Намаления- зима 2017

  • 175 147
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 897
Не се разписах много много на черния петък, с нетърпение очаквам зимните намаления. Прави сте януари месец винаги най-изгодни неща съм пазарувала.

# 76
  • Мнения: 6 966
Имате ли наблюдения кога започват намаленията в Заландо (zalando.co.uk)?

# 77
  • Мнения: 2 469
Тези, които сте поръчали от Waikiki, колко ви излиза доставката?

# 78
  • София
  • Мнения: 414
в Уайкики поръчката от вчера 6.99bgn ми я таксуваха (++ДДС), на сайта пише 4.99 писах им да си ми върнат пари, питах и дали наистина над 70лв е безплатна доставката както пише, като ми отговорят ще кажа

# 79
  • София
  • Мнения: 414
Ето ми отговора от сайта на Уайкики по отношение на забавянето-поръчката е пусната на 5ти Дек, парите са ми дръпнати вчера на 7ми, доставката по сайт е 2-3 работни дни....

We can see your order number ХХХХХ. It is in status Preparing right now. Delay is due to the fact that our warehouse in Europe just opened and it is overloaded for the moment. Soon your order will be transferred to delivery service.
 Thank you for understanding.

Никакъв комента относно разликата в цената за доставка (в сайта 4.99, в поръчката 6.99 без ДДС)

Направо си плачат за жалба в комисията не европейските потребители

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 711
Някой има ли наблюдения дали в магазините на waikiki  има вече по- големи намаления на бебешките дрехи?

# 81
  • Мнения: 2 742
Някой има ли наблюдения дали в магазините на waikiki  има вече по- големи намаления на бебешките дрехи?
Не, няма, поне във физическите магазини.

# 82
  • Мнения: 48 005
По принцип цените им не са високи, и намаляват постоянно някои артикули- изчерпващи се, извънсезонни и т.н. Но няма някаква дата или акция. отиваш на място и на късмет...може и да има нещо на до 50-60%, може и да няма. Това  е моят опит.

# 83
  • Мнения: 2 742
Голямото намаление в Уайкики е януари. Офисът ми е в МОЛ и почти всеки ден минавам през Уайкики, Зара, НМ, Reserved. Никъде няма осезаеми намаления за сега.

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Да, много след празниците пускат вече големите намаления.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 213
Днес си получих поръчката от Уайкики, пуснах я на 4-ти наобяд, днес в 12ч беше при мен. Пристигна в картонена кутия, доволна съм, преди идваха в плик, стандартно мизерно изглеждащ, сега е доста по-добре.

# 86
  • София
  • Мнения: 414
каква беше сумата за доставка?

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Оф, моята е от трети и още ни вест, ни кост Sad  Поне успях вече да се регистрирам, след като ми писаха че вече проблемът с кода в СМС е отстранен. Ама си искам и поръчката вече пък!
(С безплатна доставка съм аз)

# 88
  • гр. София
  • Мнения: 25
bradata, аз също опитвам да се регистрирам, но ми дава грешка в СМС кода. Вие получихте ли СМС, или как се разреши този проблем?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 213
каква беше сумата за доставка?

не мога да кажа, винаги правя големи поръчки с безплатна доставка

Общи условия

Активация на акаунт