Всичко за всички марки гел лакове - 16

  • 64 572
  • 762
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 199
аз имам реинфорса на Канни и със сигурност е по- добра, да и на другия въпрос Simple Smile
Благодаря! А тази дали е добра? Едно момиче беше качило снимки на маникюри направени с тази пудра и изглеждаха много добре https://www.aliexpress.com/item/15g-Clear-Pink-White-3-Colors-Ac … 999999.262.GehGmc

Сега си пуснах клипчета, по колко пъти трябва да се нанесе тази пудра, един слой не е ли достатъчен?

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 10:56 от ShikeR

# 136
  • Мнения: 375
Направо ми се реве, като ви чета Simple Smile
А, даже още не съм започнала Simple Smile

# 137
  • Мнения: 3 199
Sth, моят съвет е ако ти се струва сложно, а то със сигурност не е много просто за човек, който тепърва почва да се занимава, да се ограничиш в основните неща - почистване, обезмасляване, база, цвят, топ, техники за нанасяне, печене и т.н. После вече се запознавай с украшения, камъни, стикери, фолио, печати, пигменти, изграждане, бомбета и т.н. Няма страшно, може и да си от късметлийките, на които им държи и да няма нужда от друго укрепване.

Тъпото при мен е, че съм чела някъде из форума за дадена техника и съм го пропуснала, защото съм го сметнала за сложно за мен. Сега обаче като ме интересува не мога да го намеря и ми е тъпо да питам отново. Бях чела, че са писали за укрепване с акрилна пудра ама сега като искам да я пробвам търся къде са го писали, а не мога да се оправя, за което се извинявам!

# 138
  • Мнения: 5 892
не съм ги пробвала

# 139
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ако се сложи база по края и после топ, не става ли видимо одебелено по края? Може и това да пробвам.

Не, не става много дебело и видимо. Просто леко с много изцедена четка минавам св.край и не се вижда след топа. Пробвайте Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 10 324
аз имам реинфорса на Канни и със сигурност е по- добра, да и на другия въпрос Simple Smile
Благодаря! А тази дали е добра? Едно момиче беше качило снимки на маникюри направени с тази пудра и изглеждаха много добре https://www.aliexpress.com/item/15g-Clear-Pink-White-3-Colors-Ac … 999999.262.GehGmc

Сега си пуснах клипчета, по колко пъти трябва да се нанесе тази пудра, един слой не е ли достатъчен?


Тази била по-едро смляна, на мен ми препоръчаха тази на Елит99, била по-фина и не се налагало да се пили после.
https://www.aliexpress.com/item/Elite99-Professional-Acrylic-Pow … 042311.0.0.J0AMK2

# 141
  • Мнения: 3 199
Над, каква е последователността? Акрилна пудра само по края ли?

# 142
  • София
  • Мнения: 3 414
База,топваш до апекса в акрилната пудра издухваш  нокъта,в ув лампата,заглаждаш с баф пилата,база и печеш пак.

# 143
  • Мнения: 3 199
Много ви благододаря! Ще поръчам пудрата на Елит, пред това време ще пробвам при следващото лакиране с база по свободния край, дано издържа повече. До 2 седмици да го докарам, толкова много ли искам Grinning

# 144
  • Мнения: 375
Sth, моят съвет е ако ти се струва сложно, а то със сигурност не е много просто за човек, който тепърва почва да се занимава, да се ограничиш в основните неща - почистване, обезмасляване, база, цвят, топ, техники за нанасяне, печене и т.н. После вече се запознавай с украшения, камъни, стикери, фолио, печати, пигменти, изграждане, бомбета и т.н. Няма страшно, може и да си от късметлийките, на които им държи и да няма нужда от друго укрепване.
Така, така, аз искам най-вече да ми е траен лака и евентуално по-нататък да се науча да си слагам печати. Но даже и това ми се струва адски сложно Simple Smile))

# 145
  • София
  • Мнения: 10 324
Над, каква е последователността? Акрилна пудра само по края ли?

Не съм пробвала, аз я взех от чисто любопитство за френски и декорацията във вид на пуловер. Гледах това видео.
https://www.youtube.com/watch?v=2ZzBpjcsvQc


За укрепване, се слага база, пече се, след това се слага отново база, пудра пече се и може да се продължи с цвят, да се сложи още един слой база и след това цвят или пък направо да се запечата с топ, получава се френски, ако се използват два цвята. Не че ще стане хубав френски.... става само за основа за печати, както е показано във видеото.

# 146
  • Мнения: 164
1PC*55 Colors Nail Gel Polish GDCOCO Cheap Price Long Lasting Gel Nail Polish Canni Supply Primer Base Coat Nowipe Top Coat Kit
 http://s.aliexpress.com/77vMBBZz?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)  мнения за тези лакове на много добра оферта са  и ми се иска да ги поръчам.Интересуваме дали са добре покривни на два слоя .

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 74
Здравейте! Желая да се запиша на курс по маникюр, ноктопластика и педикюр ( ако има и апаратен маникюр ще е идеално). Къде в Стара Загора бих останала доволна? Моля ви, препоръчайте ми, защото парите не са никак малко, а и искам наистина да науча нещо .

# 148
  • Мнения: 378
Росихрис, дано някой ти даде мнение за Стара Загора, не съм чувала, дано някой се включи хубаво да е знаем къде-какво.

Мами, от тези аз лично не съм ползвала, зависи за какво ги искаш, за лична употреба или за салон. Някои от момичета ги използват май, и са доволни. Нека пишат.

Shiker, ще се мъчим заедно май, и аз ще пробвам съвета на Деси

# 149
  • Мнения: 16
Здравейте! Желая да се запиша на курс по маникюр, ноктопластика и педикюр ( ако има и апаратен маникюр ще е идеално). Къде в Стара Загора бих останала доволна? Моля ви, препоръчайте ми, защото парите не са никак малко, а и искам наистина да науча нещо .
За Стара Загора не знам, но наистина преди това поразпитай тук-там дали на дадено място ще те обучат добре, защото в моя град, където ги карах аз, момичето беше доста некомпетентно и едва ли не тапията я взех така си. Всичко съм учила сама след това от клипчета, приятелки маникюристки и много четене. Сега всеки втори става маникюрист, курсовете едва ли не се купуват и не се учи почти нищо. Вярно е, че никой обучаващ(освен ако не ти е близък) няма да ти каже тънкостите, но все пак питай постоянно. Успех! Wink

Общи условия

Активация на акаунт