Avon VIII

  • 16 390
  • 307
  •   1
Отговори
# 150
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
А ако не си представител може ли да си поръчаш от нетната оферта??
Можеш Peace.

# 151
  • Мнения: 139
Офертата за продуктите с бял чай е просто невероятна!!! Ле - ле наистина ще се побъркаме... Pavlina77, успя още от сутринта, като погледнах форумът, да загрея за яко харчене. Снимай-й-й-й-й!!!  bouquet

# 152
  • Мнения: 2 596

Bebolini, виждам, че си снимала и каталога на кампания № 8. Видях на корицата, че го има новия крем за очи на Аню, но не го видях вътре в каталога. Можеш ли само да ми напишеш колко ще струва там. Благодаря ти!

# 153
  • Мнения: 2 241
Някой ползвал ли е вече кремовете Ageless results, аз тъй или иначе поръчах вече дневен и нощен, но се хвърлих междувременно в размисъл дали не са много мазни, че през лятото е неприятно. Не пишеше за каква възраст са, а и за какъв тип кожа, моята е смесена.

Има ли някой преки впечатления?

# 154
  • София
  • Мнения: 797
Някой ползвал ли е вече кремовете Ageless results, аз тъй или иначе поръчах вече дневен и нощен, но се хвърлих междувременно в размисъл дали не са много мазни, че през лятото е неприятно. Не пишеше за каква възраст са, а и за какъв тип кожа, моята е смесена.

Има ли някой преки впечатления?



 Аз си взех дневния. Не е лош, ухае много приятно, но ми идва малко мазничък. Не пише нито за каква възраст е, нито за какъв тип кожа.

# 155
  • Мнения: 6 618
Някой ползвал ли е вече кремовете Ageless results, Има ли някой преки впечатления?


Взех си за очи мазничък е наистина

# 156
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ох,пак не ми се изясни съвсем Embarassed,но предполагам,че като отида да плащам,там ще ми обяснят.А пък от Ейвън да си бяха написали новите кодове на бележките,а не да ме мъчат така #Cussing out!

# 157
  • Мнения: 3 372
Да се похваля днес разгледах набързо каталог 9,много нови и хубави неща има,утре ще се опитам да го измъкна да го снимам.

какво стана с брошурата, цяла нощ не спах и тръпнах в очакване Wink

# 158
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да се похваля днес разгледах набързо каталог 9,много нови и хубави неща има,утре ще се опитам да го измъкна да го снимам.

какво стана с брошурата, цяла нощ не спах и тръпнах в очакване Wink
АБе и аз чакам с нетърпение ДЕНЯТ Х Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 159
  • Мнения: 260
И на мен ми пише BIC CITI9250  в страницата с текущ баланс....

# 160
  • София
  • Мнения: 1 626
Мацки имам питане! Поръчах си муса - цвят Almond, обаче представителката /щото поръчвам на мъжа й/ се обади да ме предупреди че може да не ми пасне цвета! Евала, за което, и ми прати мостри на течния ФДТ - Personal Match Liquid Foundation Natural. Три цвята мостри - да си избера. Та въпросът ми е цветовете на този ФДТ същите ли са като тези на муса. Тя не беше много наясно.

А сега да си кажа отзивите за лосиона новия от SSS. Струва ми се направо като автобронзант. Само дето не трябва да се внимава чак толкова с нанасянето му. Ама ако го ползвам всеки ден на какво ще заприличам се чудя  newsm78
Иначе аромата му в каталога на страницата повече ми допадаше. Както някой беше писал по-нагоре доста ми мирише на автобронзант и на мен. А блясъка много не го виждам, ама здраве да е !

# 161
  • София
  • Мнения: 5 828
Мацки имам питане! Поръчах си муса - цвят Almond, обаче представителката /щото поръчвам на мъжа й/ се обади да ме предупреди че може да не ми пасне цвета! Евала, за което, и ми прати мостри на течния ФДТ - Personal Match Liquid Foundation Natural. Три цвята мостри - да си избера. Та въпросът ми е цветовете на този ФДТ същите ли са като тези на муса. Тя не беше много наясно.

Еднакви са, аз имам Almond муса и Almond матиращия фдт - еднакви са.

# 162
  • Мнения: 694
За лосиона -Скин соу софт-на мен също много ми прилича на авто бронзант,макар и никога да не съм ползвала-аз съм тъмна по принцип,но тези 3 дни на вън е студено,а аз0 се чувствам много потъмняла.Аз май не търсех този ефект-затова ще внимавам с нанасянето. Crazy

# 163
  • София
  • Мнения: 2 901
Ох, аз пак ще ви върна няколко страници назад, ама нека да питам - има ли мами, които са ползвали Лосион намаляващ окосмяването от SSS серията, при условие че ползват бръснача и има ли ефект с такова прилагане.

Сега в кампания 08 го има в комплект с рол-он и гел за бръснене и струва 10,65 лева, а иначе сам е 8,90 лева, та смятам да се възползвам, въпреки че се бръсна без пяна и гел и рол-он употребявам само ако стик-а ми свърши, но все мога да ги подаря на някого...

Мерси.

# 164
  • София
  • Мнения: 2 901
И още един въпрос - дали от нетната оферта могат да се поръчват по няколко бройки от нещо-си или може само по 1? Комплекта с дървените работи ми се вижда добър и се чудех...

Общи условия

Активация на акаунт