На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 148 697
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 53
Здравейте ,относно тегленето от банкомати може да проучите коя е кореспондентската в Турция на вашата.Например на Уникредит Булбанк е     TRY    Yapi ve Kredi Bankasi AS    TR200006701000000081834661    YAPITRISFEX. Такса транзакция няма,мои приятели си теглят от техен банкомат и коментара е че дори е по изгодно.

# 631
  • София
  • Мнения: 13 172
Здравейте ,относно тегленето от банкомати може да проучите коя е кореспондентската в Турция на вашата.Например на Уникредит Булбанк е     TRY    Yapi ve Kredi Bankasi AS    TR200006701000000081834661    YAPITRISFEX. Такса транзакция няма,мои приятели си теглят от техен банкомат и коментара е че дори е по изгодно.
Уникредит е по-специален случай. Тя е част от голяма международна група и в повечето страни има възможност да се тегли без такса от банка от същата група. Дори студентите, които заминават да учат в чужбина, специално си откриват сметки в Уникредит. При останалите банки обикновено няма такава възможност.

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 641
А в какво правите, съответно печене кюнефето? Обиколих Одрин онзи ден, от чинийките за кюнефе нямаше никъде.
Разровете бабините шкафове и ще намерите ей такива

Ако не са същите има и емайлирани - вършат работа

# 633
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
По повод на картите да кажа - в Турция май само в тоалетна не съм плащала с карта. Всичко, що е стационарно, приема карти. В кафенета и ресторанти също. Но аз на пазари и борси никога не съм пазарувала. Предпочитам от магазин, промоции има винаги, за мен са си ок, за лира-две разлика не ми се обикаля. Последния път , като ходихме, спряхме на едно магазинче за сладолед, то вътре само безалкохолни и вестници имаше, и сладоледа отвън, и жената с ужас ми обясни ,че понеже няма ток, и не й работи пос-а и компютъра. Платих си кеш.

# 634
  • Мнения: 6
Здравейте искам да попитам от 2 години не съм ходила в Одрин другата седмица мисля да ходя нали може в брой да си пазарувам защото слушам че всеки пиле че пазарува с карта благодаря

# 635
  • Мнения: 6
Искам също да попитам някой ако знае как вървят горе долу цените на памперсите

# 636
  • Мнения: 1 519
Искам също да попитам някой ако знае как вървят горе долу цените на памперсите
Аз купих молфикс онзи ден - в Кипа 4-ка 60 броя са 29.95 лири. В Бизим идваха малко по-евтини - не помня колко точно, но около 27 лири бяха. Прима-та не съм ги гледала колко излизат, защото при нас пропускат.

# 637
  • Мнения: 6
Благодаря ви иначе и ние ползваме молфикс точно 4 номер сме и ние

# 638
  • Мнения: 27
Искам също да попитам някой ако знае как вървят горе долу цените на памперсите
На Pampers мисля че бяха 22 лири но бяха малки пакети.Аз взех кашон на molfix за 23лв. 4-ка 136 бр.

# 639
  • Мнения: 351
Здравейте искам да попитам от 2 години не съм ходила в Одрин другата седмица мисля да ходя нали може в брой да си пазарувам защото слушам че всеки пиле че пазарува с карта благодаря
Естествено, че може в брой. Ако
сменяте лири е изгодно да смените евро в лири в Одрин. Има чейнч бюра в центъра, също и банки.

# 640
  • Мнения: 6
Благодаря ви много

# 641
  • Мнения: 3 278
Много е изгоден в момента курса евро/лира .1/4.96

# 642
  • Мнения: 1 782
Зехтинът там изгоден ли е. За колко могат да се вземат 5 литра?

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Има Зехтини  и зехтини средно качество на борсата 5 л. са от 45 до 55 лири. Разбира се пише студено пресован и т.н., но пак много зависи какво точно търсиш.

# 644
  • Мнения: 49
Планираме пътуване след около две седмици. Дали ще има вече летни дрехи на пазара и в магазините? Също ме интересува цената ли е определяща за качеството на зехтина на борсата? Има ли нещо друго, което трябва да се гледа преди да се купи? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт