Какъв шампоан ползвате?

  • 8 849
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
розовия Elseve използвам в момента и съм доволна

# 61
  • Мнения: 565
Редувам сериите на Dove, Pantene и Garrnie. Шампоана и баласама гледам да са ми от една и съща марка.

# 62
  • Мнения: 5 317
жълт Elseve;

# 63
  • Мнения: 630
В момента ползвам серията Диксън - шампоан, маска и кристали. Ако трябва да съм обективна - Клоран цитрус е най- добрия шампоан за суха и боядисана/изрусена/коса. А аз го ползвах в момент, в който косата ми беше тотално съсипана - няма да коментирам, обаче всеки ден се сипеха едносантиметрови косъмчета.

# 64
  • Мнения: 256
Ползвам Шаума и Гарниер.Балсам никакъв.Правя си само маски и то по бабешки рецепти.

# 65
  • Мнения: 3 356
Хед енд шолдърс
Ако изобщо изпозвам балсам- Невен

# 66
  • Мнения: 3 248
В момента ползвам розовия Елсев и новия на Глис Кюр. Балсам не употребявам, защото от него много лесно ми се омазнява косата! Rolling Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 3 328
В момента ползвам Керанов - противопърхотен, с цинк и минерални соли - на Йожен Перма.

# 68
  • Мнения: 1 100
Ползвам медицинска козметика за коса - Bio Derm, Ducray, Rene Furterer (препоръ4вам ги на дамите, които имат 4увствителна кожа, въпреки 4е са доста скъпи). Лятото понякога ползвам ежедневния Шампоан на Дева, е екстракт от момина сълза, за да не привиква скалпа към медикаменти:)

# 69
  • Мнения: 5 026
2в1 ли предпочитате, ползвате ли балсам, на същата фирма като шампоана ли е?
.
Предпочитам само шампоан,балсам ползвам много рядко.Сменям ги много често.Сякаш не мога да намеря подходящия шампоан за моята коса.

# 70
  • Мнения: 231
В момента редувам 3 - на Yunsey за мазна коса, на Lorvenn за обем и на L'oreal Proffesionnel пак за мазна коса.  Peace

# 71
  • Мнения: 1 455
Последно ползвах на Глис Кюр за кафява коса.
Днес си взех розовия на Елсев, след това мисля да пробвам и този с хинин на Клоран. Постоянно сменям шампоаните, но не мога да кажа от кой съм най-доволна.

# 72
  • Мнения: 226
Розовия Елсев,но не съм особено доволна,за това
си минавам пак на червения за боядисана коса-Страхотен е Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 407
Адванс техникс на Ейвън шампоан и балсам отделно.

# 74
  • Мнения: 120
Доскоро се миех с Прегаин-този шампоан ми спря косопада, а наистина косопада ми беше голям, чак на околните им правеше впечатление. Сега за лятото съм си взела Нивеа за боядисвана коса, заради УВ филтрите, но не е нищо особено.Ама тя и моята коса е една махнаджийка Blush ooooh!.
Пропуснах да напиша , че от Прегаина, косата ми почти спря да цъФти, но все пак не мога да го използвам постоянно, защото е медицински. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт