За очите

  • 4 897
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Изкуствените сълзи ги ползвам най вече когато съм с лещите Peace.
Ами, именно!Тъй като и аз нося лещи, а те предизвикват чувството на сухота. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 920
Много ви благодаря на всички. Явно Visine се очертава като фаворит. Имам си очила, но "забравям " да ги слагам. Диоптърът ми е много малък и си виждам добре, но ще трябва да стана по-съзнателна. Желая ви хубав ден. Simple Smile

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз слагам Визин но от време на време. Просто не забравяй да мигаш прд компа!

# 18
  • Мнения: 377
Аз си слагам от изкуствените сълзи на Alcon-Тиърс натурале Peace

И аз ползвам тези на Alcon и съм много доволна.  Peace
Имам и очила с рефлекторни стъкла, но и гледам да спазвам някои основни правила. Монитора е добре да ти е малко под нивото на погледа /клепачите да са леко притворени/, разстоянието между монитора и очите да е поне две педи. И както Mimito е написала, много важно е да не забравяш да мигаш по-често, защото това е основната причина за сухотата на окото и съответно за паренето.

# 19
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Отиди на лекар, защото може да причините да болят очите да са различни ...

# 20
  • Мнения: 3 265
Освен да си слагаш Визин и Изкуствена сълза, пробвай и с компреси от лайка.

# 21
  • Мнения: 3 372
а защо не пробваш с очила за компютър? newsm78  На мен много ми помагат и не ме болят очите

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
а защо не пробваш с очила за компютър? newsm78  На мен много ми помагат и не ме болят очите

Извинявай можеш ли да ми обясниш малко повече за тези очила за компютър, защото напоследък и при мен се появяват компютърни проблеми с очите, та отдавна ми се искаше да понауча това-онова за тези очила, но все нямам време да поразпитам.
Ще съм ти много благодарна. И евентуално като цена как са?...

# 23
  • Мнения: 3 372
а защо не пробваш с очила за компютър? newsm78  На мен много ми помагат и не ме болят очите

Извинявай можеш ли да ми обясниш малко повече за тези очила за компютър, защото напоследък и при мен се появяват компютърни проблеми с очите, та отдавна ми се искаше да понауча това-онова за тези очила, но все нямам време да поразпитам.
Ще съм ти много благодарна. И евентуално като цена как са?...

Това са очила с някакво покритие /незнам точно какво/, които пречупват вредните лъчи от компютъра, незнам за цените, може би има различни, но гледам тука на оптика до работата, че има бележка на вратата "Очила за компютър 36 лв.+подарък", значи някъде толкова струват

# 24
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
а защо не пробваш с очила за компютър? newsm78  На мен много ми помагат и не ме болят очите

Извинявай можеш ли да ми обясниш малко повече за тези очила за компютър, защото напоследък и при мен се появяват компютърни проблеми с очите, та отдавна ми се искаше да понауча това-онова за тези очила, но все нямам време да поразпитам.
Ще съм ти много благодарна. И евентуално като цена как са?...

Това са стъкла със покрития. Можеш да си избереш всякакви екстри. Отиваш в оптика и питаш!Решаваш колко пари ти се дават и така избираш екстрите!
Аз имам такива!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Имам очила и ползвам Визин, и пак понякога имам бодежи в очите.
Очната докторка ми каза да си купя изкуствени сълзи, защото от дългото висене на компютъра /колкото и да е добър монитора/ окото се изсушава.

Най-добре първо си отиди на очен лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт