14
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Ха, Сандоканчев ме подсети за зелето. За пръв път, откакто сме тук, намерихме по-  като нашенското зеле, заложихме малко и стана за седмица. Вчера и днес сме на свинско с кисело зеле  cheers

Общи условия

Активация на акаунт