Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 370
  • 721
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 577
Монтал то понякога малко е нужно за да се получи.
Аз съм добре, чакам гости в края на другият месец, ще ходя в София за няколко дни, после ще ходим на почивка в Италия.
Захващам се с нови дейности междувременно, а юни месец дано имаме късмет с опита.
Иначе следя овулация с тестове сега и действаме, къде за удоволствие къде по план.
Малчо е с очна инфекция и така.

Оооо да, първия път забременях от един единствен път секс за месеца и то след три годишни опити Grinning Ама бях с 12 г. по-младичка Joy

А твоята програма звучи много добре, дано да се разтовариш и после опитът да е успешен. От сърце ти го желая Hug Време е вече да идва това бебе!

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
При мен нищо още...пия Ясмин и чакам мц,после хормони и така...
Наско от днес е с бронхит и е на АБ...мм е в Габрово,има изпити и така...
И на мен ми се пътува много,ама се ограничаваме,че ще тр.мнооого пари!

Уанче,кой ще идва?В София къде отсядате като сте тук?

# 152
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз, по женски ще се виждам с сестра ми и приятели. В нейният апартамент ще сме.
Искам да си направя някоя друга разкрасителна процедура и така.

# 153
  • Мнения: 1 770
Мария, съжалявам за разочарованието и стискам палци следващия път да е успешен! 💗

Две в едно, казах на сина ми и на шефа само...засега! 😊

Момичета, успех и много положителни тестове желая с настъпването на пролетта! 🌷Както казва "две в едно", фокусирайте се в нещо друго, а не в бебеправенето, отпуснете се и се радвайте на живота и нещата ще се получат! Знам, че не е лесно, но вие го можете! Прегръдки на всички! 💗🌷💗🌷💗🌷

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
Аз, по женски ще се виждам с сестра ми и приятели. В нейният апартамент ще сме.
Искам да си направя някоя друга разкрасителна процедура и така.
при вас са скъпи или няма толкоз избор?
А Леу?При тати ли?

# 155
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не съм разглеждала Мистик вероятно има избор едва ли е нещо непосилно като цена просто аз съчетавам две в едно Simple Smile. Като така и така ще се виждам със сестра ми .

# 156
  • Мнения: 860
mystic woman, по-бързо да се излекува, че ви чака интензивен месец!

Две в едно Wink, ех, че хубаво! Много добре ти звучи плана! При мен... е ден 11-ти, минах през лекар 16мм фоликул от дясно. Като за последно... ще правим любовен маратон една седмица и после ако имам сили Wink)))))))) ще отида да видя дали е имало овулация. Ходя си на плуване, храня се разумно, не го мисля в момента (е, почти). Сетих се, че предния път, когато стана - бяхме на море и се качих на банан, веех се като флаг... чудя се... сега с какво да го заменя, че да избутам яйцеклетката до правилната позиция Simple Smile))))

Mom of 3, благодаря! И от мен прегръдки, няма да се даваме - нищо, че не си личи, пролет е! Сезонът на бебеправенията Simple Smile)

# 157
  • Мнения: 4 715
Мария, много неприятно, че е несполучлива Б, но пък сигурно е за добро, явно не е било качествено и по-добре по-рано. Утехата е, че все пак забременяваш и то май бързо, нали от скоро правите опити?

# 158
  • Мнения: 683
Мимка,съжалявам!Гуш!
Две в едно,хубаво е ,че ще починеш малко.
Мистик,ти си написала Ясмин,аз в бързината чета Есмия.Поизтръпнах.Нали я забраниха официално. Успех с лечението и скоро да ни зарадваш.
Мам,при кого прави ФМ,ако не е тайна
Аз работа в моя град няма да намеря.Никой не иска жена с малко дете .Ходих и на интервю за продавач-консултант за магазин за колбаси.За собствениците не е проблем да ме наемат,но всички кандидатки вдигнаха врява и заявиха,че не са съгласни.Та,ще чакам решението на работодателите. Този месец не правих тестове и не меря БТ.
Ц много го мъчат зъбките още.Избиха един кучешки и един предкътник.Венеца спадна ,но зъбче там няма.
Лебед,вие не сте ли по някаква схема?Ние бяхме през ден.
Монтал,моят МЦ е къс от години.Ти правила ли си изследвания за ЯР?

Стискам палци на всички.

# 159
  • Мнения: 13 939
Дидка, напред сте със зъбите значи, моето момиче още си няма кучешки. Иначе ти беше питала как са, добре са в момента, скоро тръгват на ясла и ми е едно такова странно, свикнах на друг ритъм на живот.

Две в едно, да оздравява Л., конюнктивит ли има?

# 160
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Оффф, нормално ли е да кървя още, 8ми ден ми е.
Уанче незнам питала ли съм те преди, вие как сте с ваксините?

# 161
  • На остров
  • Мнения: 13 498
В смисъл дали има ваксини или какво ?
Ами ако продължи още може би да те види лекар, но не съгласявай на к'ртаж.

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
Миме,бе мн.дни са...звъни на лекаря утре!

# 163
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Ще и звънна да. Поне да ми каже дали трябва да правя нещо, иначе на преглед чак в понеделник.
Уанче, дали слагате и какви?
А какво му е на очичките на Леу?

# 164
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз съм за ваксините и слагам всичко, дори и някои допълнителни ще сложа.
БЦЖ не е в календара иначе са горе долу като в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт