Намаления- зима 2017

  • 175 146
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 180
Мерси за новата тема.
Аз мисля да изчакам по-големите намаления, след Нова година.

# 61
  • Мнения: 754
...Аз се опитах да направя регистрация в сайта, но ми изписва да въведа валиден имейл, при условие, че моят си е ок и нямам друг. Също така и номерът ми не бил валиден. Какво му е  специфичното на въвеждането, как трябва да се изпише?
Харесах си някои неща за малкия, но явно не мога да разчитам, че ще пристигнат навреме.
Не зная за имейла (освен да пробваш като гост), обаче и аз имах проблем с въвеждането на телефонния номер за Уайкики. Пробвах по всевъзможни начини и единствено го прие, когато изтрих кода и въведох целия номер във второто поле -
 с +3598.....

# 62
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Здравейте! И тази година Хиполенд са изключително бавни с доставката. От неделя са пратили мейл, че все пак стоките вече пътуват. Чакам. Тази година дори ММ се регистрира, за да е по-коректно всичко с доставката.
От Е-маг бяха доста бързи, но от там парфюмите винаги са така.
Манго също бяха бързи.

# 63
  • София
  • Мнения: 414
Прие ми поръчката в Уайкики след като си направих регистрация. Получих и потвърждение по мейла. Дано и доставката е другата седмица, че коледно къде ще ме намерят на служебния адрес не знам. И аз видях нещо за Румъния, сигурно е със Спиди те са по тая дестинация

# 64
  • София
  • Мнения: 1 081
Бенетон дали ще пуснат намаление преди Коледа? Някой дали има инфо?

# 65
  • Мнения: 579
Някой знае ли кога започват намаленията в Oysho?

# 66
  • София
  • Мнения: 1 081
По спомен май след Коледа пускаха намаления.

# 67
  • Мнения: 35 140
Днес Емаг рекламират намаление с 5% за рождения им ден с код emag5

# 68
  • Мнения: 1 575
Benetton (в shop mdl) миналата година бяха края на декември 50% и средата на януари до 70% на зимните; на 70% избор нямаше.
По миналата година гледам, че съм поръчвала средата на декември и началото на януари.
От официалния сайт все още не съм пазарувала и не знам как са намаленията там.

# 69
  • Мнения: 5 139
В случай, че някой се интересува, обувки Gido са пуснали намаление на цялата колекция.

Това онлайн ли е или в магазините?

# 70
  • Мнения: 1 458
Wikiki са бързи, поръчах на 2-ри (събота), днес е изпратена с UPS, очаква се в четвъртък. За разлика от НМ, които обработват от 26-ти! Rolling Eyes
Гидо имат ли магазин в София?

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 18:40 от lk

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
И моята е изпратена с UPS. Представям си в какво състояние ще дойде... Нищо в добър вид не съм получавала през тях.

# 72
  • Мнения: 194
Коледните намаления в Зара по- големи ли са от тези на черен петък? Май беше 20% на черния петък...

# 73
  • София
  • Мнения: 1 081
Коледните намаления в Зара по- големи ли са от тези на черен петък? Май беше 20% на черния петък...
Миналата година започнаха от 26.12. с 50%, ако не се лъжа.

# 74
  • София
  • Мнения: 11 733
Обикновено Зара започват с -30% и на по-късен етап минават на -50%.

Общи условия

Активация на акаунт