Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 144 077
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 227
И при мен положението с кожата на корема след раждането е зле, нямам подкожна мазнина, когато съм облечена не си личи, но пък кожа и стрии в изобилие.Пробвала съм някои процедури, но разликата след тях е незабележима. Последното което ми предложиха е да пробвам мезотерапия мисля, че казаха със силиции, но не помня добре, който бил точно за стягане и да го съчетая с процедури с радиочестотен лифтинг. Все още мисля дали да пробвам или ще са поредните пари на вятъра.

# 31
  • Мнения: 1 123
Филър и ботокс сложих за първи път преди три години . Имам филър в хоризонталните бръчки на челото и глабелата ( след поставяне на ботокс и блокиране на мускулатурата ) , там се слага филър с малка плътност и повърхностно . Има също и под очите , брадичката , назолабиалните  и МД кодове от двете страни на брадичката , носа , слепоочията и веждите . Декември сложих филър на скули ( не за да ги оформя ) за повдигане на лицето .
Най - често слагам филър в устните , не съм променяла обем и форма . Просто исках исках да си върна сочните устни от по - младите години LaughingLaughingInnocent . За съжаление с годините костната плътност намалява което води до отпускане на мускулатурата и лицето от V форма се променя .

# 32
  • Мнения: 13 012
Има ли някой, който все пак се е подладал на ултразвукова или лазерна липосукция?
Къде са най- добрите в това?
Обмилсям брича, не сега но догодина евентуално. Как ли е след време, дали се възстановяват мастните клетки на третираните участъци или са унищожени завинаги? Цените за брич как са?

# 33
  • Мнения: 2 114
Благодаря за новата тема!
Напоследък нямам много време за форума и изоставам с четенето. Simple Smile
Споделям, че се каня другия месец да правя Belkyra. Мисля някоя дама беше споделила, че майка и е имала прекрасен ефект.

Алена, интересувах се и аз за брича. Това, което ми предложиха обаче е аквалукс или акваликс май беше името. За разграждане на мазнинки. Процедури брой по необходимост през 20 дни. Предупредиха ме също за парене и оток. Казаха ми и че след това се препоръчва носене на стягащо бельо. Чувала ли си за този продукт? Целта ми е стопяване на брича.

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Да, за жалост - чувала съм. Точно това док е пробвал на себе си (на паласки) и резултат е нямало никакъв. Мога да потърся инфо какво съдържа и на какъв принцип действа. Сега си беше поставил целуформ и имаше реакция, оток, като при мен (показа ми)..

Тук може би също го има индивидуалния момент - при мен едно работи, при друг друго. Той коментираше и резистентност към даден продукт  - затова се пробва и наблюдава. Брича го започваме в петък. Последния път остана малко излишно и го засегнахме, но същинското третиране предстои.

# 35
  • Мнения: 2 114
Да, за жалост - чувала съм. Точно това док е пробвал на себе си (на паласки) и резултат е нямало никакъв. Мога да потърся инфо какво съдържа и на какъв принцип действа. Сега си беше поставил целуформ и имаше реакция, оток, като при мен (показа ми)..

Тук може би също го има индивидуалния момент - при мен едно работи, при друг друго. Той коментираше и резистентност към даден продукт  - затова се пробва и наблюдава. Брича го започваме в петък. Последния път остана малко излишно и го засегнахме, но същинското третиране предстои.

А той с какво си е топил мазнини? При теб комбинацията за заглаждане ли беше? Аз искам "стопяване" на брича, а и не ми се рискува с процедури със съмнителен резултат. От апаратните процедури точно за махане на брича нямах задоволителен ефект. Аквалукса ми беше предложен от друг лекар, не тази, при която обикновено ходя. Тя ми сподели, че няма опит в тези процедури специално и не може да ми гарантира за някой продукт. Твоя док виждам, че има наблюдения в тази сфера.

# 36
  • Мнения: 173
Бихте ли препоръчали в Пловдив някой за корекция на бюст...Спешно ми е, ще бъда благодарна ако някой се отзове  bouquet

# 37
  • Мнения: 13 012
Аз ще се оперирам при доктор Желев.

# 38
  • Мнения: 173
Аз ще се оперирам при доктор Желев.

Много благодаря за бързото включване  bouquet
Може ли малко повече инфо на лични. Удобно ли е да пиша?

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Да, за жалост - чувала съм. Точно това док е пробвал на себе си (на паласки) и резултат е нямало никакъв. Мога да потърся инфо какво съдържа и на какъв принцип действа. Сега си беше поставил целуформ и имаше реакция, оток, като при мен (показа ми)..

Тук може би също го има индивидуалния момент - при мен едно работи, при друг друго. Той коментираше и резистентност към даден продукт  - затова се пробва и наблюдава. Брича го започваме в петък. Последния път остана малко излишно и го засегнахме, но същинското третиране предстои.

