Боян Петров

  • 224 644
  • 3 164
  •   1
Отговори
# 3 015
# 3 016
  • Мнения: 2 695
Дано Бог прибере душата му! Ще се моля за него.

# 3 017
  • Мнения: 2 352
Сега кой ще се бори за моя Пирин ..?!
Кой ще слага малките оградки за да не преминават костенурките и да не попаднат под гумите на някой джип.
Кой ще се бори против алчните милионери  превръщащи природата в бетонна зона и за които всичко е пари ...

Ще липсваш, човеко !
В тези неща той не беше сам. Просто беше най-видимият от малкото всички. Тези хора го обичаха и без завист към това, което беше.   

# 3 018
  • Мнения: 743


Уникален човек!

# 3 019
  • INFJ
  • Мнения: 9 532
Само дето Шиша Пангма НЕ Е най-високия връх в света, а инсулинова помпа и опаковка инсулин са две различни неща, едното стои непрекъснато прикрепено към тялото, а другото е еднократна доза и се слага с друг апликатор, въобще доста неточности и неизвестни има в това какво и къде са намерили от него.
Не ви ли се вижда странно, че най-необходимите за оцеляване вещи - инсулинов дозатор, телефон, палатка са намерени захвърлени?
Аз така си предполагам, че нещо му е станало от височината.
Миналата година една българка загина от дълбочинна болест при гмуркане.

Не ни се вижда странно. Като се тръгне към върха не се мъкне всичко, а се оставя в палатка на последния лагер. Вятърът му е раздухал вещите около лагер 3.

# 3 020
  • Мнения: 1 536
С такова нетърпение си откраднах днес 5 минути да погледна в темата, а като видях и колко отговори имаше, реших, че чудото се е случило. Но уви... Всичко наистина свърши. Sad

Ужасно мъчно ми е и на мен.  Сили и кураж на семейството му и най-вече на децата му! Последните интервюта на близките му ме разбиха.

Поръчах си книгата и аз и не преставам да търся, чета и гледам материали за живота и каузите на Боян. А той ми става все по-мил и симпатичен. Така не исках да се налага да ги казвам тези думи, но Бог да го прости!

# 3 021
  • София
  • Мнения: 1 017
Не знам защо, но не искам да повярвам... нямам обяснение...

# 3 022
  • Мнения: X
От Фейсбук:

"ТИ ПОКАЗА НИ, ЧЕ МОЖЕМ
(в памет на Боян Петров)

Живяхме с тебе - истински герой,
не статуя, не образ невъзможен.
Всеки връх превземаше ти свой
и ни научи, че и ние можем.

Показа ни, че болест и недъг,
които правят делника ни сложен,
не ни обричат на живот без път -
повярваме ли силно, ние можем.

Всеки е герой по начин свой -
прост и учен, беден и заможен.
Даже днес да сме надвити в бой
утре ще успеем, ние можем.

Последният си връх не стигна ти,
но пътят ти към него е положен
и с твоя флаг напред ще продължим,
защото ти показа ни, че можем.

Ангел Д. Найденов (май 2018, София)"

# 3 023
  • Мнения: 743
И аз все още не мога да повярвам.
Боян Петров ще бъде винаги в сърцата ни.

# 3 024
  • Deutschland
  • Мнения: 5 540
Щом се прибера в България и аз ще си купя книгата му.
Бояне, ние родените в Пирин, няма да те забравим. Където и да си, ти винаги ще си жив в сърцата ни

# 3 025
  • Мнения: 1 086
Светла му памет и покой на душата му!

# 3 026
  • Мнения: 3 371
И моля не четете онлайн книгата купете я! В негова чест!

За свалилите книгата - спокойно можете да преведете парите през пейпал на жена му. 

Отново  - Много, много съжалявам. Наистина никога не съм изпитвала такава емпатия към съвършено непознат. 

# 3 027
  • Мнения: 1 211
Отново  - Много, много съжалявам. Наистина никога не съм изпитвала такава емпатия към съвършено непознат.  

То май това е по-голямо от нас. Цялата любов и подкрепа, която изпитваме всички стана като море от енергия обща и ни засмуква. Много силна и мощна колективна енергия. Такова обединение просто. Имаше подобно около случая с медиците в Либия, но сега с помощта на интернет и бързата комуникации се разви до огромни количества. Това е такъв успех за страната ни, че чак не мога да го повярвам. Има и хейтъри, но хората които пращат любов са толкова много, че хейта някък се изгуби. Едно от най-тъжните и едновременно най-красиви истории, които съм преживявала заедно с толкова много хора.

# 3 028
  • В офиса
  • Мнения: 4 034
Сега кой ще се бори за моя Пирин ..?!
Кой ще слага малките оградки за да не преминават костенурките и да не попаднат под гумите на някой джип.
Кой ще се бори против алчните милионери  превръщащи природата в бетонна зона и за които всичко е пари ...
Ти.

# 3 029
  • Мнения: 11
Аз не мога да разбера защо в wikipedia вече го обявиха официално за починал. На какво основание вече се такъв извод в биографията му. Все още дори няма официално изявление от компанията Dreamwanderlust. А нашите медии веднага бързат да го обявят за починал.

Общи условия

Активация на акаунт