Перилни препарати и омекотители – 50

  • 68 005
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69 227
Тихо, тихо...не отваряй дума за перални 😆😆😆

# 76
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088

Аз пък съм нямала досега миришещи на пот дрехи , явно затова ми е така странно, но пък вмирисана пералня - да Simple Smile

Имах предвид поста на Ети. Ети Hug не го казвам с лошо, но ми е странно как има дрехи без петна или дрехи ухаещи на сапун след 8 часов ден или търчане по задачи.

А иначе да- дълга програма, височка Т, качествен прах-светата троица-всичко е от значение,ако може да е в комплект... ☺

Оххх Wink , ами като те прочетох и се редактирах, не са ми мирисали на пот след пране Wink

Така е , като мисля за друго и пиша У форума Simple Smile
Толкова дрехи с петна съм изхвърлила , че....
А наскоро си съсипах любимото вълнено поло , без да го видя съм го пуснала на програма синтетика с други плетива и излезна с размер за около 4г. Simple Smile
Сега с боракс се опитвам да го направя с размер за дъщеря ми Simple Smile

# 77
  • Мнения: 69 227
Абе защото аз си се потя де....Joy
Депресирам се, че не съм като другите Stuck Out Tongue Winking Eye

Сега се успокоих ... Hug

# 78
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Hug

# 79
  • Мнения: X
Нарочно пера бяло с прах за цветно,сравнявам всичко с ДенкМит,с него може да се перат бели дрехи без проблем Simple Smile Искам да кажа,че с Ариел за цветно номера не минава.

# 80
  • Мнения: 6 887
Свърших малката опаковка "Тема", доволна съм. Grinning Колебаех се дали да купя голяма, но след изказването на Гес, колебанието ми изчезна. Peace 

# 81
  • Мнения: X
Гес, можеш ли да изкажеш мнение (на база състав, пък ако имаш и личен опит) за Рекс прах за бяло?

# 82
  • Мнения: 5 209
На база състав ми е много трудно, защото непрекъснато се появяват и изчезват някакви декларации; в едни е с шест ензима, в други – само с два. Като цяло непроменената част остава началото на декларацията. Много малко избелител и активатор, буквално символично количество. По-малко от други прахове ПАВ и надолу прилича на Персил, което е нормално поради общия създател.
От личен опит: при дълга програма се справя с общите замърсявания добре. Петна – трудно, дори с предварително третиране. Аромат не оставя. Не съм го ползвала дълго време, но най-вероятно при продължително използване бялото няма да е толкова бяло в края на краищата.

# 83
  • Мнения: X
Аз не им знам актуалните разновидности... В магазина видях един "amazonia freshness", който по декларация е с 5 ензима. За това се зачудих, па викам да те питам...

# 84
  • Мнения: 5 209
Да, ама новият вид е max effect, а старият вид е 3х action и от декларацията не става ясно за кой вид е. По едно време ги следях – смениха се няколко пъти, всеки път различни, и сега се установи това с 5-те ензима. Ама погледни къде е избелителя, къде е активатора – слаба работа, но все пак е по-добре от Бонукс и Савекс, като първият изобщо няма избелители, а вторият е сол, сода, пясък, много малко избелител и без активатор. Ама за какво са ти притрябвали тия? Те са дъното. Разбира се, можем да говорим и за под дъното и това са Елви, Ултра Хит, Клевър на Билла, 6+, Роса, Перекс и тем подобни, които сигурно не си и чувала, но всичките са на български производители, които не знам какво си въобразяват да постигнат с подобна продукция в 21. век.

# 85
  • Мнения: X
Де да знам... Дошла ми е експериментаторската муза... Aми с Изи какво се случва? Grinning  Как е актуалния състав? Grinning

# 86
  • Мнения: 5 209
Нямам представа, няма го качен.
Ако си на експериментаторска вълна, написала съм ти някои марки, с които можеш да експериментираш.

# 87
  • Мнения: X
Последния ми експеримент беше кутия Бинго. Мнооого добър. Не че съм имала съмнения. Винаги съм била доволна. Но ми е труден за намиране. Дори в Елитис май го няма. Говоря за кутии, не искам да се "обвързвам" с големи опаковки.
Ще видя утре какво ще взема... Или рекс, или Тео бебе... Чак лев и 40 за Тема не ми се дават...

# 88
  • Варна
  • Мнения: 987
Последния ми експеримент беше кутия Бинго. Мнооого добър. Не че съм имала съмнения. Винаги съм била доволна. Но ми е труден за намиране. Дори в Елитис май го няма. Говоря за кутии, не искам да се "обвързвам" с големи опаковки.
Ще видя утре какво ще взема... Или рекс, или Тео бебе... Чак лев и 40 за Тема не ми се дават...

Бинго за мен е твърде агресивен прах.
Малкия пера само с рекс бебе течен/не знам какво има в него,но е единствения който не предизвиква алергии/

# 89
  • Мнения: 517
Благодаря ви, момичета, за съветите за максимална дезинфекция!

Сушилня си купихме преди седмица от магазин за уреди с транспортни дефекти. Много години пренебрегвах тази  възможност за мое лично удобство и само сновях напред-назад от пералнята до сушилки, простори и тн. И тъй като така и не забогатях от този спестен разход, рязко реших, че и аз съм човек Wink Пльоснахме я в коридора и изобщо не съжалявам, че правим чупка в кръста при преминаването.
  Този магазин има ли си име:)

Общи условия

Активация на акаунт