Фалшивите маркови магазини с високи цени!

  • 10 684
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
И аз не съм доволна от Теранова. Взимала съм си доста неща, има някои сносни, но има други, които се скапват за нула време. Sick И наистина си заслужава да се купува само от разпродажби, иначе е скъпо и прескъпо, а за такова качество- мерси! Stop

# 16
  • Мнения: 5 622
Цитат на Petranka от 14 петък, 11 ноември 2005, 12:31
Цитат
тук го шият MANGO- TO , после го изнасят за Испания ! После пък го внасят и така става супер скъпо  !
 Казаха ми , че платоветте от който се шие Манго са Турски и супер некачествени и струват около 1-2 евро метъра , много се свивали , ужас  били , добре че дизайнерите им били добри иначе тази продукция нямала продажби !

Аз пък веднъж успях да разлепя етикет от дреха на Манго с БГ цена, която беше 99 лева. Отдолу оригиналната цена в Евро беше 35....

# 17
  • Мнения: 1 180

Накрая попаднах на един магазин на Аспарух, до Дика с дрехи шити в България за износ и купих страшен бял панталон от сатениран памук за 45 лева! Имаше и други готски неща на много добри цени Party
Е, браво! Аз от години си пазарувам от този магазин - всичките ми придобивки от там са супер, скъсвам ги от носене и съм много доволна. Хубавото е, че зареждат малко бройки, купувам си и обувки "Зара" от там!

# 18
  • Мнения: 2 936
ами да ви кажа за Манго-то,Бати Балено и пр.че една моя приятелка работи във фирмата която ги шие и в момента е със собственоръчно ушито сако на Манго със всичките му "оригинални"етикети и копчета-на цена 20-ина лв.само за плата.

# 19
  • Мнения: 5 140
Накрая попаднах на един магазин на Аспарух, до Дика с дрехи шити в България за износ и купих страшен бял панталон от сатениран памук за 45 лева! Имаше и други готски неща на много добри цени Party

В това магазинче има страхотни неща и правят и намаления доста добри. Peace

# 20
  • Мнения: 2 529
Радвам се, че имах възможността миналата и тази година да пътувам повечко и си купувам много неща от чужбина и за мен и за детето  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 6 918
Радвам се, че имах възможността миналата и тази година да пътувам повечко и си купувам много неща от чужбина и за мен и за детето  Sunglasses
Честно казано аз вече почти само от чужбина пазарувам. Изключително рядко излизам във Варна да си търся дрехи и обикновено почти нищо не ми харесва.

# 22
  • Мнения: 13 512
Радвам се, че имах възможността миналата и тази година да пътувам повечко и си купувам много неща от чужбина и за мен и за детето  Sunglasses
Честно казано аз вече почти само от чужбина пазарувам. Изключително рядко излизам във Варна да си търся дрехи и обикновено почти нищо не ми харесва.
Аз пък не мога да подтискам шопинг манията си и продължавам да си купувам и от България.

# 23
  • Мнения: 4 425
За тоя магазин Вог във Варна-подкрепям..Купувах си докато  не видях една блуза ,която току що бях купила за 27 лв от м-н на "Бул.Владислав" да се продава за 54 лв и уж Мис Сиксти..Как не.После я видях на още няколко места 27-28 лв..На Вог собственичката нещо не е добре явно.. newsm78

# 24
  • Мнения: 424
 Eve- nadine, напълно те подкрепям за Vogue във Варна Twisted Evil, това е някаква долнопробна подигравка с хората  - китайски чанти и обувки по 200-300 лв. Не ми пукаше какво ще си кажат за мен там и веднъж най-целенасочено огледах етикетите и гордо им заявих, че стоките са ментета. Каква беше изненадата ми, когато те най-спокойно се обърнаха и ми казаха "Да госпожо, но това не са ментета, а копия на известни марки и затова ги продаваме на тези цени ....подчертавам копия  Joy Joy Joy .Ей богу явно има луди , които дават суми за копия, като за оригинали.

# 25
  • Мнения: 13 512
Eve- nadine, напълно те подкрепям за Vogue във Варна Twisted Evil, това е някаква долнопробна подигравка с хората  - китайски чанти и обувки по 200-300 лв. Не ми пукаше какво ще си кажат за мен там и веднъж най-целенасочено огледах етикетите и гордо им заявих, че стоките са ментета. Каква беше изненадата ми, когато те най-спокойно се обърнаха и ми казаха "Да госпожо, но това не са ментета, а копия на известни марки и затова ги продаваме на тези цени ....подчертавам копия  Joy Joy Joy .Ей богу явно има луди , които дават суми за копия, като за оригинали.
Да, те не претендират да са оригинални,но цените им са прекалено високи за  реплики. А и като  ги видиш  в друг магазин за 50,вместо за 250,вече няма как да не  ги вдигнеш на рога.

# 26
  • Мнения: 1 269
И тук е така(Несебър).Написали Бутик еди кои си,пуснали по 1-2 броики и претендират,4е стоката им е оригинална.Купих си едни обувки,които след няколко дни видях в Бургас с 40 лв по-малко.Бутик от илиянци,но такива като мен им се връзват.И аз преди да си доида в Бг гледам да си купя доста дрехи,ка4ествени на прили4ни цени.

# 27
  • Мнения: 6 918
Eve- nadine, напълно те подкрепям за Vogue във Варна Twisted Evil, това е някаква долнопробна подигравка с хората  - китайски чанти и обувки по 200-300 лв. Не ми пукаше какво ще си кажат за мен там и веднъж най-целенасочено огледах етикетите и гордо им заявих, че стоките са ментета. Каква беше изненадата ми, когато те най-спокойно се обърнаха и ми казаха "Да госпожо, но това не са ментета, а копия на известни марки и затова ги продаваме на тези цени ....подчертавам копия  Joy Joy Joy .Ей богу явно има луди , които дават суми за копия, като за оригинали.
А къде точно се намира този магазин да знам да го избягвам Wink

# 28
  • Мнения: 13 512
Eve- nadine, напълно те подкрепям за Vogue във Варна Twisted Evil, това е някаква долнопробна подигравка с хората  - китайски чанти и обувки по 200-300 лв. Не ми пукаше какво ще си кажат за мен там и веднъж най-целенасочено огледах етикетите и гордо им заявих, че стоките са ментета. Каква беше изненадата ми, когато те най-спокойно се обърнаха и ми казаха "Да госпожо, но това не са ментета, а копия на известни марки и затова ги продаваме на тези цени ....подчертавам копия  Joy Joy Joy .Ей богу явно има луди , които дават суми за копия, като за оригинали.
А къде точно се намира този магазин да знам да го избягвам Wink

До Хотел"Мусала"-Като застанеш с лице  ,се пада в дясно.Срещу сладкарница "Сандор"

# 29
  • Мнения: 1 629
Много обичам да влизам в гореспоменатия магазин, да оглеждам критично и с апломб да си излизам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт