Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 028
  • 843
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 594
Изгледах снощния епизод. Алек не ме изненада, от толкова елементарен човек друго не очаквам. Rolling Eyes

Мен Марина не ме дразни все още, не ми е фаворит, но все още смятам, че ако трябва да избера една жена финалист с опрян до слепоочието пистолет, то това ще е тя. Въобще не мисля, че се скатава, въпреки мнението на някои от фермерите. Може да няма индивидуални задачи и да не готви често, но предполагам, че върши други малки неща, които групата не оценява. Сама каза, че през деня по принцип тя мие чиниите и никой не я обори, отделно всички сутрешни приготовления около запалването на огъня и като цяло неща от сорта да подреди това, да забърше онова, които пак намирам за важни. Със сигурност се включва и в седмичните задачи и помага на някой. Досега не са я давали да лежи, да спи, да си почива, а за всички останали жени, с изключение на Дарина често излъчват подобни кадри. Дори и в кадри, когато са давали някой друг, а тя случайно е попаднала там, пак не съм забелязала подобно нещо. Не вярвам умишлено да ни спестяват скатаването ѝ, ако има такова. Тя беше фермер 1 седмица, 2 седмици беше ратай, не вярвам за останалото време да е свършила по-малко работа от другите жени, дори напротив.

Също така не мисля, че се мазни на ветераните, но дори и да е така - нямам против, почти всички го правят. Комуникира си най-често с Галя, не съм видяла да се върти около другите трима. Тя си е по-изолирана от другите, особено след излизането на Франческа, така че според мен си намери друг човек, с който може да комуникира в лицето на Галя. Но дори и да приемем, че умишлено се върти около нея, то още повече се ядосвам на останалите мърли, които спят до обяд и чакат всичко наготово, въпреки новия им стимул - амулета. Далеч съм от мисълта, че е по-добре да се мазниш, но поне се стегни и се покажи в най-добрата си светлина, а те... Потрес! Не съм и забелязала да ходи по зърна, въпреки че не съм мъж, като цяло въобще не мисля, че по-разкрепостеното ѝ поведение е част от голяма стратегия, както смята Станислав. Тя просто си е такава, дали е професионално изкривяване или друго, все едно. Rolling Eyes

Много по-противно ми е поведението на Станислав и Гечо, които открито не спряха да мрънкат за тези женски дуели, да "отварят" очите на ветераните колко са мързеливи жените, Марина каква е, Калоян как нищо не правел последните седмици, а четял алманаха само... Ужас! Angry Това за мен е 100% натягане и ми е много по-грозно от поведението на Марина, ако то въобще се счита за такова.

Двете кухи, руси кифли как не ги досрамя да обсъждат работата на Марина, като те обикновено се подпират на някоя греда, помагайки на Алек или Яни, изключвам седмицата с разменените роли. И те, и Дарина мрънкат за миенето на чинии, а имам чувството, че те като ги измият веднъж и после почват да мрънкат, така че хубаво да се чуе от всички, вкл. и зрителите. Unamused Докато Марина със сигурност е мила, но не съм я чула да мрънка. И какво, като ги измие сутринта, голям проблем, като се накиснат с вода от вечерта, сутринта за 15 минути ги е измила.

Дарина също ми опротивя още повече как взе да мрънка за пердетата и готвенето на Марина, сякаш нейните бяха перфектни. Тя не стига, че се мота с нещо по цял ден, ами не може да го свърши и качествено, аман! Rage

# 271
  • Мнения: 4 821
Дуелът в неделя ще ми е най-интересния от Яни - Владо Николов насам независимо кой избере Алек довечера. И за Ленчето и за Калоян ми е крайно любопитно как ще се справят на арената.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 769
Абсолютно съм съгласна с мнението на HouSse_Baby относно Марина и другите жени. Няма такъв змиярник, Вили и Валерия ми стават все по-противни, а на Дарина подобно поведение не й отива на годините и образованието. Лично аз бих се радвала да видя Марина на финал.
Евала на Станислав ,че беше откровен с Марина и си й каза нещата директно, за съжаление жените нямат тази доблест, по-лесно е да мрънкаш и клюкариш зад гърба!!!

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Станко започна нещо много да ме дразни. Това неговото вечеееее едва го изтърпявам... постоянно се сучи и върти около този или онзи. Сънува си го и го вълнува и него амулетчето за имунитет от дуел. Плете си там, да видим колко отръки му идва плетенето. С тези негови проникновения относно липсата на сутиен от страна на Марина и намеци за зърната ѝ... малко в повече ми идва. Иска да дава наклон на мненията на останалите, за съжаление останалите са толкова податливи, че му се връзват омаяни от комичния му диалект и го изслушват. Аз лично бих го игнорирала още при втори опит, трети шанс да ми моделира личното мнение за личност Х или личност Y категорично не бих му дала. Веднага две посичащи брадви в черепа (заради двата опита, баланс трябва да има все пак) и после шут в торса. Нито ветераните, нито сегашните фермери обаче се светнаха, че има нужда това момче от малко процедури, които да го освестят и свалят на земята, връзват му се. Въобще не е по-различен от мишената, която си е набелязал в момента, а именно Марина. Въобще не я защитавам, опитвам се някак си обективна и честна да бъда. Оная парадира с боцките си, оня парадира с нЕквУи за неговите представи свръх способности от към четене на мисли и разгадаване на мотиви.
Само пред мравуняците около фермата и мъмреците под камъчетата около моста само където не ИЗТЪКНА на ново и на ново, ква "гениална" и проникновена мисъл го треснала У гУавата. Мисли се момчето нещо за много природно ЕнтеУигЕнтен явно. Grinning

# 274
  • Мнения: 1 481
HouSse_Baby, не се казва пОтрес, a пУтрес! Grinning Иначе подкрепям думите ти!
Аз съм пУтресена от това колко малко хора във фермата имат реална преценка за себе си. Повечето адски се надценяват, един се подценява. За мен единствено Калоян струва нещо сред тая паплач! И съм сигурна, че ако стигне до финал, ще получи безапелационно зрителския вот. Ако ли пък не, тръгвам след Гинчев за Берлин, то баси държавата тука!! Joy

# 275
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
#калоянпобедител Grinning

Maйтап да е Елена и да извика Валерийката

# 276
  • Мнения: 7 848
Аз снощи се ядосвах за на мама Галя. А всъщност не е виновна тя, защото толкова и' е капацитета, а на продукцията. Няма да споменавам опусуими, че сте ме виждали, а ще трябва да се извинявам.  Crossing Arms

Та по темата - казаха им на участниците, че ще има амулети преглътнах го, в името на шоОто - да гледаме кой  е със сутиен и кой не. ooooh!  Хубавооо. НО! защо не забраниха на ветераните коментари за амулети със сегашните участници. М?  Twisted Evil
Та великата готвачка Галя да се разхожда като пчеличката Мая от човек на човек да питала кой да подкрепи? Жена на 50 години, дори и да не е следила до момента, влизайки вътре толкова ли не може сама да си създаде мнение за участниците? Цитирам я: "кажете ми безпристрастно кой заслужава амулета?" А бе булка, нали си била във формата, че и до финал стигна? Кой ще е безпристратен? нали всички са там за парите, пфууууууу.

# 277
  • Мнения: 511
И мен ме подразни снощи Галя. Ама тя е влязла в това предаване, за да прецени със собствената си глава, кой и защо заслужава амулет. Тя тръгнала да прави социологическо проучване.
А пък и беше доста категорична като обясняваше, че Маринка я спечелила, колко й била тежка съдбата. А на Калоян лека ли му е била съдбата?
Ама явно Марина здраво й е влязла под кожата. Да видим мамата какво ще измъдри. Може и да готви чудесно, ама не става само с готвене, трябва и акъл.

# 278
  • Мнения: 269
Олеле колко много сте написали. Аз снощи гледах предаването от време на време, но много ме подразни Алек като съобщи кои са ратаите, как веднага симулира насълзяване на очите. Хайде бе, не на нас тия. Толкова бе предвидим с избора си. Все се надявах, че ще ни изненада, идва финала, сега му е времето да направи така, че да се хареса повече на зрителите. Ама явно си е отмъстителен. Интересно ми е дали ще стане някой скандал между него и Виолета. Гледам, че напрежението между тях назрява доста и е само въпрос на време това да стане. Много ми стана любопитно разминаването със спойлерите. И аз имам изпратени 2. Някой ще ми прати ли на лични истинския, че вече умирам от любопитство.

# 279
  • Мнения: 7 848
О! да забравих, аз имам само един спойлер, може ли да помоля някоя добра душа да ми изпрати ЛС с двете предположения.
И друго - в началото Алек бе на път да  разбие всички клишета за футболистите, или поне аз така си мислех, но не! Елементарен ритнитопковец си излезе. Нищо ново под слънцето.

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 10:08 от Билян@

# 280
  • Мнения: 1 804
Цитирам я: "кажете ми безпристрастно кой заслужава амулета?" А бе булка, нали си била във формата, че и до финал стигна? Кой ще е безпристратен? нали всички са там за парите, пфууууууу.
Обаче не я цитираш точно, каза: "без да сте пристрастЕни" Joy Wink

При снощния избор на Алек познах и за двамата. Когато каза за бокса и за падналия гард, в мен се прокрадна лека надежда, че все пак ще излезе мъж и ще прати Станко, но не би. Стори ми се, че Иван го разколеба като взе да му бърбори за другия принцип в спорта, де не удряме паднал противник или нещо от сорта. Пък представяте ли си да ни беше изненадал и да прати Бентлито и Калоян. Satisfied

Майора с жабата... JoyJoyJoy

Откъде се взе каймата, която месеше Галя? Значи не разчитат само на животните от обора и на луканки.

# 281
  • Мнения: 1 481
И аз искам спойлер с двата варианта за финал, моля. Че този, който получих, ич не ме кефи, дано да е бил фалшивия Simple Smile
Билян@, не споменавай напразно името Опосумско Joy

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 10:40 от MegaMeg

# 282
  • Мнения: 618
Може ли и на мен спойлер с вариантите за финала?
Благодарско

# 283
  • Мнения: 1 729
Пууу , дано спойлерът , който по-горе някой беше дал да не е верен Confused

# 284
  • Мнения: 14 830
Искам и аз двата спойлера моля някой да ми ги изпрати , ама да ми каже кой е истинския и кой фалшив.

Общи условия

Активация на акаунт