Влюбвам се

  • 7 987
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622

 Спорът с и около госта с24, с25 и с26 ме развесели много  Crazy

 Joy

# 31
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Странна работа -  от един въпрос и един гост какви неща стават!
Ми че да се влюбва жената, да се наслаждава на хормоналната буря Simple Smile
И каква трагедия, представете си, че има жени дето са си щастливи с половинките и нещат да се влюбват!!!
Ми смешно е! Щастливи са, ако това е повреда...

# 32
  • Мнения: X
Chanel   bouquet
Абсолютно те подкрепям - ако авторката се оплакваше от моментните увлечения на мъжа си, то щяха да се "ауууу веднага му събирай парцалите и да се маха", "к'ъв е тоя бе, я го зарежи", "никакво говорене/секс/готвене/ дрън - дрън".....

Обаче, нали е жена - може.

Ами така е уважаеми дами - някои случват на съпруг/съпруга, обичат се, остават приятели за цял живот, чувстват се част от едно общо цяло. И те говорят с много любов за половинките си, нямат нужда от "поглед в страни", щастливи са, а други излизат с оправдания "няма такова нещо, като верен мъж/жена", "рано или късно всички изневеряват".....

Защо да е загубила Chanel, бе момичета - защото съпругът и и дава всичко и я изпълва до толкова, че да няма нито желание, нито нужда да се заглежда по други или пък няма достатъчно акъл в главата си, за да знае, че на всички лайната /простете/ миришат и рано или късно, страстта в началото отшумява, а се заблуждава, като патка, че нееее любовта си остава такава во веки!

Простете, но всички, които залитат наляво-надясно, без да имат основателна причина за това, са хора, командвани от чувствата в гащите им, а не в главата им.

Съжалявам, ако съм обидила някого, ама нали да си говорим нещата каквито са.....

# 33
  • Мнения: 1 493
За да ти премине по-бързо "влюбването", моят съвет е да "атакуваш" противника  #2gunfire . Заговори го, запознай те се, ако не може две думи на кръст да върже  hahaha Joy , ако пък се възхитиш и от интелекта му , ще ти измислим следващия ход !  newsm78

# 34
  • Мнения: 5 647
По-скоро това е моментно увлечение, резултат от затоплянето на времето.  Mr. Green Хормони, хормони. Ще ти премине с времето, даже ще ти бъде и странно. Сигурно ти липсват емоции и за това се опитваш да ги търсиш на друго място. Само внимавай да не се опариш.

# 35
  • Мнения: 1 202
За да ти премине по-бързо "влюбването", моят съвет е да "атакуваш" противника  #2gunfire . Заговори го, запознай те се, ако не може две думи на кръст да върже  hahaha Joy , ако пък се възхитиш и от интелекта му , ще ти измислим следващия ход !  newsm78
Ами точно така.
Може пък като се запознаеш и опознаеш да се разочароваш от действителния мъж ! Twisted Evil
И да ти мине бързо бързо "влюбването". Blush

# 36
  • Мнения: 798
Изживей го, разумно, без да се издаваш, не си разваляй отношенията в семейството, бъди дискретна...И накрая ще ти мине... Simple SmileУспех!

# 37
  • Мнения: 3 265
Нищо лошо няма. Човек продължава да има симпатии и след като има вече сериозна връзка, и след  се ожени. Ще ти подейства освежаващо и без да направиш крачка и да се впуснеш в авантюра. Просто се порадвай малко на усещането.

# 38
  • Мнения: 2 108
а той забелязва ли те?
 В смисъл тези неща се усещат .....
разкажи не нещо повече-какво точно те привлече към него- мъже бол ..... питам щото и на мен не ми се е случвало от ..... newsm78 знам ли вече от кога, даже малко ти завиждам Embarassed

# 39
  • Мнения: 42
Аз имах същия сладък проблем.Незнам кой какво мисли по този въпрос,но в това забързано ежедневие и това еднообразие,една такава емоция на никого не е излишна.Аз се чувствах като ученичка,това беше невероятно сладка тръпка.
В никакъв случай не бих те укорила за каквото и да било,защото всеки има право да бъде щастлив,макар и по този начин.Мога само да ти пожелая да изживееш момента. Peace

# 40
  • Мнения: 4 806
против съм, много съм против.
Такива чувства много взимат, малко дават.

Черпят от времето и чувствата, които можем да дадем на децата, съпруга, родителите, приятелите.
Могат да разрушат семейството.

А какво дават? Тръпка? Гъдел в гащите? Оцветяване на "сивото ежедневие"? Ами ние си ги правим сиво. Има достатъчно благородни каузи, на които да се посвети човек, ако му е толкова много скучно,,,

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Това са мимолетни изживелици.Както беше написал вече някой, все едно да се влюбиш във филмов актьор  Laughing  Hug

# 42
  • Мнения: 799
Изживей го, разумно, без да се издаваш, не си разваляй отношенията в семейството, бъди дискретна...И накрая ще ти мине... Simple SmileУспех!
Ако минаваше така лесно....  #Puppy dog

# 43
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Хм, щом е в съседния магазин работата става сложна. Той забеляза ли? Как реагира?

# 44
  • София
  • Мнения: 819
Аз имам поне няколко такива случаи, но обикновено ги преодолявам като си представям въпросния обект на симпатиите ми когато правя секс с моя си мъж. Мога да ти кажа, че е суперско, не е изневяра, определено освежава и после пак си обичам само Фил  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт