Седмичка с красиви новини, за тестове с по две черти 22.05-28.05.2006г.

  • 9 019
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 886
Браво, Галина  Hug В коя седмица си?

# 31
  • Мнения: 2 825
Здравейте мацки,
Пенелопа, съжалявам, че трябва да отложите бебеправенето толкова много  Sad . Надявам се нещата ви да се наредят бързо и скоро да си отново сред нас  Hug
Мариета, съжалявам за случилото ти се  Sad , прегръщам те силно и вярвай, че скоро ще се сбъдне мечтата ти  Hug
Светли, стискам палци за прегледа, дано всичко е наред  Praynig
Стефи, страхотни са ви снимките. Много хубава двойка сте  Heart Eyes
Тедсан, ти къде се загуби ?

Аз чакам тази седмица лелката и като си замине и започваме с бебеправенето  newsm44

В събота имахме годишнина от сватбата и както традицията повелява, посрещахме кръстник  Wink
Беше много весело, обещавам и снимки тези дни.  Simple Smile
А нашите много хубаво ни изненадаха Simple Smile Към 19:00 се звънна на вратата и чухме как някой бяга. Помислихме си, че са децата от входа, но все пак решихме да отворим вратата и ... изненада... една голяма кошница със страхотни бели рози, маргаритки и лилиум и закъчена картичка със страхотни пожелания... направо онемях, толкова мило ми стана  Heart Eyes почувствах ги толкова близо, въпреки хилядите километри, които ни делят в момента  Sad та, след радостта от красивия букет, такъв 30 минутен рев му ударих  Blush

# 32
  • Мнения: 333

galina, честито ти две чертички и лека и безпроблемна бременност ти желая.. чувала бях за добри отзиви след гладуването на Емилова.. бих го опитала и аз, стига само да паднат цените на череши и ягоди, че ябълки не обичам.



Който иска да вярва, аз съм напълно убедена, че организма на жената трябва да се пречисти от отровите, който му вкарваме всеки ден. Много е важно и двамата с половинката да се прочистити, все пак е важно и качеството на сперматозоидчетата. Ние по принцип бяхме там, защото мъжо сваля килограми и така и аз реших да направя прочистване, така или иначе съм там. И така се получиха нещата. Много съм щастлива, преди малко звъннах на моята лекуваща лекарка (при Емилова, защото аз в разговорите си с нея за това как се чувствам по време на гладуването споделих, че искам да забременея), тя много се зарадва и веднага е уведомила самата Емилова и тя се е обадила на мъжа ми да му чистити. Тя е един наистина много сърдечен човек и наистина помага на хората, но не всеки може да се лиши от лакомствата. Всичко зависи от самите нас. Пожелавам ти успех!!! Тя сега е още в Дружба, но от 01.07 се местят на Боровец, където ние ще ги посетим за 1 уикенд, за да споделим радостта си с целият им екип.

# 33
  • Мнения: 333
Браво, Галина  Hug В коя седмица си?

5 гестационна седмица

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета сърбят ме ръцете утре сутрин д си направя тест.Имам един от тестовете за ову. клеар ову тест 5+1 един за бременност та някои знае ли този тест на кои ден отчита че на мен утре трябва да ми доиде.Или да изчакам на 24 май да направя теста?!Оф незнам вече много ми е нервно. #2gunfire

# 35
  • Мнения: 2 096
пенелопа, какво е станало.. не ни оставяй така изведнъж.. много песиместичен постинг наистина..

# 36
  • Мнения: 998
Пенелопа, какво е станало, моля те не се отчайвай. Аз заради здравословни проблеми чаках две години за да започнем опитити и знам колко е гадно  Hug

# 37
  • Мнения: 9 990
Мацки, няма страшно, съжелявам, че така съм ви стреснала. HugБлагодаря за загрижеността Heart Eyes
Ами звуча ужасно-така е, ама ми е много мъчно.Случва се това, че докато бебеправихме на мъжа ми му предлагат работа в чужбина.Нищо не е сигурно, само е на думи още, но на нас по принцип погледа ни е навън.В събота правих тест, който беше положителен, до тук знаеше само Жабчето, за
което много и благодаря, защото ми беше подкрепа.Точно предишния ден дойде това предложение за чужбина.След теста обсъждахме надълго и широко какво ще правим и той искаше да се откаже от идеята, защото неможе да ме остави сама с дете и бременна.Взехме решение да се отложи това заминаване.В крайна сметка днес сутринта той все пак чакаше с надежда теста да повтори това от събота категорично, но уви-беше отрицателен.Дойде ми.Ясно си давам сметка, че сега ще го подкрепя в идеята да замине, което предполага, че ще се пазим и прекратяваме опитите.Съжелявам единствено, че теста в събота ни подлъга така.Ако успее да замине ще е до края на годината, после още една година ще мине докато разберем дали ще ходим с него или той ще се върне.Т.е-в близко бъдеще едва ли ще можем да си позволим да помислим за бебе.Това е съвсем накратко-длъжна бях да ви кажа, след толкова много подкрепа.Няма нищо страшно и сложно при нас, просто понякога си правим сметки без кръчмаря.
Това е.Нищо страшно, но да-мъчно ми е.Ще ми трябва време да свикна с тази мисъл.
Та аз временно се оттеглям от фронта, но ви стискам палци много и на всички.Пък вие ми стискайте да се завърна много по-бързо при вас, отколкото си мисля.  bouquet

# 38
  • Мнения: 998
Ох, отдъхнах си, помислих че е нещо със здравето!

Ясно е, че се беше навила и сега ти е кофти, но пък може и да е за добро!
Ти не ни оставяй, а от време на време влизай да те видим как си, а и да ни провериш кой до къде е  Laughing, но аз се надявам да ни посещаваш в отчетните  Praynig

# 39
  • Мнения: 9 093
Ох, Пенелопа, какво да ти кажа...наистина неприятно е всичко, съжалявам и за теста...знаеш ли, може би това е Божа работа - точно в момента да стане това с предложението за работа...не знам, аз много вярвам на такива неща и вярвам също, че всичко е за добро. Дори да отложите опитите, явно не е сега моментът за бебе, а е по-важно да уредите бъдещето си. После и другото ще си дойде на мястото. Все пак нали затова е всичко - в името на децата ни, за техния по-добър живот, макар това да изисква жертви. Пожелавам ти нещата да се наредят по възможно най-добрият начин за цялото ти семейство. Цункам те и ти давам кураж Hug

Меги, изчакай да имаш закъснение, тогава направи теста със сутрешна урина. Това е. Много просто Simple Smile Колкото повече устискаш, толкова по-сигурно е.  bouquet

# 40
  • Мнения: 686
Пенелопа, както казваш нещата се променят твърде бързо. Така че нищо не се знае, може много скоро да се върнеш тук или пък направо в отчетни!

galina_dimova, много се радвам за теб! Дано скоро да се засечем в отчетни  Wink

MEGI, по-добре изчакай с теста, ако можеш разбира се! Аз ще изчакам до 25.05

# 41
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,

много ми е приятно отново да съм сред вас. Сигурно не ме помните, аз бях тука после при отчетни, после мисед и сега 6 месеца по-късно отново правя опити Grinning
Пожелавам много късмет на всички, които са в очакване на  EFP
Хубава седмица и много добри новини  bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 886
Добре дошла, Лилето  Grinning

# 43
  • Мнения: 3 376
Стефи, пу пу пу да не ви е уроки, много сте убавки с гаджето  bouquet

Пенелопа, радвам се, че не се оттегляш заради проблеми, а заради едно ново начало, след което ще се върнеш пак сред нас.

Аз събота и неделя си почивах от седмицата и  и съвземах след неприятните новини, които получих. Все се каня в следващите уикенди да си организираме с половинката уикенд някъде извън София, ама все отлагам значи ooooh! За пръв път за тази година този уикенд облякох истински летни дрехи, които толкова обичам newsm44 Някакси лятото ставам друг човек, обичам да се контя и обличам женствено, а не небрежно, както през останалата част от годината. Та тези неща ми подействаха добре, и днес съм весела и даже работоспособна  Laughing Сега като се зачетох назад из постинга ми видях колко е объркан, но нищо, надявам се да разберете основната идея    bouquet

# 44
  • Мнения: 191
Добре дошла, Лилето  Grinning

Добре заварила Joy
Радвам се, че отново съм сред вас и съм изпълнена с надежда newsm17 smile3521

Надявам се скоро всички да се похвалиме с така желаните две чертички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт