Дайте да видим мъжете си и да ги обсъдим!!!

  • 27 826
  • 553
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 394
Аз не че искам да ви дразня,неее, ама познавам мъжа на Валерия. И на живо е в пъти по-хубав от снимката. Няма да ви кажа от къде го познавам обаче Laughing

Айде-следващ рунд hahaha hahaha hahaha
Днес се ядат пуканки в промишлени количества. Mr. Green

# 346
  • Мнения: 5 468
аз пък какво да ви покажа... я по добре последната ми закачка  Wink Mr. Green
http://images06.snimka.bg/000644302.jpg
и сега някой да не каже че си познава съпруга Crossing Arms Mr. Green
Хм... , абе този мъж се е закачал и с мен ooooh!, да не кажа нещо повече, че съм чувала, че е женен.

Абе тоя и на мен ми е познат от някъде  newsm09
И с теб ли? Е, не!!! Това вече е нахалство... А съвсем случайно разбрах, че има жена и дете #Cussing out.

Моля, без фалшиви снимки!

# 347
  • Мнения: 3 861
Аз не че искам да ви дразня,неее, ама познавам мъжа на Валерия. И на живо е в пъти по-хубав от снимката. Няма да ви кажа от къде го познавам обаче Laughing

Айде-следващ рунд hahaha hahaha hahaha
Днес се ядат пуканки в промишлени количества. Mr. Green

Слагам пакетчето в МВ да се пука Mr. Green

# 348
  • Мнения: 1 418
Айде да го изтипосам и моя Mr. Green
Тая снимка май му е единствената, дето е усмихнат Mr. Green
А защо мъжът ти откъсна единственият жълт лимон от дървото smile3532

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Айде и от мен сериозно да покажа мойто слънце, което понастоящем не ми е мъж...ама предполагам, че няма да му се размине  Mr. Green

http://img78.imageshack.us/img78/6659/p1030005custom7yr.jpg

Е, Естер Simple Smile твоя мъж е много хубав бе
браво за избора smile3501
Като гледам там, на бюрото-с такива сладкишчета ли се захранвате Simple Smile

# 350
  • Мнения: 5 468
A този някоя иска ли го, свободен е и ще му дам координатите  Grinning
Кейси, дай насам някой хамериканец бе, не ни зашеметявай с тези кукли. Истински да е и богат, наивен с кола и апартамент. Моля, да се прати снимка и на колата, и на апартамента.

# 351
  • Мнения: 3 818
Мдааа, ама много е полезна тая тема Laughing Сега като някой пусне тема "Кого НЕ бихте пуснали да преспи у вас", веднъг ще изтипосам Шани, Нимфетката и Силвия Mr. Green Чеее, току- виж ако съм ги пуснала, съм си навряла таралеж в гащите Laughing

# 352
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
A този някоя иска ли го, свободен е и ще му дам координатите  Grinning
Кейси, дай насам някой хамериканец бе, не ни зашеметявай с тези кукли. Истински да е и богат, наивен с кола и апартамент. Моля, да се прати снимка и на колата, и на апартамента.
Не е лошо и на наивността му да прати снимка, все пак.  Mr. Green

# 353
  • Мнения: 5 140
Еми извинявай за въпроса Embarassed, ама твоят мъж случайно да се казва Иво? Rolling Eyes Embarassed

# 354
# 355
# 356
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Брех що народ се наредил на опашка, да не повярва човек...тц, тц, тц. Хич няма и да му казвам, че ще вземе да се надуе и да ме изнудва  Mr. Green
Дуци, той човека га те канеше на среща ти се дърпа, а сега се обяснявай на съфорумките от къде го познаваш  Laughing

Sayonara®, страшна оферта ми спусна, в големи размисли ме вкара  Mr. Green

# 357
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
... на Еми мъжът също ми хареса и май за сега е "свободен" Grinning

Абе свободен , свободен, ама заместник ще трябва...Няма да кажа кой, нали си казах  Mr. Green
Ааааааааа, Пиколина, ще си скубем с тебе плитките!  tantrum Аз още в първия си пост си заплюх Еминия мъж!!!  Crossing Arms Wink Еми, наистина невероятен хубавец е мъжлето ти - да ти е жив и здрав и мнооооого да те радва! Simple Smile

ти, драга Нимфетке, кат имаш такъв убав и млад мъж де си тръгнала, аа, че и плитки ще си скубите. я да се не халосваш с чуждите мъже, аааа newsm66 newsm66 newsm66 newsm66

# 358
  • Мнения: 2 258
Брех що народ се наредил на опашка, да не повярва човек...тц, тц, тц. Хич няма и да му казвам, че ще вземе да се надуе и да ме изнудва  Mr. Green
Дуци, той човека га те канеше на среща ти се дърпа, а сега се обяснявай на съфорумките от къде го познаваш  Laughing

Sayonara®, страшна оферта ми спусна, в големи размисли ме вкара  Mr. Green

Хахаха,тъкмо се чудех кога ще се появиш да кажеш какво мислиш по въпроса LaughingМисли,мисли,аз мога и да почакам newsm62

# 359
  • Мнения: 1 616
ти, драга Нимфетке, кат имаш такъв убав и млад мъж де си тръгнала, аа, че и плитки ще си скубите. я да се не халосваш с чуждите мъже, аааа newsm66 newsm66 newsm66 newsm66

Въх! Спипа ме...  smile3520 newsm43

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт