За косъмчетата по лицето

  • 2 250
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Оф,това ми е малко болна тема.Аз по принцип съм руса и имам рус мъх,но все пак си личи на слънце и ме дразни,особено сега след бременността ми се появиха и някакви петна под носа и съвсем се дразня.Надявам се да се махнат като спра да кърмя.Та досега не съм си махала т.нар мустаци и все още съм в чуденка дали да го правя  newsm78.Вече две козметички ме разубеждават,че не личат,а и ще ми излизат пъпки в началото.
Моля да ми дадете и на мен съвет дали да ги махам или да взема да си се харесвам така  Mr. Green
Juana-съжалявам,че използвам темата ти. Hug

# 31
  • Мнения: 7 474
 radost24 не ги махай,че почнеш ли няма спиране Naughty

# 32
  • Мнения: 1 616
Радост, ако са руси и наистина не се забелязват, по-добре ги остави. Моите за съжаление са тъмни и добре охранени и ако не ги скубя, ще мязам на Крали Марко.

# 33
  • Мнения: 2 039
Радост,най-важното е как се чувстваш!Ако сега те дразнят,няма да спрат да го правят каквото и да ти се говори.Не е важно дали другите ги виждат,а дали ти самата си ги виждаш!И ако решиш да ги махнеш,а не искаш да почервенееш като домат Rage,пробвай с пинцета  bouquet

# 34
  • Мнения: 5 299
И моите са руси, ама много гадно си личат на слънце Rolling Eyes Не търпя аз космарлаци

# 35
  • Мнения: 98
Тази процедура ми я прави козметичката, когато ходя за оформяне на веждите махам и мусака, А за пъпките никога съм нямала проблеми ,моята козметичка винаги след кола-маската ме маже с нещо като бебешко олио, за да няма възпаления

# 36
  • Мнения: 1 934
с пинсета,пак се зачервява ,но е краткотрайно

Като се свикне ставамного бързо.

# 37
  • Мнения: 1 765
Консултирах се за електрическата игла....не ми я препоръчаха, защото е болезнена, разранява, а и ефекта е същия като електрическата пинсета...
А за обикновена пинсета....не ви ли стават по-твърди космите?!? newsm78 Но дори и да не стават, нямам нерви да се пинкам толкова време косъм по косъм Rolling Eyes

# 38
От скубане с пинсети не ви ли стават по-черни и твърди космите? Моите дори и след като отидох на козметичка да ми ги махне станаха много дебели и черни а преди бяха само мъх newsm45
Май ще пробвам и аз с лазер щом момичето по-горе каза че и след 2 месеца не са и излязли.
Да имате съвети за изтъняване на космите?

# 39
  • Мнения: 2 039
Не са ми станали по-твърди и по-черни ppp!Явно си е въпрос на организъм,на ген.Иначе моите не са били нито руси,нито черни.Скубя ги от 6 години,единственият ми проблем е,че много ме мързи да го правя,но нчма как,нали сме кокони 4470 newsm56 babydust7!!!

# 40
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз се боря с лентичките на Strep за лице и съм много доволна  ......... Издържа 1 седмица и после пак  Whistling

  Защо само една седмица  newsm78 не е ли много кратък този ефект?

 

Общи условия

Активация на акаунт