Тест за овулация - въпроси / тема 7 /

  • 82 684
  • 747
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 472
Здравейте момичета, един малко глупав въпрос - нали препоръчват за пукане на фоликула - коремни преси - има ли значение какъв тип точно коремни преси (цели, половинки, за долна част на корема) и по колко коремни преси правите ....?!
Фоликулът ми е 27.7мм. и много се опасявам да не би да остане задържан....и да не се пукне....

# 556
  • Мнения: 150
Здравейте, мами! Или предстоящи такива!
Някой да ползва clear blue digital?аз и оррди го ползвах, и беше супер. Този който си взех сега,  тръгва да отчита и ИЗГАСВА преди какъвтони да е било резултат. Уж било грешно наоравен тест. Бо аз само тези съм ползвала, и зная как се правят (дори се проверих с упътването!)
Вчера, към 20ч ми биха изжекция пит Прегнил, тук е с друго име но е съшото, за да спукаме фоликул, който се появи на 7ми от Ц с големи 25мм. Изчакахме да видим дали е киста, док каза, че не е. На 10ти ден ми беше станал попчи 26мм и за това и инжекжията, иначе ову теста ме отчита в продължение на 2седмици, като 5днинот тях съм в пик.... чакам си хормоналните в петък (дано) а щитовидната ми казаха че е ок (на първия тест бях с 0.111 от мин 0.300) на другия пишеше 6 но не помня границата. Казаха, че ми е в повече, но че работела правилно.
Сега с тази инжекция, докато не се спука което е уж днес( тази сутрин в 7 си беше там) дали влияе на теста? От гледна точка, че нали уж е чхг. Но моя тест буквално се изключва, а е нов :/ 

# 557
  • Мнения: 54
Здравейте отново мами и бъдещи такива. Говорих с една позната за моя проблем с объркването в тестовете за О и тя ми каза,че с последните тестове може да се е получило така,ако О този месец е била по-рано и вероятно ако съм забременяла около 11ти ден , а другото което си мисли,че може да имам някакъв проблем с хормоните.Вие какво мислите и дали на някоя от вас й се е случвало такова нещо?
http://prikachi.com/images.php?images/932/9324932L.jpg

# 558
  • Мнения: 150
Искам да се извиня за правописа си !
Не е било нарочно! Потресена съм от себе си!
Чела съм тук, че тестовете за О отчитат и бременност, в случая доста дълга О.
Но при мен се случва и без бременност да ме отчитат по 2 седмици, както съм писала по-горе.
Направи си тест за бременност, само че за инвитро, те са по-чувствителни!
Успех и стискаме палци да се похвалиш!

# 559
  • Мнения: 54
Искам да се извиня за правописа си !
Не е било нарочно! Потресена съм от себе си!
Чела съм тук, че тестовете за О отчитат и бременност, в случая доста дълга О.
Но при мен се случва и без бременност да ме отчитат по 2 седмици, както съм писала по-горе.
Направи си тест за бременност, само че за инвитро, те са по-чувствителни!
Успех и стискаме палци да се похвалиш!
Благодаря за информацията.Да и аз четох,че е вероятно да отчитат и бременност,но малко ме притесни и това,което ми каза моята позната,че е вероятно да има проблем с хормоните.А вие правили ли сте си някакви изследвания за хормони, за да разберете защо отчита също по 2 седмици, или да имате такива проблеми свързани с тях?

# 560
  • Мнения: 16 874
Съмнявам се да показва бременност. Дори и да си забременяла на 11 ден, нали знаеш, че отнема около 10 дни да слезе  оплодената яйцеклетка в матката и да се загнезди, за да почне да отделя хормон на бременността?!

# 561
  • Мнения: 54
Искам да се извиня за правописа си !
Не е било нарочно! Потресена съм от себе си!
Чела съм тук, че тестовете за О отчитат и бременност, в случая доста дълга О.
Но при мен се случва и без бременност да ме отчитат по 2 седмици, както съм писала по-горе.
Направи си тест за бременност, само че за инвитро, те са по-чувствителни!
Успех и стискаме палци да се похвалиш!
Благодаря за информацията.Да и аз четох,че е вероятно да отчитат и бременност,но малко ме притесни и това,което ми каза моята позната,че е вероятно да има проблем с хормоните.А вие правили ли сте си някакви изследвания за хормони, за да разберете защо отчита също по 2 седмици, или да имате такива проблеми свързани с тях?
 
А какви са тези тестове за бременност,които са за ин витро? Може ли да ми кажете марка,понеже и в интернет не ги намирам нещо?

# 562
  • Мнения: 415
Ето ги и моите.http://prikachi.com/images.php?images/11/9325011T.jpg
 И за мен е малко объркващо. Днес ми е 17-ти ден, но няма да правя повече.

# 563
  • Мнения: 54
Ето ги и моите.http://prikachi.com/images.php?images/11/9325011T.jpg
 И за мен е малко объркващо. Днес ми е 17-ти ден, но няма да правя повече.
Хмм, наистина и твоите са странни....ами явно е някаква фалшива партида,или са с изтекъл срок на годност,или промяната на времето ако нещо влияе,не знам.....

# 564
  • Мнения: 11
Здравейте !! Започнах тестовете за овулация , но бих искала вашия съвет, за тези които ще прикача. Цикълът ми е на 27-29 дни. Искам да попитам дали от тези има положителен Simple Smile

https://imgur.com/a/ucIqTkb

# 565
  • Мнения: 415
Здравейте !! Започнах тестовете за овулация , но бих искала вашия съвет, за тези които ще прикача. Цикълът ми е на 27-29 дни. Искам да попитам дали от тези има положителен Simple Smile

https://imgur.com/a/ucIqTkb
Малко хаотично си ги снимала, ама последния(най-отдолу като че ли прилича на +). Моите и те бяха такива и аз не успях на 100 да разбера и само предполагах.

# 566
  • Мнения: 11
Здравейте !! Започнах тестовете за овулация , но бих искала вашия съвет, за тези които ще прикача. Цикълът ми е на 27-29 дни. Искам да попитам дали от тези има положителен Simple Smile

https://imgur.com/a/ucIqTkb
Малко хаотично си ги снимала, ама последния(най-отдолу като че ли прилича на +). Моите и те бяха такива и аз не успях на 100 да разбера и само предполагах.

Да .. хаотично , защото се опитах да ги кача направо тук , но ми даде грешка и за да не спамя с линкове реших да ги монтирам в една Joy

# 567
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета искам първоначално да се извиня ако не пиша в правилната тема.  Embarassed Нова съм във форума и ще се радвам да можем да обменим опит и да бъда добре прията от Вас Revolving Hearts

По същество, ще се опитам да бъда максимално кратка и същевременно изчерпателна.

Така, последната ми менструация беше на 15 април (като по часовник). На 26 си направих тест за овулация- беше отрицателен. В следващите няколко дни продължих с тестовете, за да не изпуснем момента и този месец. С всеки следващ ден втората чертичка ставаше по-тъмна и така на 29 април вече отчете овулация, а и аз си го усещах, тъй като гърдите ми се подуха и имах обичайното течение което е признак за период на овулация. От периода 26 до няколко дни след като усетих овулация правихме опити.

Преди два дни, не знам от къде ми дойде този интерес, но пак направих един тест, който ми беше останал в кутията и какво да видя- наситена тъмна втора чертичка Shocked  Shocked И си казах, че повече няма да си причинява излишно напрежение просто ще изчакам, но ето, че днес не издържах и направих тест за овулация отново и беше отрицателен... Не разбирам каква е причината и постоянно ме тормози и го мисля Confounded

 Някои от Вас да се е сблъсквал с нещо подобно или да има представа каква може да е причината?  Rolling Eyes

Благодаря Ви предварително :balloons:

# 568
  • Мнения: 2 832
С каква продължителност е цикълът ти? В рамките на 14-15 дни след овулация следва да има цикъл, ако няма бременност. При теб са минали повече от 15 дни. Тест за бременност правила ли си?

# 569
  • София
  • Мнения: 418
Привет!
Кой тест ви изглежда най-положителен?
http://www.img-share.eu/f/images/511/IMG_20180515_210938mmChLADm … 408475_sredna.jpg
С 33-34-дневен цикъл съм и обикновено започвам с тестването доста по-късно, тук са от 14-ти ден, стартирах ги заради съмнителна ЦС Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт