Бели петна и "дупчици" по кожата! Какво е това???

  • 7 854
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 326
Мъжът ми имаше такива петна по тялото, нещо гъбично беше, защото се орави с шампоан Низорал, но това сега не значи да го къпете с такъв. Трябва да се види от лекар-дерматолог! Просто изказвам предположение -гъбички!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 546
Разбира се че събираме мнения и обменяме опит. Лично за детето без консултация с лекар не бих предприела нищо. Благодаря ти.  Hug А дали пък само на две места е възможно и пак да са гъбички - това ми се струва най-лекия вариянт.  newsm78

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
,Мъжът ми имаше такива петна по тялото, нещо гъбично беше, защото се орави с шампоан Низорал
- Низорал е Антибиотик!

 - Бъдете внимателни с какво го мажете, и ако не се махне лесно от нещо по-нежно, не упорствайте на всяка цена да воювате срущу обривите,  защото от т.н. "Потискане" на кожни обриви, проблема се "вкарва" навътре. smile3529

# 18
  • София
  • Мнения: 1 326
- Низорал е Антибиотик!

 - Бъдете внимателни с какво го мажете, и ако не се махне лесно от нещо по-нежно, не упорствайте на всяка цена да воювате срущу обривите,  защото от т.н. "Потискане" на кожни обриви, проблема се "вкарва" навътре. smile3529

Да, точно така, при мъжа ми се скриха , но се появиха по ноктите на ръцете......аз не казвам да се мие с шампоана, но той понеже е против гъбички и от там разбрахме какви са тези бели петна..........В последствие той оправи с хомеопатия......

# 19
  • където има любов
  • Мнения: 307
Алекс също има такова бяло петно под едната гърдичка.Не помня кога точно се появи ,но мисля ,че като беше на 3-4 месеца.До сега си мислех,че не е нещо претиснително и затова не съм говорила с педиатърката за него.Но като прочетох темата,ме хвана страх.Дама,пусни снимка на вашите петна ако можеш!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 546
sve_tla78 За съжаление не мога да ти пусна снимки. Не съм снимала петното (на кръста е по-забележимо, сякаш с времето избелява все повече  Sad ) а и Алекс сега е при баба си. Мисля Септември като си го вземем да го заведа на специалист. И дано да не е нищо сериозно, че са малки за такива болести пу-пу. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт