С какво ви дразнят свекървите- 90

  • 55 406
  • 801
  •   1
Отговори
# 690
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Понеже не съм прочела, посочи в кой пост не критикуваш мързела само на жените
Може би този

А, не, винаги може на жената нищо да не ѝ е вродено, освен мързела.
Трябва само да си намери някой, който да ѝ наеме готвач поне за децата, докато тръгнат на ясла и градина, че да ѝ остане само вечер да ги подлага на кетъринга. Mr. Green

Или този

То е същото и с домакинстването- винаги можеш да натиснеш копчетата или да простреш- трябва ли да го чакаш да се прибере, че да не се минеш? newsm78
Да го инструктираш, като се изкъпе да измие и подсуши банята, разбирам, ама това с бърсането на прах и простирането, съвсем не ми е мъжко, пък винаги съм имала нужда да виждам, не само да чувствам мъжа.....

Я да ми кажеш като много веща как да се справя с тази ситуация.
След няколко седмици ще ми се наложи да отсъствам от петък сутрин до неделя, късно следобяд. В петък детето е на тренировки и мъжа ми трябва да го вземе и да го гледа до неделя. Екипа му за тренировки трябва в петък вечер да се изпере, да изсъхне и да се изглади, защото в понеделник пак е на тренировка.  Как аз да го свърша това за двата часа, които ще имам в неделя и какво толкова ще му стане на него, ако го направи?

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 15:23 от ма ко

# 691
  • София
  • Мнения: 29 035
Наистина има мързеливи и смотани жени, които ще седнат и ще чакат мъжът да смени крушка или нещо подобно, но има и мързеливи и смотани мъже, които ще седнат и ще чакат жената да избърше прах, да сготви, да просне или нещо също толкова елементарно. Смотаняци има и при двата пола. Обаче какво общо има това с темата за свекървите?

# 692
  • Мнения: 115
Аз само си чета темата, обаче ми е много интересно как винаги, абсолютно винаги въпросната АбсурТ е на въпреки на всички останали потребителки. Нямам нищо лично към нея, или към когото и да било от темата, но тя е винаги в опозиция. Нарочно ли е, скучно ли и е или просто обича да се дрънка??

# 693
  • София
  • Мнения: 24 839
Русокоске, когато се критикува нещо в някого, не е необходимо да се обобщава, че не само при него се среща.
Хайде, престани- обичаш ме, ама твоето вече е задушаващо внимание! Mr. Green

# 694
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Прави ми впечатление, че почти във всеки твой пост има някакво обръщение, сравнение или определение, което граничи с обидата. Това си е талант, признавам.

# 695
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз само си чета темата, обаче ми е много интересно как винаги, абсолютно винаги въпросната АбсурТ е на въпреки на всички останали потребителки. Нямам нищо лично към нея, или към когото и да било от темата, но тя е винаги в опозиция. Нарочно ли е, скучно ли и е или просто обича да се дрънка??

Тортичке с орехи, въпросната АбсурТ просто не е в хора на трудно схващащите елементарно написано слово, които в тази тема специално, винаги се идентифицират с оплакващата се снаха и дори да нямат свекърви, с упоение развиват теории и безумни тълкования.
От другите е- с капацитет да осмисли и по- сложни неща, и да има собствено мнение, което винаги да може аргументирано и най- важното- с факти, да защити.

Та, ако имаш други въпроси- моля, питай ме директно, не се притеснявай. Peace

demmy, мислиш ли че ми е лесно да " гранича с обидата", когато персоната кара през просото директно?
Не че не мога да слеза на същото ниво, ама не виждам смисъл. Peace

# 696
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Да си единствения в опозиция, все другите да не са разбрали, не те прави най-умния. А само, че не може всички останали все да са в грешка. И дете го знае. Дали имаш капацитет да го разбереш и признаеш, е нещо съвсем друго

# 697
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз само си чета темата, обаче ми е много интересно как винаги, абсолютно винаги въпросната АбсурТ е на въпреки на всички останали потребителки. Нямам нищо лично към нея, или към когото и да било от темата, но тя е винаги в опозиция. Нарочно ли е, скучно ли и е или просто обича да се дрънка??
То не е само в тази тема, тя във всички е така. Спорт, какво да правиш Laughing!

# 698
  • Мнения: 6 982
ма ко, ти блондинка ли си или пак съм изпуснала нещо?

# 699
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
ма ко, ти блондинка ли си или пак съм изпуснала нещо?
Не съм. Даже й обясних, че предположението й, которые винаги е точно обратно на истината. Но дори това не схвана и се мисли за много оригинална. А както винаги изглежда само нелепо и жалко

# 700
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

demmy, мислиш ли че ми е лесно да " гранича с обидата", когато персоната кара през просото директно?
Не че не мога да слеза на същото ниво, ама не виждам смисъл. Peace

Спокойно, справяш се повече от чудесно.

# 701
  • София
  • Мнения: 12 006
Не знам какъв е цвета на косата на ма ко, но откакто прочетох, че absurT  и казва руса, бях съвсем убедена, че е всичко друго, но не и русо /без значение естествено или боя/. То се подразбира намека за обида в случая.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 440
Аз само си чета темата, обаче ми е много интересно как винаги, абсолютно винаги въпросната АбсурТ е на въпреки на всички останали потребителки. Нямам нищо лично към нея, или към когото и да било от темата, но тя е винаги в опозиция. Нарочно ли е, скучно ли и е или просто обича да се дрънка??

Не е само в тази тема, в доста е. Скролването много помага!

# 703
  • Мнения: 5 375
Да де, но този въпрос се решава в двойката, не от родителите. И се иска малко търпение без демонстрации. Не виждам каква по-голяма демонстрация от това да се врътнеш и да хукнеш към апартамента на майка си за ядене. А после тя да развява приятелката ти каква е некадърна мързелана по форумите.

Така е, но ако невестата хич не я е еня има ли какво да яде мъжът и и това не е за един или два дни, дори 1-2 г., докато тя се научи? И на него му писва след работа да готви, а любимата да  не се ангажира с нищо, почва и той да се офлянква и хайде при майка му. 

# 704
  • София
  • Мнения: 12 006
Така е, но ако невестата хич не я е еня има ли какво да яде мъжът и и това не е за един или два дни, дори 1-2 г., докато тя се научи? И на него му писва след работа да готви, а любимата да  не се ангажира с нищо, почва и той да се офлянква и хайде при майка му. 
Демек жената е длъжна да готви 'щото е жена??? Пък мамин златен, може да се прежали, ама да не му става навик, че щяло да му дотегне? Брех, че мисъл и логика! А на жената не може да и дотегне, така ли, длъжна е и това е? В противен случай, мамин мунчо си хваща шапката и при мама да хапне, пък жена му кучета я яли - да си поръчва пици и китайско.

Общи условия

Активация на акаунт