За прическите на момиченцата

  • 10 025
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • ново
  • Мнения: 5 962
Ох  ooooh! болната ни тема. От доста време спорим с таткото относно косата на Стели. Той е на мнение, че на малко дете не му прилича такава коса, аз обратното Crazy. косата на Стели е дълга почти до кръста, без бретон. Лошото е, че тя не е любител на прическите, но в жегата и правя две плитки или две опашки.
На 31 май ще има празник по случай завършване на ДГ и ще я водя на прическа, а след това сме се разбрали да я подстрижем на черта до раменете. Учудващо тя се съгласи от пръв път, защото и била омръзнала една и съща коса Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
весела, колко още има да се изненадваш....

виктория беше 3-4 годишна като я заведохме по нейно желание да й пробият ушите. да, ама за козметичния салон се минава през входа на фризьорския. и тя като каза: "искам нова прическа - на черта и да ми се виждат обиците" Shocked наложи се да й оберат врата с машинка, за да постигнат желаната от нея дължина.

# 17
  • Мнения: 1 526
Гъста коса имаме, а при нас е доста топличко. Правим и измисляме все нови прически, плитки, опашки, кокчета... Нямаме проблеми и оплаквания! Подкъсявам я на всеки месец-  два, да е до средата на гръбчето. Спи вързана високо и хлабаво

# 18
  • Мнения: 3 740
Виждам, че темата е за момичета, ама да се оплача. Бобо имаше коса до раменете и днес ме изюди да го подстрижа нула номер, че му била омръзнала. И сега ми ходи като един скинхед, а на мен ми е мъкааа...

# 19
  • Мнения: 5 140
Не подстригвам, само махаме връхчетата.
Грехота ще е да я пострижа, косата и е на масури (искам и аз така, ама няма  Crossing Arms)
Врзваме се на опашки или кокче, а понякога и лента на главата.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Джуджето има точно 3 кичура, които трябва да и подстрижа, но не ми дава сърце. Всички хора и ги забелязват и им се радват. Сестра ми до първи клас не беше подстригвана и косата и беше къдрава и дълга до кръста. Аз никога не съм била с дълга коса и тя все искаше да я подстрижем. След бала ми майка ми я направи на черта и тя толкова плака  Laughing Сега пак е с дълга коса и не мисли хич да се подстригва. Майка ми и и правеше рибена кост в различни форми и на брой. Сега чака и Дара да има коса и да почва нея. С рибена кост сестра ми летата е изкарвала по цяла седмица. Вярно, че ставаше като облак в главата, но майка ми всеки ден разплиташе по малко от нея и хем имаше къдрава коса, хем и беше прибрана.

# 21
  • Мнения: 683
Моята дъщеря е с доста дълга коса без бретон, мнооога гъста(като й измием косата с мъжа ми се редуваме да я сушим със сушоара, че ни заболяват ръцете, това е съвсем сериозно).
 Цялата рода ме преследва да я подстрижа, защото се потяла много и сигурно затова боледувала Confused Обаче навремето ние със сестра ми бяхме все на" панички" подстригани и сега съм с две ръце "за" да има дълга коса щерката.
  Лятото е постоянно вързана, дори правим едни фешън кокчета(т.е. два три пъти прегъвам опашката и тогава я връзвам, дано ме разбра).
 През нощта се поти,но като й вържа косата сутрин я боли главата(то и мен също, де)и престанах.
От една мама във форума (не си спомням името) - си намерих решението - обръща главата надолу и сплитам плитка, така плитката остава високо и не се поти, а и не е стегната косата. Също така сутрин косата не е така "деформирана" както когато е вързана на опашка.
Аз като малак имах много дълга и гъста коса. Денем ходех на опашки и разни прически, а нощем майка ми е сплиташе на лека плитка направо надоли от вратлето. Ако е достатъчно дълга - пробвай. Косата не се заплитя, детето не се поти, косата на се чупи като при връзване, а става на вълни... Hug

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Това с прическите ми е голям проблем щото са ми много, ама много леви ръцете дето се вика едвам опашка връзвам Embarassed За това реших миналата есен въпроса генерално като постригах дъщеря ми на етажи.Но отскоро тръгна на балет и ще трябва да пускаме дълга коса.

# 23
  • Мнения: 5 299
Викториа все оЩе е с къса коса, но пак много се поти през ноЩа. Мисля, че не бих я подстригвала, чакам с нетърпение да и порастне дълга косицата Flutter

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Моята е с доста коса и вече се чудя какво ще я правя лятото... Но не си и помислям да я подстригвам  Stop В момента е с една опашльонка отзад и една отгоре и сигурно така ще изкараме горещините  Grinning

# 25
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Аз направих грешката да я пострижа,беше и до кръста на масури. Сега се изправи и не дава да се постригва, а е накъсана защото не обичаме да се решим, ще я заведа  да я оформят правилно и повече никакво рязане Thinking

# 26
  • Мнения: 11 314
Идеи за прически на момиченца.
Пускала съм ги и друг път

# 27
  • Мнения: 603
Ако е много гъста косичката, не правете къса прическа на етажи.
Аз бях с дълга коса до първи клас. После реших, че искам прическа като на братовчедка ми - къса, на пластове, леко издължнена отзад.  Rolling Eyes
И понеже имах много гъста коса изглеждах ужасно. Косата ми стърчеше и главата ми изглеждаше огромна на фона на кльощавичкото ми тяло. После, дори,бях убедена, че учителката не ме харесва, защото нямам опашки. Въобще голяма мъка, докато пак порасне косата.
НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЪМ СЕ ПОДСТРИГВАЛА под раменете.
Така, че много е важно да се съобрази прическата с гъстотата на косата и формата да лицето.
Един съвет за спането в жегата - косата просто се отмята нагоре върху възглавницата.
И помислете за това, че късата коса трудно се връзва на опашки и плитки. И на практика понякога повече изпотява вратлето.

# 28
  • Мнения: 2 910
Сърце не ми дава да й подстрижа косичката, а и едва дочаках да и порасне малко, за да й правя прически.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
тази е страхотна. Ако някой може да даде инструкции...моля,моля, моля  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт