Спирала за мигли- тема 16

  • 116 094
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 950
Да, защото без спирала почти не личи, че имам мигли, а за да личи, че имам мигли слагам по-голямо количество. С повечето ми спирали е такъв ефекта.

# 721
  • Мнения: 31 240
Не е добър този ефект. По - добре е да си с незабележими мигли, отколкото със сплъстени, топчести и като крака на паяк. Потърси по- добра спирала.

# 722
  • Мнения: 1 950
Това се вижда само в случая като си завра камерата в окото Joy
Интересно защо са ми правили комплименти за миглите и мъже и жени. Надали всички са го правили нарочно.. Всичките ми спирали са горе долу така.

# 723
  • Мнения: 1 990
Струва ми се, че малко са пресилени тези съвети за показаните мигли. Най-малкото ако някой не обича обем, не значи, че това трябва да е валидно за всички.
Аз например не харесвам спирали, които само ми оцветяват миглите. Въпрос на лично предпочитание е, не е необходимо чак така да се размахва пръст Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 434
Между другото, след като пробвах и петте, бих си купила Two faced Better than sex, за моите мигли е перфектна - удължава, придава обем и не слепва. А, не се и рони.
При мен Better than sex - розовата цапа качествено. Малко влага да има и се размазва, не подрежда миглите, не ги фиксира, за да издържат през деня. Любима моя влогърка я ползваше и възлагах много на тази спирала, обаче не ми хареса.

# 725
  • Мнения: 1 950
Струва ми се, че малко са пресилени тези съвети за показаните мигли. Най-малкото ако някой не обича обем, не значи, че това трябва да е валидно за всички.
Аз например не харесвам спирали, които само ми оцветяват миглите. Въпрос на лично предпочитание е, не е необходимо чак така да се размахва пръст Rolling Eyes
Разбира се. След като всички сме тук се предполага, че можем да понасяме и критиката. Така че винаги ще има и харесващи ме и не харесващи ме с каквито и мигли да се нося. Въпроса е ние да харесваме себе си, а аз не съм намерила на 100 % спирала да ме удовлетвори. Показвам ефекта с наличното ми.

# 726
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 490
Потвърждавам за размазването на Better Than Sex. При мен имаше много хубав ефект на миглите - меки, дълги, подредени, извити... Но - малко влага и се размазва. Бях качвала снимки тук преди и след дъждеца, миналата година мисля беше. Simple Smile

# 727
  • Мнения: 1 491
Аз имам същата спирала. Много съм доволна от нея. Пратиха ми я като подарък от Додис миналата година към поръчка. С руси мигли съм, слагам само един пласт и стои много естествено. По ваши наблюдения си взех зелената на Голдън Роуз и днес я пробвах. Харесва ми.

# 728
  • При децата ми
  • Мнения: 6 082
Момичета, ползвали ли сте някоя от тези спирали:





Отзиви?

# 729
  • Мнения: 1 349
Аз ползвам 2000калории в момента. Преди няколко години ми беше топ любимец, не знам колко опаковки съм изхабила.
Тази година я купух пак и в началото ми се стори много течна, не ми хареса ефекта и я зарязах в шкафа. След 2 месеца реших да и дам шанс, преди да я хвърля. Беше поизсъхнала и ми направи миглите чудни. Още съм с нея, вече втори месец, колкото по-суха става, толкова повече ми харесва ефекта. Разделя перфектно, удължава, извива. Както я сложа сутринта, така я махам вечерта. Много съм доволна, утре ще кача снимка с нея, че днес съм цял ден вкъщи.
Вече свършва, ще се разделим след няколко дни. Имам нови чакащи, но пак ще я купя, като ги изхабя и тях.
Единственото е, че се размазва във външния край на дясното око, но то винаги ми сълзи от вятъра и студа, и се получава с всяка друга спирала.

# 730
  • Мнения: 2 621
Аз бих дала палец надолу за 2000 калории. На моите мигли нищо не прави, само ги оцветява леко. Може да е кофти партида, не знам, но няма да я повторя.

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 17:22 от Г-жа Вейдър

# 731
  • Бостън
  • Мнения: 13 550
20+ години съм купувала и ползвала многократно 2000 калории (черна, обикновена и водоустойчива)
На моите очи е чудесна!

# 732
  • Toronto
  • Мнения: 683
И аз съм ползвала 2000 калории и я харесвах. Тук няма Макс Фактор обаче. Но пък има толкова изкушения за пробване. Better than sex на мен не ми се е разтичала, и дъжд не ме е валял, но пък често се смея със сълзи. Все пак я имам отскоро, ще видим. Завъртях ги втори път спиралите, днес съм с Ланкомската. Абе и тя е добра.

# 733
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 490
И на мен преди много години ми беше любима.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ето тази ми е най-любимата спирала (L’Oréal Longitude), много стара е, по спомен около 2001-2003 я ползвах. Правеше перфектното разделяне и удължаване. После я замениха с Телескопик, но при мен нямаше същият ефект.

Общи условия

Активация на акаунт