Как "пластиката" краде индивидуалността на човека...

  • 2 408
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 155
На втората снимка повече ми харесва, но като изключим устните - с тях е прекалила доста  Stop

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, сега видях снимките на актрисата и определено се удивих. Нали тя игра в "Екипаж" (нямам е-оборотное)... Не можах да я позная. А толкова я харесвах. Тя сега кое предаване води и по коя програма?

Поддържам все още менението си, че преди пластиката е по - добре.

В момента не се сещам за този филм. А иначе е водеща, заедно с още един Геннадий Малахов в предаването "Малахов +", тя зае мястото на Андрей Малахов (не може да не го знаеш)  Laughing По Первый канал е предаването. Всъщност, в самото предаване изглежда в пъти по-добре, отколкото на втората снимка.

# 47
...прилича на съдържателка на публичен дом, попрекалила е с устните.

Да, точно се чудех на какво ми прилича- това е. Peace
Хубаво е човек да изглежда млад, но всяка възраст си има някакъв стил и очарование. Не може на 50 години да искаш да изглеждаш на 20. На тази жена специано лифтинга и е напълно достатъчен и, както каза някой горе- да си изчисти сенилните петна от деколтето. Тия перверзни устни, дето си ги е направила изобщо не и стоят добре, по- скоро ще отиват ннякое младо момиче. На първата снимка си има съвсем прилична уста жената, не виждам защо и е трябвало да я пипа.
Определено не искам да изглеждам така на 50 години, въпрос на вкус явно.
Сетих се и за Лили Иванова- в стремежа си да изглежда млада просто е жалка и смешна.


Подкрепям! А за Лили Иванова често си мисля, че за да се засмее, ще трябва да си вдигне левия крак  (или десния, който и е по-наръки) LaughingLaughing
Laughing

# 48
  • Мнения: 4 806
Киса, това предаване май е сутринта, нали?
Защото мога да гледам само вечерното с Малахов "Пусть говорят" и там не съм я виждала...
А филма не може да не знаеш. С Леонид Филатов. Самолет. Тя стюардеса, той - пилот. Земетресение някъде в Азия. Полетът на връщане става с полуоткъсната опашка. Хепи енд. Много известен.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, това предаване май е сутринта, нали?
Защото мога да гледам само вечерното с Малахов "Пусть говорят" и там не съм я виждала...
А филма не може да не знаеш. С Леонид Филатов. Самолет. Тя стюардеса, той - пилот. Земетресение някъде в Азия. Полетът на връщане става с полуоткъсната опашка. Хепи енд. Много известен.

Да, предаването е всяка сутрин от 10 ч.

За филма се сетих, но никога не съм го гледала ОТ и ДО. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт