Какво става с "ЛОНДА"?

  • 2 746
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Мини през салона на Душкин, той ти е на близо - на Витошка срещу пилоните. Там работят основно с Лонда и продават козметика за коса. Май и бои продаваха, или можеш да си поръчаш при тях.
Тенкю, Кейс.
Сещам се кое е салончето-ще намина.
Обаче моята ми фризьорка каза, че въобще се е отказала от продуктите на ЛОНДА-изглежда, нещо има тотален проблем. newsm78

# 16
  • Мнения: 1 418
Стана това че "Проктър&Гембъл"мисля че бяха купиха правата за разпространение в източна Европа и в момента не се знае кой точно внася за България затова няма много от продуктите.А може би беше "Хенкел"

# 17
  • Мнения: 4 668
Стана това че "Проктър&Гембъл"мисля че бяха купиха правата за разпространение в източна Европа и в момента не се знае кой точно внася за България затова няма много от продуктите.А може би беше "Хенкел"
Така е ! Моя приятелка е мениджър на " Каприкорн" , които бяха досегашните вносители на Лонда и Флорена , но им взеха правата и изглежда докато новите вносители"Проктър&Гембъл" се организират ще има проблем .

# 18
  • Мнения: 5 370
Стана това че "Проктър&Гембъл"мисля че бяха купиха правата за разпространение в източна Европа и в момента не се знае кой точно внася за България затова няма много от продуктите.А може би беше "Хенкел"
Така е ! Моя приятелка е мениджър на " Каприкорн" , които бяха досегашните вносители на Лонда и Флорена , но им взеха правата и изглежда докато новите вносители"Проктър&Гембъл" се организират ще има проблем .
МЪККАААААА-Проктъра внасят само от евтинките, домашни бои...по 3 лева дето са.....днес ходих да видя новото Пикадили, там имаше промоутърка, та...тя ми обясни.
ПИПИНКА-вземи и кажи, че ще направя петиция , егати, да си додат пак те. Tired ooooh!

# 19
  • Мнения: 4 668
Ами да ти кажа и те искат пак да са вносители , ама  smile3518 Моята приятелка направо се беше побъркала , когато им взеха правата , просто им го бяха съобщили ей така ...  Shocked без никакво предупреждение , та във фирмата бяха много потресени , но няма връщане назад .

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
А бе,душко,а добър ден,аз това от зимата ти го пея за боята Wink,ама ти не,та не Cry
Това е положението,НЕМА боя Laughing

# 21
  • Мнения: 382
Ами тези масирани реклами дето вървят по случай 50-годишнината на Лонда?Аз като ги гледам,оставам с впечатление,че в момента едва ли не навсякъде само Лонда се продава,а вие тук се вайкате Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 370
Ами тези масирани реклами дето вървят по случай 50-годишнината на Лонда?Аз като ги гледам,оставам с впечатление,че в момента едва ли не навсякъде само Лонда се продава,а вие тук се вайкате Simple Smile
Ама Диди, ама мила.
Прочети маааалко по в началото на темата.
Мене не ме интересуват всички бои на ЛОНДА, а конкретно професионалната серия МЕДЖИК ВОЛКАНО, която липсва от козметичните магазинчета от няколко месеца и никой не може да ми отговори за момента защо.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Фирмата която внася Лонда от миналото лято се казва "Кавен-Орбико".Те обаче не внасят професионалната серия.Обади им се и ги питай защо Sad

# 24
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ами да ти кажа и те искат пак да са вносители , ама  smile3518 Моята приятелка направо се беше побъркала , когато им взеха правата , просто им го бяха съобщили ей така ...  Shocked без никакво предупреждение , та във фирмата бяха много потресени , но няма връщане назад .
Twisted Evil
Мдам, позната история. Не се случва за първи път, сигурно няма да е и за последен. Ако такъв ще е ефектът от приобщаването ни към Европа - мерси, аре нЕма нужда Naughty. Най-малкият проблем е в в случая, че не може човек да си намери боята, крема или там каквото ползва редовно, но и съсипват бизнеса на хората. Тия големите се оляха направо, зинали са да налапат всичко; нали уж целта била да няма монополисти  Whistling. Отделно после произвеждат или внасят боклуци и те принуждават да ги купуваш по простата причина, че другото го няма на пазара Twisted Evil.

# 25
  • Мнения: 622
Преди две седмици си взех Лонда Волкано от едно магазинче за козметика на пазара Красно село. Онзи ден се боядисах и не съм особено доволна от цвета. Представях си го по- различен някак си. Взех си 6/56 R. Ти с кой номер се боядисваш?

P. S. Помня, че преди няколко години така изчезна една невероятна боя от българския пазар и престанаха да я внасят- Игора Роял на Шварцкопф. И друг път съм споменавала тук, че беше просто невероятна!

# 26
  • Мнения: 5 370
Преди две седмици си взех Лонда Волкано от едно магазинче за козметика на пазара Красно село. Онзи ден се боядисах и не съм особено доволна от цвета. Представях си го по- различен някак си. Взех си 6/56 R. Ти с кой номер се боядисваш?

P. S. Помня, че преди няколко години така изчезна една невероятна боя от българския пазар и престанаха да я внасят- Игора Роял на Шварцкопф. И друг път съм споменавала тук, че беше просто невероятна!
САМО С НЕГО-КЪДЕ КЪДЕ КЪДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Party Party
На моята основа само този цвят става.
Искаш ли да дам снимка да видиш как изглеждам? И ще се убедиш

# 27
  • Мнения: 622
Дай снимка! Искам!  Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Това сериозно ли е  ?
Аз също се боядисвам с тая Лонда.
Какво ще правим сега ? Confused
Егати Sick

# 29
  • Мнения: 622
Аз за пръв път се боядисах онзи ден с нея и не знам... Толкова мног обои съм сменяла и все не мога да намеря най- подходящата с най- точният цвят, който си представям...

Общи условия

Активация на акаунт