Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №48

  • 58 616
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 388
"Възможно ли било красивата девойка да се е влюбила в звяра?"

Аслъ, ти ни кажи, влюбила ли се е? Grinning

# 16
# 17
  • Мнения: 9 388
Аслъ беше много красива в това сако. И с грима, изобщо грееше тогава.

И аз обичам този жест на Ферхат. Както и особеностите в маниера му на говорене - да повтаря някои неща по няколко пъти, да използва едно междуметие на турски, което не винаги излиза при превода, с което изразява несигурност, колебание. Използва го в съня с баща си и сега, когато разказваше приказка на Йозгюр във фрага.

# 18
  • Мнения: 2 282
Тери Hug , благодарско newsm51 love001
Много рано се заключи старата, не ми позволява да пиша в нея  Stop Stop



Наде Hug, благодаря ти за разяснението на снимката Peace Знаех си, че не може да бъде Аслъ Thinking

Дафне Hug, ти ли се интересуваше от мода в сериалите? За теб Simple Smile


Hug Да, харесвам стайлинга на Аслъто..ежедневен, на работеща и динамична млада жена.... на една докторка не вървят голия корем , късите панталони...дори и в мини не си я спомням..... висока е и широките панталони отиват на източената й фигура...белият тоалет на вечерята беше трепач...жилетката с която спи също...и ПР-ката, и майката, и слугините ги обличат добре...не мога да разбера кой е стилиста да го поздравя...   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 697
А синът и жената на Йит в къщата на Ферхат ли са,не ми прилича на техния апартамент.Thinking
Малкия май спи в леглото на чичо си:heart_eyes:

# 20
  • Мнения: 9 541
Снимки от 9.серия





















# 21
  • Мнения: 9 541
Като гледам снимките, Ферхат направо е обезумял, но и Намък най-после са го хванали нервите Mr. Green

# 22
  • Мнения: 697
Да бе,тоя пън най —накрая видяхме и в него емоция.
Ама,страхотно си играе ролята Намък.
И не само де,но това вече сме го говорили:blush:Hands ClapHands Clap

# 23
  • Мнения: 2 282
Да бе,тоя пън най —накрая видяхме и в него емоция.
Ама,страхотно си играе ролята Намък.
И не само де,но това вече сме го говорили:blush:Hands ClapHands Clap
И аз го харесвам  Намък...но ми изглежда пасивен...дали защото Ферхат се дръпна от него и няма толкова доверен човек...и принципно е прав, няма смисъл да си сътрудничи с полицията...в смисъл, полицията нека си рови, но в рамките на закона трудно и бавно ще се добере до истината...това си е бандитска история...естествено, че техният набор от средства за въздействие е по-ефективен и разнообразен...
Аслъто няма какво да се тръшка за чудовището...не виждам нищо чудовищно във Ферхат...още не съм му простила сълзите след намушкването, трети път реве... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 697
Да бе,тоя пън най —накрая видяхме и в него емоция.
Ама,страхотно си играе ролята Намък.
И не само де,но това вече сме го говорили:blush:Hands ClapHands Clap
И аз го харесвам  Намък...но ми изглежда пасивен...дали защото Ферхат се дръпна от него и няма толкова доверен човек...и принципно е прав, няма смисъл да си сътрудничи с полицията...в смисъл, полицията нека си рови, но в рамките на закона трудно и бавно ще се добере до истината...това си е бандитска история...естествено, че техният набор от средства за въздействие е по-ефективен и разнообразен...
Аслъто няма какво да се тръшка за чудовището...не виждам нищо чудовищно във Ферхат...още не съм му простила сълзите след намушкването, трети път реве... Simple Smile

А тц,да не си се оплакала,във всяка серия  размахва пищов,че и стреля с него.Даже  и спи с него....JoyJoyJoy

# 25
  • Мнения: 33 400
Дафне, май само ти си против Фери да се промени.

Моя сценарий е следния : Фери започва да се променя, осъзнава се. Вече има причина да бъде друг и да избяга от престъпния свят. В някакъв момент ще работи с Иийт и Джем за да вкарат в затвора вуйчо му (не казвам баща му, за за мен неговия баща е бръснаря Неждет). Ако помогне на правосъдието ще отнесе по-лека присъда. Аслъ ще го изчака и ще свърши хубаво историята му. Искам финал смеска между този на Ичерде и на Карадайъ.
За мен Фери заслужава шанс.
Скоро очаквам Намък да се опита да ликвидира Аслъ. Не му е изгодно положението..бялото във Фери.

# 26
  • Мнения: 4 706
Дани, кое е това междуметие, което Ферхат използва на турски в оригинал?

# 27
  • Мнения: 9 388
Дани, кое е това междуметие, което Ферхат използва на турски в оригинал?
işte И ето го в речника какво означава - от 3,4 значение надолу http://tureng.com/en/turkish-english/i%C5%9Fte
Използва го и когато отговаряше на журналистите, че скъпата му жена и ангел пазител му е спасила живота! На български сигурно бихме го превели с "и така!"

Гости, от миналата тема съм си харесала отговора ти, че Фери спи с дрехите, че да е винаги готов. Не мога да си го представя по пижама, с боси крака, завит. Така много му прилича, като войник на пост да лежи с дрехите, пищова под главата! Grinning Peace

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 21:12 от Дданни

# 28
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Здравейте момичета
Благодаря за новата тема....Flowers Hibiscus
Благодаря за фрага...на мен обаче ми е по интересно да видя как ще реагира Ферхат, ако отвлекат Аслъ или не дай боже я ранят....
Данни коментара за ферхат ми дойде отвътре...нали съм дете на военен JoyJoyJoy

# 29
  • Мнения: 9 388
Гости Joy Школовката си казва думата. Я как добре ти е дошло отвътре! Hug

Да ви пожелая лека нощ с тази красива аналогия! Hug


Общи условия

Активация на акаунт