The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 776
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 32 146
Колониите нещо са се скарали яко. Вероятно заради Нигън който така левашки оставиха да избяга.
Иначе и на мен ми харесва, че се върнаха към зомбитата. Да видим обаче тоя абсурд с шептящите колко ще го разтягат.

Е, той избяга на този епизод. Не виждам как заради него са се скарали newsm78

# 451
  • Мнения: 5 754
Трейлър за втората част на сезона. Слагам го в скрит текст, ако още има някой който не е гледал епизода да не се изкушава. От доста сезони не съм очаквала с такова нетърпение да свърши зимната пауза.
Скрит текст:

# 452
  • addicted
  • Мнения: 1 084
От доста сезони не съм очаквала с такова нетърпение да свърши зимната пауза.

Нали, нали? Много ми липсваше.
Събитията са направо ужасни, но много се радвам, че върнаха тона от добрите сезони.


# 453
  • Мнения: 5 754
От доста сезони не съм очаквала с такова нетърпение да свърши зимната пауза.

Нали, нали? Много ми липсваше.
Събитията са направо ужасни, но много се радвам, че върнаха тона от добрите сезони.



Сцената в мъглата, беше брутална.

# 454
  • София
  • Мнения: 27 315
Балерион,
Ниган сега избяга. Това няма нищо общо със скарването на колониите

в комикса
Скрит текст:
Една от Александрия без да иска не затваря добре вратата, но Ниган решава да не бяга, мисли че може да е клопка, отделно иска да се докаже пред Рик. Приел е, че е победен и иска да спечели доверието на Рик. Минават години. Ниган и Рик разговарят много, с Карал са станали нещо като приятели. И отново го пускат, но нарочно. Един младеж, който е против Рик и го вини за смъртта на баща си му оставя вратата отворена. Това става в разгара на битката с шептящите. Ниган избягва тогава заедно с момчето. След това убива момчето и отива сам при шептящите, като иска да се присъедини към тях с цел да си отмъсти. Сближава се с Алфа, даже я сваля нещо, но накрая се обръща срещу нея и я обезглавява много изненадващо. Но всичко това е било план на Ниган да се докаже пред Рик и да го приемат. Но уви, прокуждат го.

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 17:04 от Diavolo

# 455
  • София
  • Мнения: 27 315
Епизодът бе брутален, уфф
RIP
Скрит текст:
Исус
.
Брутално и жалко за човечеца. Бе готин, но не му доразвиха персонажа... Второстепенна жертва, което за това шоу е нищо. Wink
Атмосферата бе един път. Този сезон до тук е 9.5/10. Върнаха старата слава на шоуто. Върна се тръпката. Но така е когато има и повече зомбита и по-малко безцелно бърборене. Много силен сценарий, визията, сценографията, просто браво Simple Smile

Промото за остатъка от сезона е бруталноооооооо  #2gunfire Twisted Evil

Тази дето я дават в гръб с голата глава е Алфа, лидерът! Брутална е.
Дадоха и Бета, хехе.
Тази дето говореше на оградата с наш Даръл е Лидия, щерката на Алфа (ама в комикса е руса и със сини очи), тази дето минава на наша страна и се залюбва с Карл, а тук май ще е с Хенри, ще видим...
Дадоха и част от панаира. Панаира сигурно ще се случи в предпоследния или последния епизод, но ще е пиров панаир. Там ще е голямата касапница.
Ниган с лопатата май ще търси 'Люсил' Wink И я намира! А ще има и ретроспекции, защото дадоха Мишон със старата си прическа. Трябва да разберем защо е това отчуждение между трите общности и особено по оста Мишон - Маги. Том Пейн, като Джизъса каза, че ще има още сцени с него, така че ще има яко флашбеци. Simple Smile

за Ниган и бухалката му
Скрит текст:
в битката с шептящите Ниган троши бухалката си в гърба на Бета и после плака много, хах. Интересно ми е какво ще измислят в сериала по оста Ниган и шептящите.

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 17:09 от Diavolo

# 456
  • Мнения: 5 754
Днес изгледах епизода със субтитри. Не виждам защо толкова хора обвиняват Отчето, че не е затворил вратата на килията, при положение, че имаше още един човек там. Предполага се, че е надзирател, би трябвало да се грижи той за ключалките, а не Отеца. Не исках да става така с
Скрит текст:
Исус
, предпочитах да е Юджийн, как не можа него да го халоса някой шептящ. Diavolo е прав, не му развиха добре персонажа, а беше интересен образ, а и доколкото разбирам в комикса има доста основна роля в борбата с Шептящите.Подготвят Деръл за лидер на Хълма. Както каза Арън за Деръл "Той прекарва много време в отблъскване на хората, може би някой ден ще спре да се противи" Явно момента ще настъпи в някой от следващите епизоди.

# 457
  • София
  • Мнения: 27 315
за шептящите и какво да очакваме (ако искате четете, то не е никаква гаранция, че ще стане така, защото между сериал и комикс има много разлики):

Скрит текст:
Значи в битката с шептящите умират:
Росита, Езекил, Отец Гейбриъл, Андреа и Олдън (ако не се сещате кой е, това е добричкия спасител, който сега е гадже на Инид), както и много второстепенни герои, някои го има тук, други ги няма. В нито една друга война не сме давали толкова жертви като бройка. Но като тежест на загиналите все още ''спасителите'' държи палмата.
Александрия, Хилтоп и Кралството са напълно унищожени! Цари разруха и хаос, жертвите са безчет.
Шептящите виждат, че губят войната и докарват най-голямото стадо в историята и унищожават общностите. Стадото е огромно, истинска армия от мъртъвци. Не знам как ще го направят в сериала, защото такава масовка ще е много скъпа, а такива бюджети ги има само в HBO за Троновете.

# 458
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 160
абе страшен лидер ще е  дерил, да.
той е толкова антисоциален и такъв темерут /приличаме си/, че ми е много забавно защо как и кога всички го гласят за лидер. така  ме зарадва като го заварих отново в гората, да си живее сам, с кучето, да си лови зайци, ей тва е типичен неандарталец!  Grinning     

# 459
  • Мнения: 5 754
Ще видим какво са му приготвили сценаристите на Деръл. Я ми кажете, мъжът който караше каруцата с новата група не беше ли и той от спасителите?

# 460
  • София
  • Мнения: 27 315
Да, беше, ама вече е от нашите. Но това е нормално, минали са много години. А и много малко от спасителите са се доказали и приети...

# 461
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Привет.Тази серия буквално ми отвинти главата.Свалям комикса и нямам търпение да дойде времето до следващата серия.

# 462
  • София
  • Мнения: 11 497
Колониите нещо са се скарали яко. Вероятно заради Нигън който така левашки оставиха да избяга.
Иначе и на мен ми харесва, че се върнаха към зомбитата. Да видим обаче тоя абсурд с шептящите колко ще го разтягат.

Е, той избяга на този епизод. Не виждам как заради него са се скарали newsm78
Хубав епизод. Горе е пропусната една запетая: "Вероятно заради Нигън, който така левашки оставиха да избяга (в тоя епизод-мое допълнение)"
Както и да е, шептящите ще разтягат поне и десети сезон, а втората половина на девети очаквам поне 3 епизода ретроспекция, за да стане ясно отде са тия белези на Мишоне, Деръл....

# 463
  • София
  • Мнения: 11 497
И какво стана сега... темата ще спи до февруари!?
Апропо, тогава ли почват и останалите серии?

# 464
  • Мнения: 32 146
Февруари почва. Тогава ще я събудим темата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт