Докога да обръщам ту на едната-ту на другата страна да спинка???

  • 1 601
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 309
Докато започне само да се върти.

# 31
  • Мнения: 8 917
Докато започне само да се върти.
Peace

# 32
Честито бебче!
Аз я слагах да спи на една страна и я обръщах след всяко хранене. Когато започна да спи по гръб и да се върти спрях (към 4 месец) Обаче преди месец установих че главата и е малко несиметрична защото се е обръщала да гледа към стаята и леко се е деформирала. Моят съвет е дори след като започне да се върти да сменяш през ден на коя страна спи за да се развива симетрично.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 846
До края на първия месец.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито бебенце!   bouquet
Докато има смисъл, т.е., докато само започне да си върти главата, а и тялото.
Peace

# 35
  • Мнения: 748
Докато започне само да се върти.
thumbsup

# 36
Само вначалото слагах Алекс на страни до към 3 седмица и той вече запояна да се обръща по гръб. Е до там бяхме с обпъщането на ляво и на дясно.

# 37
  • Мнения: 1 860
 Mалкия не съм го обръщала никога.Аз малко се бях вманиачила и заради синдрома на внезапната смърт ме беше страх.Слагах го само по гръб ,а той сам си въртеше главичката.Сега обаче е леко изкривена от едната страна,но пък косата започна да скрива проблема.И се оказа че само аз го виждам това изкривяване... newsm78Сега се върти вече на къде ли не и въпреки всичко ,като съм будна пак го обръщам по гръб,ако е по корем заспал.Ама аз както споменах съм малко болен мозък... #Crazy

# 38
  • Мнения: 109
Докато започне сам да се върти. Дори го подпирам с одеалце. Идеята за спане на една страна не е само заради главичката, а предпазване на бебчо евентуално ако повърне или нещо такова, да не се върне храна.

# 39
  • Мнения: 680
когато зяапочна сам да се върти ту на едната страна ту на другата!

# 40
  • Мнения: 4 621
Честито бебче! Да ти е живо и здраво Heart Eyes
Аз обръщах моята девойка докато сама почна да се върти - около началото на 4 месец Wink

# 41
  • Мнения: 48
и аз съм на мнение, че детето само си показва, но е важно да се сменя положението на главата, защото иначе се изкривява. Embarassed

# 42
  • София
  • Мнения: 609
Отново благодаря сърдечно за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт