Модни консултации -31

  • 101 883
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 785
Колебая се кой цвят да избера?




Обувките са страхотни!Би ли споделила откъде са?
Иначе аз съм за розовите.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 25 305
И на мен много ми харесаха тези обущенца.

# 722
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Към дамата, която пита за сватбен outfit - не се спирай на пеплум. Лъжовно е, че ще прикрие коремчето, напротив - ще привлече внимание към него и ще даде още повече обем в зоната. Simple Smile
Първата рокля ми харесва, а последните два линка не ги отварям.

# 723
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 540
Чаровна, зелените повече ми харесват и видях, че тях си взела - палци горе. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 15 079
И на мен ментовите ми харесват. Миналата пролет им се чудех.

# 725
  • София
  • Мнения: 38 882
За сватбата - според мен все още е рано за светли дрехи и в случая дрехи по тялото хич не са подходящи. Така че - черна рокля с цветя, разкроена. Ей сега ще покажа модел

# 726
  • Мнения: 10 212
За въпросната сватба и описаната фигура - има много рокли, които можеш да облечеш и да стоят добре, наистина въпрос на личен вкус:
Скрит текст:

# 727
  • Мнения: 15 079
Зелената много ми харесва.

# 728
  • Мнения: 1 113
Скрит текст:
Колебая се кой цвят да избера?




Обувките са страхотни!Би ли споделила откъде са?
Иначе аз съм за розовите.

видях такъв модел в Гидо,но нека дяволски чаровна да сподели от къде са точно Simple Smile много са готини и свежи Smiley

# 729
  • Мнения: X
Скрит текст:
Колебая се кой цвят да избера?




Обувките са страхотни!Би ли споделила откъде са?
Иначе аз съм за розовите.

видях такъв модел в Гидо,но нека дяволски чаровна да сподели от къде са точно Simple Smile много са готини и свежи Smiley
Да, обувките са на Гидо .

Описанието им е страхотно :
Скрит текст:
Изработени са от висококачествен естествен велур, и стелка от естествена кожа. Ходилото е най-лекото произведено до сега от Гидо,гъвкаво и удобно за ежедневие и разходки.
Избрах зелените защото си поръчах розови кецове.

# 730
  • София
  • Мнения: 11 785
peppermint,DqVoLsKi_ChArOvNa благодаря!

Да попитам откъде са розовите кецове?Със здраве да се носят и те и резидавите обувки! Peace

# 731
  • Мнения: X
peppermint,DqVoLsKi_ChArOvNa благодаря!

Да попитам откъде са розовите кецове?Със здраве да се носят и те и резидавите обувки! Peace
https://www.adidas.co.uk/gazelle-shoes/BB5472.html?pr=CUSTOMIZE_ … Gazelle%2520Shoes Simple Smile

# 732
  • Мнения: 18 033
Чаровна, сподели като ги получиш как са.
Аз преди Коледа си поръчах от тях боти, по описание супер, висококачествен непропускаем велур...дрън дрън, на живо въобще не ми харесаха, ужасно тънък беше, а и бяха доста уголемени, поне имаше безплатна доставка и връщане, за което не мога да не ги похваля, супер коректни!

# 733
# 734
  • София
  • Мнения: 11 785
Евана на мен втората ми допадна най-много.
Чаровна благодаря!Ако ги има тук в Адидас бих ги пробвала,но онлаин няма начин да поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт