Минималистичен начин на живот

  • 438 806
  • 10 041
  •   1
Отговори
# 765
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
Е то и аз имам в службата три канара и два папагала и много много цветя и един аквариум с три сома.Имах и голяма чаша с рибка бета, но живя три години и малко преди нова година почина

# 766
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Тц, не става минимализъм в моя кабинет  Simple Smile Ползвам много арт материали, едни са възрастните, други са за децата, трети са само за родителите, отделно за различните специфични случаи имам какво ли не. Имам и колекция от едни фигурки за мой си кеф, абе не става  Simple Smile

# 767
  • София
  • Мнения: 13 142
Ако в кантората не е под конец, може да объркаме делата. А на моето бюро имам компютър, саксия с цвете и папката, която обработвам в момента.

# 768
  • Мнения: 2 586
При нас е малък хаос, 4 души ползваме едно бюро и все се опитваме да подреждаме. Реално всичко на бюрото се използва.

# 769
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
От толкова минимализъм, изписахме 50+ страници. Някой би ли пуснал нова тема

# 770
  • Мнения: 10 687
+1 за нова тема
И може би е по-добре да се пусне в подфорум Дом или в потребителските групи ?

# 771
  • София
  • Мнения: 5 959
А защо трябва да има нова тема? Само отчетните са до 50 страници. Другите теми просто си вървят.

# 772
  • Мнения: X
Какъв е смисълът да се пуска нова тема? Във влогърската сме до над 200-на страница, преди това бяхме преминали 300

# 773
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
За минимализъм според мен тепърва ще се говори все повече-поне доста хора около мен осъзнават,че няма смисъл от труане.И все някой би дал някоя нова идея,но ако вече на някои ви е писнало да четете и пишете просто не го правете.

# 774
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Е то не само минимализъм дискутираме, но и преподреждане, и организиране, а и разчистване.
Аз за сега черпя идеи и вдъхновение. Ако някой се е сетил как чрез оптимизация на пространството 60 квадрата могат да станат 160, да ми пише веднага!   Simple Smile

# 775
  • Мнения: 13 768
Изхвърляш всички налични "съжители" с вещите им, и като си останаш сама, 60 кв. ще ти се видят ако не 160, то 100 със сигурност  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 776
  • Мнения: 46 515
Ние сме в 60 и ни стигат, кажи кое конкретно не можеш да сместиш, ще помагаме Simple Smile

# 777
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ателието не мога да сместя Simple Smile Няма къде, а ми трябва.
Не мога да си изхвърля половинът и кучетата, поела съм отговорност Simple Smile

# 778
  • Мнения: 46 515
Еее, за ателие в малко от масовите апартаменти има място Simple Smile
Евентуално на балкон с дограма? За какво ателие става дума?

Но и с кучета значи не сте трима, те също са си "хора" Simple Smile

# 779
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ателието първо беше на остъклената тераса, но е тясно и няма как. Сега я ползвам за склад на материали. Преместих се в дневната. Правя дизайнерски кукли и играчки, имам машини и много материали. Мислила съм за хоби шкаф, ама и за него няма място.
Двете кучета са дребни, не заемат много място.

Общи условия

Активация на акаунт