Искам да кажа ... (145) през април 2018

  • 373 316
  • 6 179
  •   1
Отговори
# 4 860
  • Мнения: 39 330

Стресират се много при разнасяне  , а и ние ще сме си достатъчни Grinning
Викаш други роднини не ни трябват, а?

Тарти, кога ще го оперират баща ти? А свекървата как е?

# 4 861
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз на Джена съм и сърдита. Баш когато се завръщах реши да се прави на работна и сега кой ще ме дондурка, а???
hahaha и аз т'ва си помислих  Mr. Green,да 'зема се откажа,освен  Whistling.Я,гле'й колко народ ще се яви,докАт' се изрЕдим и тя отпуската ти ще свърши  Hug Пък и аз не смятам да се трудя денонощно,'се пак Wink
Тук съм,чета ви  Peace.Чакам си договора тия дни,да му намеря кусури,ако не са се отказали от мен,или аз от тях.
Съболезнования на Лиляна и семейството й!
Очарованието на змиите ми убягва на мен  Thinking.
Оплаквам се от котката,голямо ненаяло се кюфте.Батко й си зарязал обяда на масата и тя старателно го разнасяла и мазала по цялата къща  Shocked.Явно пилешките бутчета са читави,щом е оръфала,колкото е могла,докАт'не я спипах.Глад голям,'начи  Crossing Arms.
Аз съм тънкофай-37 номер нося. За моя ръст ми е тъничко и малко ходилцето.Синковецът не е с голям крак за сега. Обаче каката е с 41 и е тегаво с обувките, както и страда,че не може да носи ни на майка си (36),ни мои.
Хубаво се наспортих, обаче и многократно закусвах и обядвах  ooooh!.Свинска работа.
За Гергьовден навсякъде, където потърсих, е резервирано  Crossing Arms.Е-ма-ха.Ненаходил се тоз народ.

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 15:06 от ДжеНа

# 4 862
  • Мнения: 22 036
Змиите са доста деликатни и не се кефят на тълпа. По-скоро ще избягат, отколкото да нападнат. Моята ми се гушеше, защото беше бебе и и беше студено.

Глупости Миднайт, ние няма да съскаме, а само ще се забавляваме.

Джен, това е приказка. Разчитам на теб!!!

# 4 863
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Джен, това е приказка. Разчитам на теб!!!
Ам'чИ как-уикендът ти го буквам, напраО.Ще мерим улици,МОЛ-ове,каквото си пожелаем.
Каня се уж да огледам и подредя летните парцали,обаче не ми се занимава.На младежа оглеждам за кецове/гуменки...но първо ще се опитам да го набутам в едни миналогодишни,за които тръснах един куп пари,а комай на него ще са малки, а на мен-големи  Crossing Arms.Освен да ги подпЕтим. Joy

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 15:13 от ДжеНа

# 4 864
  • Мнения: 22 036
Джен, това е приказка. Разчитам на теб!!!
Ам'чИ как-уикендът ти го буквам, напраО.Ще мерим улици,МОЛ-ове,каквото си пожелаем.

Първо да ми оправиш прическата, че мязам на нещо довлечено от кучето, пък после се  показвай с мен Simple Smile. Няма да е първия уикенд, че на 11 потеглям по прованса Simple Smile.

Ох, сега дочетах за котката Simple Smile. Ужас. Направо си го представям.

# 4 865
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Първо да ми оправиш прическата, че мязам на нещо довлечено от кучето, пък после се  показвай с мен Simple Smile. Няма да е първия уикенд, че на 11 потеглям по прованса Simple Smile.
Ох, сега дочетах за котката Simple Smile. Ужас. Направо си го представям.
Само казваш за кога искаш и те записвам. За дневните часове няма навалица.

# 4 866
  • Мнения: 22 036
Първо да ми оправиш прическата, че мязам на нещо довлечено от кучето, пък после се  показвай с мен Simple Smile. Няма да е първия уикенд, че на 11 потеглям по прованса Simple Smile.
Ох, сега дочетах за котката Simple Smile. Ужас. Направо си го представям.
Само казваш за кога искаш и те записвам. За дневните часове няма навалица.

Май ще се острижа още тук, но боя и терапия няма да откажа. Връщам се на 16ти в София и тогава ще съм там до 20ти, така че запази час за когато може.

# 4 867
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Първо да ми оправиш прическата, че мязам на нещо довлечено от кучето, пък после се  показвай с мен Simple Smile. Няма да е първия уикенд, че на 11 потеглям по прованса Simple Smile.
Ох, сега дочетах за котката Simple Smile. Ужас. Направо си го представям.
Само казваш за кога искаш и те записвам. За дневните часове няма навалица.

Май ще се острижа още тук, но боя и терапия няма да откажа. Връщам се на 16ти в София и тогава ще съм там до 20ти, така че запази час за когато може.
  Peace Искаш да ме засенчиш,признай.Първо ще се тунинговаш,после и фризираш,пък аз  Crossing Arms,кат' няк'ва умряла курабия  Crossing Arms.

# 4 868
  • Мнения: 22 036
Първо да ми оправиш прическата, че мязам на нещо довлечено от кучето, пък после се  показвай с мен Simple Smile. Няма да е първия уикенд, че на 11 потеглям по прованса Simple Smile.
Ох, сега дочетах за котката Simple Smile. Ужас. Направо си го представям.
Само казваш за кога искаш и те записвам. За дневните часове няма навалица.

Май ще се острижа още тук, но боя и терапия няма да откажа. Връщам се на 16ти в София и тогава ще съм там до 20ти, така че запази час за когато може.
  Peace Искаш да ме засенчиш,признай.Първо ще се тунинговаш,после и фризираш,пък аз  Crossing Arms,кат' няк'ва умряла курабия  Crossing Arms.


Няма страшно, гледала съм ти пиргите и няма как да те мина Simple Smile. А и на кила съм с точно 8 отгоре и са в донъта, така че споко. А и ще съм раздърпана туристка Simple Smile.

# 4 869
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Лиляна, съболезнования!
Поне няма да се мъчи повече жената, че и вие покрай нея.

Сбъдваща, дано мине успешно операцията и всичко се нареди после!

Стискам палци на нуждаещите се!

Тарти, намират се хора и дано и занапред се намират. Да минава операцията по-леко!
За майка ми даде кръв един приятел, защото се оказа, че ние със Златото не ставаме.

И аз няма драма с номерата на обувките. Аз съм 37-38, а Златото е 45-46. Големият син е от 2 години на 44-45, а дреб още расте и в момента е на 39-40 (на почти 13 години). Имам да износвам маратонки, ама новите вече са ми големи.

Ние за Гергьовден решихме да си седим у дома. Дреб има мач точно на 6-ти. Заради именика ще поканим приятели, само дето още не съм решила дали ще вземаме цяло агне или само плешка. Да видим колко човека ще сме Crazy

# 4 870
  • София
  • Мнения: 17 282
Ще стискам палците за операциите в сряда, на Мари и на бащата на Сбъдваща. Тарти, за твоя татко също!
Жаки днес ли имаше манипулация? Мотаят ми се дни, случки ... така съм се изнервила и панирала покрай това пътуване до Щатите, че ще кажеш, че отивам на бой. На палачинка ми е главата.

# 4 871
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Хайде , имаме още едно Роял бейби - момченце

# 4 872
  • Мнения: 3 867
И аз в сряда ще ви стискам палци, момичета.
Сбъдваща, това, че му правят операция е добър знак. Значи има шанс. Баща ми примерно го отвориха и затвориха. Казаха, че е безнадеждно да правят, каквото и да било.

# 4 873
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Здравейте и от мен Simple Smile
снощи се завърнахме каталясали но доволни, обичам по гръцко!
Съболезнования Лиляна!
Стискам палци на всички Flowers Four Leaf Clover
Снимки не видях, но прочетох, че срещичка ще има, ако приемата новобранци с удоволствие ще дойда Simple Smile
Бърди, не се притеснявай всичко ще е наред, синът ми мин.година пътува, побърках се от притеснения, с полета всичко беше наред, спал, ял, тв.гледал Simple Smile
Аз си нося 37ном. и преди бремеността и след това, все съм си този номер, синът ми е като баща си 42ном.малката ще я видим.
Хубав ден, момичета!
С новата версия съм и ми липсват другите емотикони!

# 4 874
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хайде , имаме още едно Роял бейби - момченце
да ви е честито  Mr. Green Хари и Мегън имат да наваксват  Crazy яко.

Общи условия

Активация на акаунт