Слънцезащита 2018

  • 96 624
  • 753
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 18 542
И аз търсих, но не намирам нищо. А нали уж Ла рош е френски продукт, как е възможно да го няма в Европа, не съм наясно по тези въпроси май...?
Правят различни формулировки за европейския и американския пазар. Има различни изисквания по отношение на съставите. В САЩ, одобрените  филтри са много по-малко отколкото в Европа и основно са минерални и стари химични като авебензон например. Освен това там сънцезащитните се водят медицински продукти за свободна продажба, докато в Европа са козметика и т.н. разлики.

В много от продуктите има разлики в състава, не само при слънцезащитните, за това когато поръчваме, винаги трябва да четем състава. Един и същ продукт тук и там може да има доста различен списък.

# 451
  • Мнения: 47 981
На мен пък ми допадна крема на ла Рош

# 452
  • Мнения: 10 257
Не предполагах, че не се продава този на Ла Рош из Европа. Мислех, че на всякъде едни и същи продукти въртят, но явно не е така.

Бях си харесала на Еуцерин разни продукти, но не ги намерих тук. При нас има някакви базови за шир употреба. В Европа толкова много неща предлага марката, че да се чуди човек какво да избере - и околоочни, и анти ейдж, за лице, за слънце, измивни няколко вида. Интересуваше ме конкретно какво е количеството уреа в крем който тук продават. Писах им. Не можело да ми кажат търговска тайна. Питах защо не продават останалата част от гамата си тук. Нямало интерес, като на европейския пазар.

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз си купих Юсерин с уреа,който Миоки похвали.На първо четене кремът е невероятен,няма никакво омазняване,хидратацията му е жестока.Адски приятен крем,не очаквах! Сега ще поръчам и слънцезащитния на Неострата,просто няма как при толкова хвалби.Blue Heart

# 454
  • Мнения: 2 272
Melany99, моля те, пиши отзиви за есенцията, когато я разносиш. Млякото със синята капачка се води и за тяло и е по-малко мат от това със светлата. Поне така пише по ревютата на ползвали всичко от линията.
Разбира се!
Веднага щом го получа и изпробвам.

# 455
  • Мнения: 18 542
Аз си купих Юсерин с уреа,който Миоки похвали.На първо четене кремът е невероятен,няма никакво омазняване,хидратацията му е жестока.Адски приятен крем,не очаквах!
За съжаление му променят формулата. Не значително, но достатъчно, че да ме е яд. Силиконите отиват по-напред в списъка и са добавили бензил алкохол  Crossing Arms защо го правят нямам представа. Аз си поръчах наскоро и все още беше със старата формула, но имай предвид, ако решиш да подновиш, че може да не е същия.

# 456
  • Мнения: 539
Аз си купих Юсерин с уреа,който Миоки похвали.На първо четене кремът е невероятен,няма никакво омазняване,хидратацията му е жестока.Адски приятен крем,не очаквах!
За съжаление му променят формулата. Не значително, но достатъчно, че да ме е яд. Силиконите отиват по-напред в списъка и са добавили бензил алкохол  Crossing Arms защо го правят нямам представа. Аз си поръчах наскоро и все още беше със старата формула, но имай предвид, ако решиш да подновиш, че може да не е същия.


Moже ли линк на крема?

# 457
  • Мнения: 18 542
Moже ли линк на крема?
https://sopharmacy.bg/product/4419/yuserin-5-ureya-podhranvasht- … litse-h50-ml.html
тук пише новия състав.
Bright Crystal, моля те, ако не те затруднява, погледни на опаковката ти какъв е състава.  bouquet

# 458
  • Мнения: 539
Миоки, много благодаря!

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Сега го видях със старата формула е.Миоки ,благодаря,че сподели за новата формула ще го имам в предвид.Purple Heart

# 460
  • Мнения: 128
Закупих тази емулсия и я ползвам вече седмица. Харесва ми не е тежък, тониран е в лек цвят и чувствам кожата си на лицето много добре!

# 461
  • Мнения: 1 928
Момичета, ползвали ли сте този крем на Биодерма http://www.bioderma.bg/nashite-produkti/cicabio/spf-50.
С SPF 50+ е и знаете ли каква е разликата със слънцезащитната ссерия или по-скоро дали защитава толкова, колкото продуктите Photoderm?

Таня 2, с каква кожа си? Цвета дали е походящ за много светла кожа?

# 462
  • София
  • Мнения: 5 883
А такъв ползвал ли е някой?

Ако да, наистина ли е достатъчно надежден, за да се избегне нуждата от подновяване, което не е възможно върху грим...

# 463
  • Мнения: 62
Две  година бях с оцветения Ла Рош Антелиос https://apteka.framar.bg/30021108/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%8 … 5-50-%D0%BC%D0%BB, но миналото лято като си закупих не ми хареса, беше много рядък и не смятам да вземам пак от него. Вчера пробвах от тестер оцветения флуид на Авен, който е показала Таня по-горе. Отначало ми изглеждаше светъл, но той се адаптира към цвета на кожата и ми хареса.    Колебая между аквафлуида на Биодерма и този на Авен, но май клоня към Авен. Ще го мисля до обяд, все още приемам съвети.
А и още нещо - някой пробвал ли е този шампоан https://subra.bg/e-apteka/kozmetika/kometika-za-tjalo/nuxe-sun-s … ed-slantse-200ml/, че сега се предлагат 2 на цената на 1

# 464
  • Мнения: 18 542
Момичета, ползвали ли сте този крем на Биодерма http://www.bioderma.bg/nashite-produkti/cicabio/spf-50.
С SPF 50+ е и знаете ли каква е разликата със слънцезащитната ссерия или по-скоро дали защитава толкова, колкото продуктите Photoderm?
Аз питах за него преди известно време и Бубанка сподели, че не е доволна. Въпреки това реших да го пробвам и аз не съм доволна. Много е мазнеещ и лъщящ, подчертава ми порите и на всичкото отгоре е само 30мл. Мирише са слънцезащитен, ну оставя бял филм. Ако си с много суха кожа, може и да ти е добре.
Аз ще го употребя на ръцете.

Ако слагаш препоръчаното количество, трябва да защитава колкото фотодерм серията. При кремовете с фактор, количеството е пряко свързано с фактора упоменат на опаковката.

Общи условия

Активация на акаунт