А той с какво си е топил мазнини? При теб комбинацията за заглаждане ли беше? Аз искам "стопяване" на брича, а и не ми се рискува с процедури със съмнителен резултат. От апаратните процедури точно за махане на брича нямах задоволителен ефект. Аквалукса ми беше предложен от друг лекар, не тази, при която обикновено ходя. Тя ми сподели, че няма опит в тези процедури специално и не може да ми гарантира за някой продукт. Твоя док виждам, че има наблюдения в тази сфера.

Не, целя заглаждане, аз съм си гладка. Искам да ликвидирам брича. Приказката тръгна от опита му с липосукция и неговото мнение беше, че в моя случай той би пробвал първо с мезотерапия. Обаче, както аз си мислех за брич, таак според него бе по-добре да започнем с т.нар. "банан" - стои, като възглавничка в горната част на бедрото - под дупето. При мен точно там в сгъвката между дупето и бедрото - имаше и излишна кожа, стоеше, като гънки, дипли. Иначе дупето ми е оформено и повдигнато. В тази зона кожата я бях преразтеглила с вендузи. С Венус постигнах много, много добри резултати. Но виждам, че в режима, в който ходя - веднъж месечно - стигнах до праг, над койот ме преминавам. Ако зачестя - вероятно ще го надскоча - но всичко това е време и пари. този дефект - аз си го зная, но не съм мислила, че може да се повлияе - освен оперативно.

Затова предложението на док да започнем  с тази зоан много ме изненада, а и зарадва. Хем мазното да се стопи, хем кожата да се стегне. Като бонус, се подобрява и качеството на самата кожа. Гънките сега ги няма, но процесът още не е приключил. Предполагам, че за да направя по-крайна оценка, е хубаво а мине поне месец от последното третиране.

Тази седмица преминаваме на брича - с цел ликвидация. Simple Smile За себе си - сега е приложил Celluform.

Док има опит - върху себе си, негови приятели и клиенти. Там, където ходиш обичайно - мисля, че работят със същите продукти, които на мен са приложени.  Предполагам лекар трябва да те види, за да се прецени брича "какво съдържа" - дали е мазнина, дали има целулит - фибрози, задържани течности ...

В моя случай док за почна със Slim на Mesoline http://bestmedicalcare.bg/%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D … ne/mesoline-slim/ и с Конжонктил   за стягане . Подобни на Slim съставки има и в Celluform, с който продължихме, но са повече http://skinline.bg/bg/mezoterapia-celluform/ Предполагам, че при теб терапията ще е сходна.

# 40
  • Мнения: 498
Е, дойде време и аз да се похваля след минал успешно карбонов пилинг. След като го пробвах, спокойно мога да продължа с още процедури, защото няма зачервяване и лющене. Но, за да има ефект се налага да го повторя няколко пъти.

El_83, ти нали ме питаше за отзиви. Много добре се чувствам, а и мрънкалото вкъщи въобще не забеляза, че съм си правила нещо. Peace

# 41
  • Мнения: 762
Благодаря за новата тема!
Напоследък нямам много време за форума и изоставам с четенето. Simple Smile
Споделям, че се каня другия месец да правя Belkyra. Мисля някоя дама беше споделила, че майка и е имала прекрасен ефект.


Ще чакам с нетърпение отзиви за Belkyra Simple Smile

# 42
  • Мнения: 3 027
Е, дойде време и аз да се похваля след минал успешно карбонов пилинг. След като го пробвах, спокойно мога да продължа с още процедури, защото няма зачервяване и лющене. Но, за да има ефект се налага да го повторя няколко пъти.

El_83, ти нали ме питаше за отзиви. Много добре се чувствам, а и мрънкалото вкъщи въобще не забеляза, че съм си правила нещо. Peace
Добре де, какъв е резултата, тогава? При другия се бели кожата заедно с петната и т.н и отдолу кожата е съвсем нова и свежа. А при този?

# 43
  • Мнения: 281
Благодаря за новата тема!
Напоследък нямам много време за форума и изоставам с четенето. Simple Smile
Споделям, че се каня другия месец да правя Belkyra. Мисля някоя дама беше споделила, че майка и е имала прекрасен ефект.

Алена, интересувах се и аз за брича. Това, което ми предложиха обаче е аквалукс или акваликс май беше името. За разграждане на мазнинки. Процедури брой по необходимост през 20 дни. Предупредиха ме също за парене и оток. Казаха ми и че след това се препоръчва носене на стягащо бельо. Чувала ли си за този продукт? Целта ми е стопяване на брича.
Да, аз бях писала за белкайра. Стискам палци и ти да си доволна, приготви се че вероятно ще те боли при инжектирането. Спря ли се на специалист? Ще чакам отзиви!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 489
Въпрос към тези, които са си правили мамопластика. Положението е критично след три бременности и кърмения и явно ще се навия скоро, въпреки страха ми от упойки и болка. Бебето ми е на 9 м. сега. Според вас кога е най-добре да се направи операцията? Доколкото знам известно време не могат да се правят физически усилия. Да чакам, докато вече няма носене ли? Някой с опит?

Общи условия

Активация на акаунт