- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Твърде лично
- 01:00 Спасители в планината
- 02:00 bTV Новините /п./
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Втори шанс
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Обещание
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Спасители в планината
- 17:00 bTV Новините
- 17:20 Лице в лице
- 17:50 Спорт тото
- 18:00 Свободен дух
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Съни бийч
- 21:00 Ченгето от Белвил
- 23:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 00:00 Шпионски свалки
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 04:00 На по-добро място
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Без пукната пара
- 07:00 На по-добро място
- 08:00 Кухня
- 09:00 Двама мъже и половина
- 10:00 Момичето на отбора
- 12:00 Преспав
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 Кухня
- 15:00 Новите съседи
- 17:00 Преспав
- 18:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 19:00 На по-добро място
- 20:00 Новите съседи
- 22:00 Кухня
- 23:00 Двама мъже и половина
- 00:00 УЕФА Лига Европа - обзор
- 00:30 Ел Чапо
- 01:30 Изчезнали
- 02:30 Стрелата
- 03:30 Супергърл
- 04:30 Монк
- 05:15 Смъртоносно оръжие
- 06:00 Трансформърс Прайм
- 08:00 Платина
- 09:00 Смъртоносно оръжие
- 10:00 Стрелата
- 11:00 Монк
- 12:00 Супергърл
- 13:00 Вън от пещта
- 15:00 Кости
- 16:00 Смъртоносно оръжие
- 17:00 Супергърл
- 18:00 Монк
- 19:00 Стрелата
- 20:00 Ел Чапо
- 21:00 bTV Новините
- 22:00 Смъртоносно оръжие 3
- 10:00 Сто години сън
- 11:00 Скъпи наследници
- 12:00 Сълзи от рая
- 13:00 Бедната Силвана
- 14:15 Смени жената
- 15:45 Истински истории
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Горещи пари
- 18:00 Клиника край езерото
- 19:00 Алиса в страната на любовта
- 19:50 Страсти в Тоскана
- 21:00 Сто години сън
- 22:00 Скъпи наследници
- 23:00 Майка
- 00:00 УЕФА Лига Европа: Гент – Рома
- 02:00 УЕФА Лига Европа: Манчестър Юн – Брюж
- 04:00 УЕФА Лига Европа: Истанбул Б – Спортинг Л
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 10:00 УЕФА Лига Европа: Брага – Рейнджърс
- 12:00 УЕФА Лига Европа: Гент – Рома
- 14:00 УЕФА Лига Европа: Манчестър Юн – Брюж
- 16:00 УЕФА Лига Европа: Истанбул Башакшехир – Спортинг Л
- 18:00 УЕФА Лига Европа: Аякс – Хетафе
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
- 21:00 Франция, Лига 1 - преди кръга
- 21:45 Пряко, Франция, Лига 1: Ним - Олимпик Марсилия
- 23:45 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Новото късно шоу
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Столичани в повече
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Домашен арест
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Домашен арест
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Новото късно шоу
- 23:30 bTV Новините