Въпрос за антицелулитните кремове

  • 1 890
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Ако борите целулита с мазила и тренировки, кога се нанася антицелулитното средство - непосредствено преди тренировката или след нея?  newsm78 newsm7


Zdraweite ,
eto moqt opit;
Imam dosta cellulit resultat ot mnogo kortizon.Polzvala sam kakvi li ne,anticellulitni vklu4itelno i na DIOR.
Naistina polu4ih i prodalzavam da polu4avam resultat samo ot:
SLIM-ESTEE LAUDER
Ste  napisa to4no kakto e napisano za da nqma obarkvane
ESTEE LAUDER
BODY PERFORMANCE

S L I M
ANTI -CELLULITE
VISIABLE CONTOURING SERUM-Vizdate li za kakvo govorq- serum...moze bi zaradi tova imam resultati.
Pak e taka 2 pati na den sutrin i ve4er sled banq,oba4e da vi kaza kakvo stava sled kato se namazes.STUD...STUDENO TI STAVA EDNOVREMENNO 4UVSTVAS BOLKA,STIPANE.
Tova mi e 2 flakon i kazvam vi 4estno momi4eta efekt ima-moga da kaza,4e do sega mi e namalql sas 40-45% cellulita.
Dano da sam polezna na nqkoi sas saveta si

# 31
  • Мнения: 13 512
Аз съм го ползвала миналата  година този Боди Пърформанс на Ести ...но не забелязах ефект от 1 опаковка..

# 32
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ами аз след тренировка си вземам душче и тогава се мажа.
  и аз така
и аз Peace
преди тренировка задължително взимам душ и правя пилинг за да се осовбодят порите и да се потя повече, за да излизат гадните токсини

# 33
  • Мнения: 5 626
violeta64us, всеки има "своя" крем. Моят, например, беше старият на Лореал. Действаше ми невероятно, а имаше доста хора, които не са доволни от него. За съжаление го спряха от производство и сега търся друг, който да е ефикасен при мен /неуспешно за момента/.

Общи условия

Активация на акаунт