~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 2 ~

  • 130 348
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8 913
 Много са приятни и естествени Джансу и Керем.

Единствения нормален в тази богата фамилия е Джан.
Добър брат и работодател се очертава но май получи инфаркт.


А , не  е и добре ,че го има в живота си Джансу.

Розичке bouquet колажчето е супер newsm10


Себи стигнах до там тъкмо щях да кажа,че съм разбрала какво е станало
Получи паническа атака и му препоръчват психиатър  Sad
Истина е иначе,че само Джан е свястен  Peace

# 181
  • Мнения: 1 288
Не разбрах Джан да не би да се сбогуваше с Джансу ако е така жалко или му откриха някаква болест. Джансу разчита единствено на него от семейството ще е много жалко. Мерт да не би да иска да каже на Едже, че той е патрона. Хванах го от средата  ooooh! .

# 182
  • Мнения: 14 491


  Той ,Мерт цяла серия се кани да каже кой е и все нещо се случв

Случи се и най- лошото добрият Джан се самоуби и затова са виновни всички без Джансу разбира се .

Дали тази трагедия няма да сближи Сурея е Джансу и разкрие тайната на двете влюбени двойки newsm78 newsm78 newsm78


Май ще ни оставят да разберем в другата серия.

Тази обаче определено ми хареса.
Честно да си кажа гадая само по картинки  и освен дур , чок , сакън нищо друго не разбирам.

# 183
  • Мнения: 1 288
Джан изчезна, дали е мъртъв още не се знае, но с това семейство по-добре зад борда с пояс, от колкото с тях на масата. Беше ясно, че ще стане така бащата прехвърли всичките си гнусни сделки и отговорности, а сестрата е точно копие на баща си. Сега ще се обвиняват взаимно майката, че постоянно го притискаше и манипулираше, бащата, че му възложи всичко и отиде с онази напудрената висше общежарка, сестрата за това, че постоянно му правеше мръсотии, а Джансу която е най-невинната пак ще го отнесе защото така са свикнали от семейната общност да си изливат помията върху някой. Серията наистина беше интересна. Сега ще е по-интересно ако Керем е тръгнал след Джансу и разбере коя е по този начин.....

# 184
  • Мнения: 8 397
Горкият Джан, дано не е умрял.  Praynig Praynig Praynig Но надявам се случката да послужи за нещо добро и това семейство наистина да стане такова.  Peace

Лека нощ! Hug

# 185
  • Мнения: 469
Момичета,малко извън темата съм,но ако някой е със същия проблем да знам и аз.Опитвам се да вляза в сайта,в който се качват нашите сериалчета DATA.BG.NET,но някаква грешка ми дава и до там?Временно ли е или и този сайт прецакаха?

# 186
  • Мнения: 8 913
Момичета,малко извън темата съм,но ако някой е със същия проблем да знам и аз.Опитвам се да вляза в сайта,в който се качват нашите сериалчета DATA.BG.NET,но някаква грешка ми дава и до там?Временно ли е или и този сайт прецакаха?
Абе и на мен ми се случваше ама поради
други поводи преди време дори не ми даваше да се регна аз не влизам много понеже не ползвам превод,но сега влезнах първо каза да изчакам пък после ми даде грешка Thinking Peace

# 187
  • София
  • Мнения: 178
Момичета,малко извън темата съм,но ако някой е със същия проблем да знам и аз.Опитвам се да вляза в сайта,в който се качват нашите сериалчета DATA.BG.NET,но някаква грешка ми дава и до там?Временно ли е или и този сайт прецакаха?

Датата от известно време не работи.

# 188
  • Мнения: 22 018
Момичета,малко извън темата съм,но ако някой е със същия проблем да знам и аз.Опитвам се да вляза в сайта,в който се качват нашите сериалчета DATA.BG.NET,но някаква грешка ми дава и до там?Временно ли е или и този сайт прецакаха?

Датата от известно време не работи.
ще я оправят до няколко дни  Peace

# 189
# 190
# 191
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз да си кажа, че много ми харесва №309.
Изгледах си снощи новия епизод - е ми много са симпатични и сладки ГГ.
Фуркан започва да ми харесва все повече, особено като се усмихне,  много сладка усмивка има.
Демет е такова мило, чаровно, сладко, живо и истинско същество, че вече е първата ми любимка. Има химия между тях и е удоволствие да ги гледаш заедно. Фуркан играе хубаво - сдържано, обрано и бавно и методично гради много плътен образ на героя си, харесва ми това момче. (А с колко неприязън в началото започнах да го гледам!) А Демет е истинска вихрушка от движения, чувства, мимика, настроения и над всичко тази невероятна голяма и щедра усмивка и тези искрящи, живи, "чувствителни" очи, които се смеят и в следващия миг се напълват със сълзи. Невероятна е, няма друга такава. Има по-красиви, по-стройни, по-талантливи, но такова невероятно съчетание от качества не притежава никоя друга.

Много готина  е актрисата, играеща Филиз - страшно забавно същество.
Харесва ми и Бетюл - Кралицата на лицемерките. Прави много сполучлив образ актрисата, чак ти иде да я праснеш с нещо, когато издевателства с усмивка над събеседника си.
Ерол ми е неестествен, Куртулуш ме дразни, макар да е интересен образ, а и доста добре напипан - има такъв мъжки типаж и браво на авторите за него, има нужда да бъде осмян и окарикатурен такъв тип мъже. Но артистът ми е антипатичен, особено гласът му.
Самет също е интересен образ - мъжленце с дребна и тясна душа, уж безобидно, но всъщност нанасящо вреда. За него има още надежда, може любовта да го промени, да му даде криле и да надскочи заложеното дребно и еснафско в него. Но и този артист не ми харесва, може би мустаците са причината Joy Но има едно мазнишко, раболепно излъчване, което леко ме погнусява.

Много ми харесва хрумването на авторите да използват курсовете за родилки за сближаване на героите. И много са сладки нашите хора в тези сцени. Успяват да предадат и смущениято, но и удоволствието от допира помежду си. И с просто око се вижда как любовта набира сила. За наша радост.

Отдавна не бях чакала сериал с нетърпение, а на този много му се радвам.

# 192
  • Мнения: 8 397
Добро утро!  Hug Hug Hug

Лукреция, bouquet

Светле,  Hug усещанията ми за 309 са същите, с малки изключения за второстепенните герои, а и Демет не ми е първа любимка, но ми харесва как си прави образа.  Heart Eyes Това обаче са подробности, в общи линии и аз така се чувствам, като гледам сериите и с нетърпение очаквам следващите.  Wink Наистина много приятен сериал са направили.  Peace Всички изграждат много цветни образи - взети от живота и се справят страхотно. Wink



Хубав ден! bouquet

# 193
  • Мнения: 469
Момичета,благодаря ви!Успокоих се!Реших,че са го закрили и вече няма да можем да сваляме от там.Дано го оправят по-скоро...

# 194
  • Мнения: 8 397
Рейтинг.  Wink

Тотал




АВ и АВС


Скрит текст:



 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт