Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 026
  • 843
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 848
Mesmunda, много е възможно да я карат, да. Защото на зрителите им е безкрайно интересно да гледат любов във фермата.  hahaha Ние може да си оплюваме тук досадата Алек - Валерия, но щом пишем, значи има интерес.  Naughty Joy
Не, сериозно, силно се надявам от предаването да четат тук и ако има следващ сезон, да не ни пробутват такива скалъпени любовни истории, много дразнят.  Crossing Arms

Мисля, че съм ти казвала, че Ирини ни чете, а и списва тук. Даже още в началото като залитнаха по любовната история, мисля, писах че тази боза само женска глава може я роди. И то за да е конкуренция на ВБ - нали беше сезонът на любовта.
И докато ВБ не стана любовен, щото Шефа им развали концепцията донякъде, тук решиха , че боаата ни харесва. Тя и да не ни харесва, вече е късно да я спрат.

Аз. нали. Ви. казах! за болното Даре.

# 571
  • Мнения: 1 804
То той и тука не е хлътнал, а чисто и просто е откачил. Аз "хлътването" друго си го представям, всички сме хлътвали. Wink

# 572
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Пипчи, сУщото имах предвид. 😂

# 573
  • Мнения: 14 830
Абе трябва си и тренинг за пиене.
Аз ако изпия литър вино независимо от мезетата ще ме върнат на носилка във фермата.

И друго.Как пък никой не написа да е видял Флюбените по моловете, та да знаем дали романса продължава.

# 574
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ами няма го ognob, той ги причаква по моловете. 😂

# 575
  • Мнения: 1 804
А вино с такива мезета (направо - храни) мога да изпия литър без проблем. И не съм по-едра от Вили (че това имало значение, логично, ама май е въпрос на опит повече)просто моем да носим, с мезетата, де. 😂
Сега да не си помислите, че се правя на ощипана мома, напротив - много старателно си тренирам, но литър вино за 2 часа (да речем) ще ме озори. Пък Вила даже и назад вървеше (гъзнем по Яни Satisfied ) и съвсем стабилна походка извади, че и ясна мисъл Bulb , направо разпердушини футбалеро, изкефих се. 

# 576
  • Мнения: 14 830
Даже ще кажа, че Вили беше сравнително мека с онзи тъпанар.
Той я намрази още когато тя се възхити на хвърчилото от Пешо за Валерия.А тя нищо лошо не каза тогава- каза че и харесва жеста .Ама оная ощипана мома Алек го прие като кръвна обида.
Не съм вярвала че ще го напиша, но ако Калоян не спечели искам да е Вила.Алек ще се гръмне от яд ..и не само той.

# 577
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Опит, опит си требе, за да пиеш, без да се напиваш. Сигурно и ензими някакви в организма имат значение, знам ли. 😂
Джоли, да, тогава много смешно се разсърди Алек на Вили, че бил я трогнал жестът на Пешо, смешник. Но дали Алек разбра, че на Валерия Пешо ѝ липсва? Или той на нея не може да се сърди -  за "Пьешо, и чи ми липсваш!" 😂 Дали е разбрал изобщо?
Чакам игрите за дуела с нетърпение, дали ще се съобразят пак с болната Дари? 😂 Представяте ли си пак да победи ретро черната нинджа? Не вярвам много, но се надявам. И Ленчето да направи Калата фермер, ех, мечтиии. 😂

# 578
  • Мнения: 14 830
Има ли промо за довечера

# 579
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Има:
http://fermata.btv.bg/video/videos/tazi-vecher-vav-fermata-nova- … ta-na-marina.html

Нова жестока тайна от живота на Марина, за която Иван и Андрей споменаха вчера - за големия ѝ син, който отказвал за участва в нагласени мачове.

# 580
  • Мнения: 14 830
Има:
http://fermata.btv.bg/video/videos/tazi-vecher-vav-fermata-nova- … ta-na-marina.html

Нова жестока тайна от живота на Марина, за която Иван и Андрей споменаха вчера - за големия ѝ син, който отказвал за участва в нагласени мачове.
Аууу какво било.Така го казаха снощи, ще рече човек че е заклал някой

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 685
На мен ми се стори неискрена, но не заради режисура. Първо - обеща на всички, че ще му даде отговор и ѝ тежеше, държеше да си спази обещанието и да се освободи. Второ - реши да не го отблъсква, защото не ѝ се разправя, следва пътя на най-малкото съпротивление, писна ѝ да я изнудва и притиска, но реши, че вътре във Фермата е по-добре да му каже "да" вместо да го отреже и е по-изгодно разбира се. Wink Пък навън ще му мисли.

Точно! И аз подкрепям един от предишните ви постове, че Алек наистина я притиска и изнудва емоционално. Айде стига вече това притискане в ъгъла и това ежеминутно обсебване и висене на врата... пфуууууу отвратително досадно е. То направо на психическо изнасилване си прилича. Кажи та кажи, признай та признай, мама Галя и тя се опита по някакъв начин натиск да и даде. Айде стига толкова!!! С тия думи, че единствено тя му била най-важното вече съвсем се олива, ако вземе, че загуби формата както се очертава, Валерийката ли да се чувства гузна трябва и да компенсира някак си едва ли не тия предварително гарантирани 100 000 лв!? Спомням си един бивш съученик, който беше заплашил, че ще се самоубие ако не направя това или онова. Ами писна ми в един момент, направо даже кураж му дадох да си изпълни заканите и сам да се отърве от мъките, които по негови думи само аз съм можела била да спестя - На 9-ти етаж живееш, лигльо с лигльото ти! Майка ти и бащата ти на терасата катинар не са сложили, мятай се мамицата му и не ме тормози повече, кажи само какви карамфили точно искаш да ти поднеса на гроба. Аман от такива хитри лъжци!!! Хитри лъжци не случайно сложих под акцент, щото въпросният нито се хвърли през 9-тия етаж, нито инфаркт направи, нито нищо... година по-късно вече си капеше лигите и сълзите по друга мишена, а доколкото съм запозната дори е успял май някоя да излъже, чуват се слухове, че дори семейство и дечица си има, а иначе твърдеше, че животът му щял бил да приключи ако това или онова не съм или не сме били правили девойките трофеи, които срещаше по пътя към израстването си.... Това са от оня вид - елементарен левъл свалячи егоцентрици както би се изразил Гинчев.

# 582
  • София
  • Мнения: 20 080
На мен ми се стори неискрена, но не заради режисура. Първо - обеща на всички, че ще му даде отговор и ѝ тежеше, държеше да си спази обещанието и да се освободи. Второ - реши да не го отблъсква, защото не ѝ се разправя, следва пътя на най-малкото съпротивление, писна ѝ да я изнудва и притиска, но реши, че вътре във Фермата е по-добре да му каже "да" вместо да го отреже и е по-изгодно разбира се. Wink Пък навън ще му мисли.
Точно така изглеждат отстрани нещата.  Peace Валерия снощи ми се издигна с една идея в очите с отпора си на Алек да не е приятелка с Виолета. Но и на двамата любовната история ще им изяде главите на финала.
Много се надявам Дарина да падне и да направи Виолета фермер - ей тогава ще стане купон. Въпреки че ако направи Алек ратай и дуелист, той най-вероятно ще дръпне Калоян, ако не са му дали амулета, де.
Аргументите на Дарина в спор къртят и извозват. Направо си я представям в съдебната зала /не че е адвокат по наказателно право, абсурд/ как защитава клиент - "Защото съм права, а и съм по-възрастна."  Joy

# 583
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Аз съм пУтресена. Crossing Arms
Каква беше тази трансформация на Валерия изведнъж - за мен е мистерия. Ще видим колко ще е трайна, но това с двата дни раздяла докато Алек бил ратай малко ми е съшито с бели кончета. Simple Smile Или е за рейтинг, или на нея ѝ писна, или...не знам, но нещо не ми се струва вероятно да има бъдеще в тази "връзка". Ще видим.
Иначе добре си отстоява мнението за Виолета Бентлито, дано само не го промени като се върне Елена, защото според мен тя ще се върне в неделя.
Да си кажа все пак, че се радвам на решението на Алек да направи женски дуел заради Калоянчо, добре че не се оправдаха прогнозите ми, малко се притеснявах за него въпреки младостта му. Искаше ми се  Гечо да си ходи, но явно няма да е сега.
Дарина..ах, Дарина, тази жена не спира да ме изумява. Всичко сте казали, но и аз съм пУтресена как може човек да е толкова туткав и пипкав, че и със самочувствие при това? То е ясно, че Елена я избира защото смята, че може да я победи, но пък и това с болежките Даринови вече не се ли изтърка? Stop
Виолета си е Виолета, не знам колко е поза нейното, но пък ми се струва искрена в думите си дори и да са под влиянието на алкохола. Въпреки че смятам, че е възможно пак да си простят и да се прегърнат с Алек след ден-два. А ако Дарина отпадне, може и Виолета да стане фермер, тогава ще е интересно. Laughing

# 584
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ако Вили стане фермер другата седмица да (а дано), ще прати Марина ратай и дуелист, откога я чакам Маринка на дуел аз.. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт