Кауфланд - тема 27

  • 74 349
  • 730
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Ето, бе, пращали и с куриери. Сега е моментът да си поръчате тоалетна хартия Фамилия. Joy

# 211
# 212
  • Мнения: 25 782
Тетаааа, къде си...ще има зехтинче за теб! Коста доро ми е любим, и цената е супер.

# 213
  • Мнения: 547
А някой пробвал ли е стъклочистачката на YORK, която е на промоция 5,99 ? Искам да взема , но се притеснявам,че при повечето такива ,гумата е доста твърда и не върши никаква работа.

# 214
  • Мнения: 68 931
Тетаааа, къде си...ще има зехтинче за теб! Коста доро ми е любим, и цената е супер.

Аа, фиксирах го аз още сутринта, когато Брадли пусна брошурата. Grinning
Значи моя мързел в момента ми направи услуга - не се замъкнах тази седмица, но другата са помислили за мен - тъкмо под и около 10 лв. за литър си търсих екстра върджин .

Не ми е любима марка на мен, искаше ми се и друга да пробвам, но явно Дорото най-често го намалят.
Като се замисля, на Коледа - 2л на промоция купих, скоро пак 2л на промоция, сега ще е 1 л. пак около 10 лв. Устройва ме. Дори май е стъклена бутилката този път, или? Confused

# 215
  • Мнения: 25 782
Стъклена е, взимай смело идва сезона на салатите.

# 216
  • In transit
  • Мнения: 11 901
Тетаааа, къде си...ще има зехтинче за теб! Коста доро ми е любим, и цената е супер.
И аз като го видях за Тета се сетих веднага. Grinning Мислят за нея, спор няма. Joy

# 217
  • Мнения: 68 931
Гледат да ме прилапат...да им стана редовен клиент Simple Smile

# 218
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Въпросният зехтин горчи ли?

# 219
# 220
  • Мнения: 25 782
Гледат да ме прилапат...да им стана редовен клиент Simple Smile
Вдигаш продажбите на лидъл, що да не спечелят.

# 221
  • shumen
  • Мнения: 18 121
Благодаря за брошурата.

# 222
  • Мнения: 54 606
Вася, захарта още пада. Simple Smile
Тази седмица ще е по 0,89 в Пловдив. Simple Smile

Днес купих масло Вълчев, по 3,49, а в брошурата е немското, но беше изчерпано.
И наистина вече няма намаления > 30%. Crossing Arms

# 223
  • Мнения: 280
И защо ли няма вече намаления > 30 %? Наслагаха си едни измислени цени на всичко и в един момент ти го намаляват. Дали го намаляват изобщо или това е реалната цена? Зехтинът Коста д'орото се движи между 11 и 20+ лв. Сапуните Дав, между 0,85 и 1,87. Сейфгард между 1 и близо 2 лв. Сирене, кашкавали, млека не им пречи да ги продават -25%. Перилните препарати са друг голям сапунен мехур и въобще всичко така са завишили, че да имат голям баланс за промоция по ред във всички вериги

# 224
  • In transit
  • Мнения: 11 901
И защо ли няма вече намаления > 30 %? Наслагаха си едни измислени цени на всичко и в един момент ти го намаляват. Дали го намаляват изобщо или това е реалната цена? Зехтинът Коста д'орото се движи между 11 и 20+ лв. Сапуните Дав, между 0,85 и 1,87. Сейфгард между 1 и близо 2 лв. Сирене, кашкавали, млека не им пречи да ги продават -25%. Перилните препарати са друг голям сапунен мехур и въобще всичко така са завишили, че да имат голям баланс за промоция по ред във всички вериги
Ами да, нали не си мислите, че ни ги продават на загуба стоките? Със сигурност им остават още едни 20-30% надценка след отстъпката, която правят.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт