Омръзна ми да съм сама

  • 46 776
  • 540
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X

Имаш прекрасен партньор - липсва ти разнообразие, имаш разнообразието - липсва ти уютът на сериозната връзка.
Toва е така.Затова за мен е важно партньорите да са се наживяли един вид и сами да поискат връзката,а не единият да е принуден.
Въобще не мисля, че някога някой е принуден. Какво, пистолет ли му е опряла, да го принуди? Просто иска и душата в рая, и ... до края. Хем домашен уют, хем .. и другото. Почва се лъженето, маженето, деца, разводи, скапанящини ... Щото има сливи в устата да каже - искам секс. Щото няма да му мине номера, и цял живот театро.
А еленгантното балансиране ще го подмина с насмешка просто. Т.е. бих, ако не беше толкова забавно. Както казва сина ми - забавно, ама без 'за'.
Не е само това тестване.Много мъже,по мое мнение,търсят упора.Често са представяни като силния пол,но не е точно така.
Абсолютно. Никой, никога няма да си го признае, ама им личи от сто километра. Елементарни неща не могат без 'мама', с две деца и доста поглед върху съученици смело мога да кажа, че мъжете не са нищо повече от шофьори и банкомати, там, където има нужда от тези две неща или жената реши, че й трябва малко повечко. Сутринта станах свидетел на един шофьор, дето освен да вози, са му възложили и да стовари в детската, то бяха едни писъци от децата, едни крясъци от шофьора, горките деца.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 12:53 от Анонимен

# 421
  • Мнения: 266
Никой не може да се държи фалшиво над 6 месеца - все някога ако има маска, ще падне. Е, не че няма такива, дето до сватбата са някакви романтици, а след това те настъпват и казват - ей сега ти стъжних живота...ама е по-голяма рядкост, новите поколения не са толкова корави.
Може,може...на психопатите маските са непоклатими или поне в статистиката така пише

10 години го играх ,,примерен,, и ,,съпруг,,. И още щях да го играя ако не се беше появила младата любовница и свалих маската.

П.С. Баси, как така все се получава че любовницата винаги е млада... Simple Smile



А с любовницата не ти ли се налага да слагаш маски?! Simple Smile


На кой му пука за любовницата... Любовницата е за удоволствие на мъжа а не за нейно

Интересно...
По твоята логика / ако я следвам правилно, де /, слагаш маски с хората, на които държиш. Правил си го 10 години, със съпругата си.
Не е ли прахосничество на енергия да захвърлиш нещо, на което явно си държал, заради друго, макар и по-младо?!
Иначе нямам нищо против любовниците...нито младите, нито старите Simple Smile  Дори лично аз, предпочитам по-зрелите такива...

# 422
  • Мнения: X
Разсъжденията ви са типично женски.
Е не бе, оставаше да са типично мъжки, муахахахаха. Пак се изказа.
Да кажеш на жена, че разсъжденията й са типично женски. Интересно откритие.

# 423
  • Мнения: 3 545
Всеки си пише от собствената камбанария и не се и опитва да надскочи личния си опит.
Елронд например, явно привлича по-интелигентни и уравновесени жени и смята, че жена не е способна да ритне семейното спокойствие заради тръпка отвън, освен това малко се е разглезил от женско внимание. Не ме учудва, тъй като звучи като най-уравновесен и интересен от пишешите тук, но това може да му изиграе много лоша шега във времето.
Отворения пък налита на по-първични жени и не му харесва, че нямат мерило в отношенията и прекаляват в егоизма.
BeautifulM е млада и идеализира връзката.
Нещата не са нито толкова прости и едностранни, колково всеки ги представя, нито много сложни - просто трябва да срещнете човек с вашите разбирания и да се грижите за връзката, което за всеки е различно, но винаги започва с това да харесвате и обичате вашия човек.

# 424
  • Мнения: X
Еее, ти пък чак се задълбочаваш да ги изследваш... Не ги приемай толкова насериозно!

# 425
  • Мнения: 19 137
Никой не може да се държи фалшиво над 6 месеца - все някога ако има маска, ще падне. Е, не че няма такива, дето до сватбата са някакви романтици, а след това те настъпват и казват - ей сега ти стъжних живота...ама е по-голяма рядкост, новите поколения не са толкова корави.
Може,може...на психопатите маските са непоклатими или поне в статистиката така пише

10 години го играх ,,примерен,, и ,,съпруг,,. И още щях да го играя ако не се беше появила младата любовница и свалих маската.

П.С. Баси, как така все се получава че любовницата винаги е млада... Simple Smile

Вие заслужавате Оскар, затова че сте захвърлили 10 години за едната любовница 😂

Скубата с години плю по бившата си жена с предишния профил. Мъж, който си зарязва сам жената, не е толкова озлобен, изпитва угризения, стреми се да компенсира вината си с материални и нематериални жестове. Изпълнените със злоба и отмъщаващите си на дребно мъже са точно зарязаните, когато нещата не са се случили по тяхно желание и не са били те инциаторите на края на връзката.

# 426
  • Мнения: 330
Пълна луна, съдейки по цялостното звучене на отговорите ти и мнението за мъжете - май не си срещала читав/свестен мъж? Разбираемо е да звучиш горчиво, ако се сблъскваш всекидневно с антипода им, че и у дома те чака такъв, (ако все още не си му показала пътя).

# 427
  • Мнения: 15 619
Жабок, подсладете се със Скубата, тъкмо няма да се държите бетер нацупени фръцли. Котета прибирайте. Направете нещо за себе си.
Може и по-усмихнати да станете.  Grinning

Че котета прибираме, никой не ще мачки с проскубани от брака опашки Simple Smile
Проскубан  и олисял ли ходваш, пиле? Satisfied Или опашката ти по навик така подвита и само отдалеч набираш смелост да излаеш?
 

# 428
# 429
  • Наблизо
  • Мнения: 6 179

BeautifulM е млада и идеализира връзката.
Нещата не са нито толкова прости и едностранни, колково всеки ги представя, нито много сложни - просто трябва да срещнете човек с вашите разбирания и да се грижите за връзката, което за всеки е различно, но винаги започва с това да харесвате и обичате вашия човек.
Въобще не идеализирам връзката.Смятам,че една здрава връзка е много работа И за двамата.Нищо не е едностранчиво,но се иска и двамата да правят нещо за общото.

Имаш прекрасен партньор - липсва ти разнообразие, имаш разнообразието - липсва ти уютът на сериозната връзка.
Toва е така.Затова за мен е важно партньорите да са се наживяли един вид и сами да поискат връзката,а не единият да е принуден.
Въобще не мисля, че някога някой е принуден. Какво, пистолет ли му е опряла, да го принуди? Просто иска и душата в рая, и ... до края. Хем домашен уют, хем .. и другото. Почва се лъженето, маженето, деца, разводи, скапанящини ... Щото има сливи в устата да каже - искам секс. Щото няма да му мине номера, и цял живот театро.
А еленгантното балансиране ще го подмина с насмешка просто. Т.е. бих, ако не беше толкова забавно. Както казва сина ми - забавно, ама без 'за'.
Какво значи няма да му мине номерът и цял живот театро??Че не трябва да му ''пускаш'' ли?ЪЪ аз секс правя защото Аз искам,не защото трябва за размножаване??
Има принудени и то доста - непланирано забременяване например или пък планирано само от жената.Той поема отговорнистта,но е бил принуден.
Не е само това тестване.Много мъже,по мое мнение,търсят упора.Често са представяни като силния пол,но не е точно така.
Абсолютно. Никой, никога няма да си го признае, ама им личи от сто километра. Елементарни неща не могат без 'мама', с две деца и доста поглед върху съученици смело мога да кажа, че мъжете не са нищо повече от шофьори и банкомати, там, където има нужда от тези две неща или жената реши, че й трябва малко повечко. Сутринта станах свидетел на един шофьор, дето освен да вози, са му възложили и да стовари в детската, то бяха едни писъци от децата, едни крясъци от шофьора, горките деца.

Защото е такова възпитанието.И в тази тема има хора,които смятат че мъжът служи за провайдър и да се напъва да носи колкото се може повече пари.Другото не е важно и майката се оправя сама,нали провайдърът си върши работата.
Иначе имам примери за всякакви мъже и в България и в чужбина,но е факт че в България я има тази идея,че мъжът трябва да издържа,другото е за жената,щото един вид и плащат с издръжката.

# 430
  • Мнения: 30 802
Това въобще не е само българска идея, в други държави е много по-разпространено жената да е издържана. Докато в БГ си търсим отчаяно някой от по-редките случаи на провайдъри, щото нормалната съдба е точно - хем деца, хем домакинство, хем бачкане. И за да се спасиш от гадното бачкане, търсиш някой с възможности, разбира се...и за да не ме обвини някой в мързел, не че не обичам да работя, но не обичам да е за смешни пари и да ми се заема целия ден с главоболия, а резултатите да не са мотивиращи.

# 431
  • Мнения: 19 137
Това въобще не е само българска идея, в други държави е много по-разпространено жената да е издържана. Докато в БГ си търсим отчаяно някой от по-редките случаи на провайдъри, щото нормалната съдба е точно - хем деца, хем домакинство, хем бачкане. И за да се спасиш от гадното бачкане, търсиш някой с възможности, разбира се...и за да не ме обвини някой в мързел, не че не обичам да работя, но не обичам да е за смешни пари и да ми се заема целия ден с главоболия, а резултатите да не са мотивиращи.

Всички предпочитат да работят за повече пари, просто не всички имат необходимия капацитет за това. Ако изборът е или провайдър, или цял ден главоболия за смешни пари, това не говори добре за твоите професионални възможности.

# 432
  • Мнения: 30 802
Професионалните възможности не зависят само от моите лични качества, а и от местните условия. Аз може да имам качества за 5,000 лева на месец, ама в БГ няма кой да ми ги плати и с моите способности да изкара нетно двойно по толкова. Особености на държавата.

И затова се търсят провайдери. Поне като няма условия, да има опцията спокойно да си изгледаш децата.

То една жена ако няма спокойствие...това е най-важното. Другото сбръчква.

# 433
  • Мнения: 18 635
Аха, всъщност домакините са твърде кадърни за българския пазар.
Стоят вкъщи с години, деквалифицират се поради отсъствие от професията, и пак, и пак не могат да слязат толкова ниско, колкото е местният пазар на труда.

# 434
  • Мнения: 30 802
За домакините като масово явление не знам как са. Знам обаче, че домакините около мен им е нерентабилно да работят. Повече стрес, домът изостава, накрая нито работа като работа, нито дом като дом, всичко наполовина.

А че местният пазар на труда е на ниско ниво - не може да се спори. Супер провинциално, бизнеси без визия, без пазари, на дребно...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт